Februari Mama's 2008 Deel 3

Discussie in 'De mama's' gestart door Ariel, 26 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
  2. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
  3. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ben er van door ze zijn er

    doeiii
     
  4. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Nice pics Joma!
    Ook leuke keuken en speelhoek voor Gwen!
     
  5. ichtus

    ichtus VIP lid

    5 mrt 2007
    14.841
    1
    38
    gelderland(noord)
    mogguh.. niks te melden..

    Anna hoest en da vind ik zielig... Marijn is hees.. zal wel t zelfde hebben als Lisa..

    ik heb geen zin om te werken, maar tis maar 1 avondje.. dan donderdag pas weer..

    ben lui vandaag...
     
  6. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Lekker lui zijn Ichtus!

    Ik ben op het werk, lekker druk

    Ik ga denk ik vanmiddag eieren verven met Sara. Wel maar 4 ofzo want ik lust geen eieren Sara ook niet alleen mijn man.

    Hier zijn deze dagen allemaal van die paas processies. Heb je dat in NL ook ?Kan ik me eigenlijk niet herinneren.

    Gisteren trokken ze hier door de straat. Met een optocht, een Jesus christus op een versierd plateau en erachteraan op een plateau de heilige maagd ...... (het was niet Maria!) Ik keek echt mijn ogen uit wahaha. Kleine kinderen en baby's werden boven de hoofden naar voren getild om de maagd aan te kunnen raken,gejoel,gegil en geklap.... Sara vond het maar eng allemaal en riep de hele tijd tonto tonto tonto (stom,stom stom)
    Ik zal zo eens een plaatje neerzetten dan weet je ook waarom ze het eng vond.
     
  7. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    haha uhm ja zou ik ook eng vinden!!!
     
  8. ichtus

    ichtus VIP lid

    5 mrt 2007
    14.841
    1
    38
    gelderland(noord)
    he bah SM.. dat izet er mee ruit als de KKK.. die rascistische beweging dan een vredelievend christelijk festijn.. BAH..
     
  9. ichtus

    ichtus VIP lid

    5 mrt 2007
    14.841
    1
    38
    gelderland(noord)
    google maar s..op KKK en dan op afbeeldingen..IEUW
     
  10. ichtus

    ichtus VIP lid

    5 mrt 2007
    14.841
    1
    38
    gelderland(noord)
    iK BEN MOEEEEEE.. zo futloos...

    en nog steeds geen ongi.. voelt al dagen alsof t er aan zit te komen, maar nog steeds niks.. en nee niet zwanger.. dat heb ik natuurlijk al gecheckt...;)...zou ook niet kunnen hoor (nou ja.. wat al niet kan..) maar je weet maar nooit.. anyhoe.. tmag nu wel s komen vind ik...
     
  11. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Had ik ook last van hoor Ichtus de eerste keer dat het eens echt doorzette was ik zo weer 3 weken verder....
     
  12. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    0
    36
    Hola... thanks voor de complimenten over m'n mupke... ben ook echt heel trots hoor Sizzel... maar ik ken hier geen mama die dat niet is op haar kind(eren)! ;):D

    Leuke foto's van Gwen gezien... lekker ding! En een scary foto van SM, jeetje... daar word ik zelfs bang van!

    Ichtus, las dat jullie je zorgen maken over Marijn... ik zou toch ook wel langs de huisarts gaan, je gevoel zegt echt veel vind ik... bah, wel rot hoor!
     
  13. vivi

    vivi VIP lid

    3 mrt 2007
    10.569
    0
    0
    HALLO

    pffffff was ik op tijd klaar rijd er iemand achter op me, niet al te veel schaden maar zag wel beschadiging van bumper, krassen en trekhaak dus zal wel toch weer het nodige zijn, reed ook nog een bovenop die andere was weer een gedoe zeg eer de politie daar was en alles geregeld was ik pas om half 6 thuis
     
  14. vivi

    vivi VIP lid

    3 mrt 2007
    10.569
    0
    0
    heb ff van vandaag terug gelezen is niet druk geweest,
    wel een paar mooie dames voorbij zien komen!

    @sm geloof graag dat sarah bang was ik vond het idd ook op de kkk lijken precies zoals ichy zei

    verder ben ik gaar moet nog 2 dagen van 9 tot 3 en dn zit het er hopelijk op (als het superdruk is mogen ze me nog 1 dag inzetten maar verwacht ik niet gezien de uren die ik gemaakt heb) ben blij als ik vrij heb hoor heb het in mijn rug vanmiddag verkeerde beweging gemaakt en weet niet of de botsing het erger gemaakt heeft maar doet wel pijn
     
  15. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    jeetje viv...Gelukkig niet al te veel schade en heb je zelf niks! Wel even de rugpijn in de gaten houden hoor!
     
  16. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    22 mei 2007
    6.571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Goedemorgen
     
  17. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Goedemorgen allemaal een fijne Pasen!
     
  18. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    22 mei 2007
    6.571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik heb niet veel terug gelezen. Gisteren een drukke dag gehad. Stijn moest natuurlijk voetballen. Daar ben je de halve ochtend al zoet mee. Nog boodschappen gedaan, met 4 kinderen schoenen kopen voor Stijn. Daarna naar Bart Smit waar ze allemaal wat van hun geld mochten kopen.
    Piet zijn broer is vrijdagmiddag met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Hij zag helemaal grauw en lag te shaken op de bank. Het ziekenhuis in 100 meter vanaf hun huis, maar de ambulance was er pas na een half uur;). Ze weten nog niet precies wat er aan de hand is (geweest) Eerst dachten ze aan zijn hart, maar dat is het niet. Hij is nu gelukkig wel weer aanspreekbaar. Piet is gisteren nog even bij hem geweest en ik ga vandaag even kijken.
     
  19. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Finn was al weer vroeg wakker, en ik dus ook. Marc mag vandaag blijven liggen, die had gisteravond een verjaardag. Finn moest alleen wel een "wakker worden papa" in z'n oor schreeuwen :) Voordat hij mee naar beneden wilde
     

Deel Deze Pagina