Eeehm het heeft toch wel een 2 weken geduurd. Maar wat ik vaak deed is als hij dan niet meer wilde, zijn eten afdekken en in de koelkast zetten en dan een half uur later weer proberen. Met zijn avondeten heeft hij het niet gehad.
Hoi hoi ben er weer. Mir555 goed dat de kleine meid zich groot gehouden heeft. Dat met dat tandepoetsen is normaal hoor doet Arun ook. Op die leeftijd gaan ze echt moelijk doen met poetsen en het word nog erger kan ik je verzekeren. Helaas. En de tandarts Arun is er niet dol op als het dit keer weer niet goed gaat ga ik toch echt een kindertandarts zoeken. Ja en die kleurstof heb ik ook mee gekregen voor Arun. Ik mag zijn tanden echt niet meer poetsen controlleer wel maar hoef niet met een borstel zijn mond in te gaan. Lilalief wat een vervelende situatie dat met je vakantie en dat darmonderzoek en zo. Hoop dat je misschien dat midweekje kunt verzetten. Anders een lastige keuze. Donder beleg enz ja hier eet ze van alles en nog wat al mee. Van af gisteren eet ze met de pot mee met ons ik kook niet meer speciaal voor haar stukjes en alles gaat prima ze eet zelfs vlees en rijst wel kleine stukjes natuurlijk maar het gaat er zo in. Bellie hoe was je dagje uit met je werk? Nelta gisteren had ik het er ook over. Over Karishma dat ze moelijk deed met eten. NU ze met ons mee mag eten en het zelfde eten krijgt gaat het beter. Daarna een danoontje en dan zit ze vol. Vandaag heeft ze wittenbonen in tomatensaus mee gegeten en aardappelen en een paarstukjes vlees. En stil zitten neeeee daar is hier ook geen spraken van haha. Doe je een lepel richting het mondje dan is het gauw de andere kant op kijken en dan zit het in haar oor. Neus of waar dan ook hihih gisteren met de spinazie leek wel slagvelt ook onder haar stoel hihih. O ja ze leert nu ook uit een rietje drinken van de week chocomelk een slokje uit een pakje ze vond het heerlijk hihih. Ze liggen nu op bed de kids en hoop dat ze lekker blijven liggen al hoe wel ik wel Karishma verwacht nog. Meestal komt ze wel even voor haar pup enz.
Met de misselijkheid gaat het goed. Ben eigenlijk nauwelijks misselijk. Echt met vlagen, dus mag echt niet klagen (keep my fingers crossed). Heb 's avonds wel wat last van maagzuur, maargoed, daar hebben we rennie voor! Nog een weekje, dan heb ik de echo!
Zo weer bij. Dagje uit was wel grappig. Die wandeling door je lichaam was opzich wel grappig, maar had er veel meer van verwacht. Viel dus uiteindelijk een beetje tegen. De workshop bonbons maken was echt leuk. Lekker kliederen met chocolade. We hebben een doosje mee gekregen met onze zelf gemaakt bonbons en truffels! Ben niet een hele grote chocolade fan, dus heb e voor manlief gemaakt, die verzot is op chocolade, met name de pure!
Wij eten meestal best wel gekruid, dus dat is lastig te combineren. Ik probeer meestal wel vers te koken voor Stijn en vries dan een paar porties in. Hij eet in principe wel gelijk met ons.
die vloeistof doe je met een wattenstaafje op de tanden en dan kun je zien of ze haar tanden wel goed gepoetst heeft wat roze blijft is dus niet goed gepoetst zo heb ik er dus meer controle over. Is nu haar melkgebit en zou het dood en dood zonde vinden als haar grote mensen tanden ook zo gaan worden. Natuurlijk heb ik haar de hemel in geprezen dat ze het goed heeft gedaan. Ze zei tegen mij knap nou uh ik heb er niks van gevoeld hoor. Idd is het poetsen erg lastig tot nu toe heeft ze pech ik poets gewoon dagelijks haar tanden nadat ze dat zelf heeft gedaan.
Karishma eet surinamse nasi Bara loempia enz Daar gaat echt heel veel kruiden in. Een paar keer geprobeerd ze heeft nergens last van gelukkig.
Ja dat is waar kook bijna zout loos. Weetje wij proberen het allemaal goed te doen.. Nu een verhaaltje mijn schoonfamillie heb ze al een paar keer verteld dat het niet goed is voor een kind onder de een jaar om zo met de pot mee te eten en niet op het zout te letten. Maar ze doen het toch en dat is zo raar. Wij leggen het bedje laag met geen kussen en dekens aan de zijkanten en daar gebeurt het wel. Kind koorts dik in pakken muts enz en dan zich afvragen waarom het z.n hoge koorts heeft 40+. Heb er van het weekende niks van gezegt het werkt toch niet. Maar is zo lastig om het te vertellen. Kind gewoon bij je in bed als het net geboren is niet op een aankleed kussen nee er tussen in enz. En dan denk ik pfff. Die discussie met vriend hier over is soms lastig gelukkig laat ik hem het cb boekje lezen zo dat ik niet helemaal beterwetig overkomt maar pff. Lastig. Hij zegt over potjes dan doe je er toch zout bij heeft het meer smaak. Dat soort dingen. Ze kijken mij altijd aan als of ik gek ben gelukkig weet ik wel beter maar is lastig soms om mee om te gaan Ze zijn zo anders als het om kinderen gaat. En ik die hollandse kaaskop komt hun vertellen dat ze het niet goed doen. Grrr.
@ Mirr, ik denk dat ik dat kleur middel maar voor mijzelf moet halen. hihi. Handige tip. Thanks. Kende het echt niet. @ Het avond eten is best lastig hier. We eten apart. Vind ik echt niet zo leuk. Maar manlief is pas laaaat thuis als hij avond dienst heeft en het lukt mij niet om zelf te eten en haar eten te geven.
@ Whahahah! zat me net te bedenken dat als dochterlief mee gaat eten met de pot... ze stink gaat balen. Volgens mij is het eten uit die potjes lekkerder dan mijn kookkunsten. hihi....
Ik lekker douchen. Zit onder de haren. Heb nieuwe koep. FF wennen weer. (nee ik plaats geen foto...) En dan ga ik in bed liggen lezen. Dag dames! Waarschijnlijk tot over een tijdje. Druk deze week. Vnl met nakijken van toetsen.
Vind dat altijd erg leuk om te lezen hoe mensen met een andere cultuur/achtergrond met dingen omgaan. Las toevallig vorigeweek een verhaal in de Wij. Die mensen (geen idee waar ze vandaan kwamen) deden bij een pasgeboren baby van een stukje houtskool van een lucifer op het voorhoofd smeren voor de boze gedachten die andere mensen hadden over het kindje. Raar, maar hun geloven erin!
Nou idd. Toen met Arun was een bleu moedertje ja was net moeder. Gaan ze mijn kind wassen in blauwsel had er nooit van gehoord. Tot mijn vader zij heeeeeeeeeeeeeeeeeeee van wat laat jij ze doen ik zeg nou dat hoort er bij doen hun ook bij hun kinderen hij zegt ze wassen de kinderen met bleekmiddel ik zeg waaaaaaattttttttttttt. Dus tegen vriendlief gezeg dat mogen ze noooooooooooooit meer doen want grrrr. Daar sta je dan om cultuur te delen en wil je ze niet beledigen. Maar wat was ik kwaad.
Moet je eens in de lounge dat onderwerp lezen over preuts. Ik ga echt geen mening geven die hou ik voor me hhaah. Maar het inslikken jakkkieeee bahkkie behhhh kotsbakkie graag.