hoe is tie hier.?? hier druk met van alles en nog wat..ook nog met gwen van het zonnetje genoten en net terug van 6 stuks knippen en morgen werken.. woensdag verjaardag en donderdag inpakken en vrijdag ochtend op vakantie!
ik ga eens kijken of ik esmee naar bed krijg, die ligt nu op de bank te slapen en ga gelijk kijken of ze nog wat uit een fles wil met rijstebloem en dan wat langer slaapt. Ichtus, ariel maken jullie de kids wakker voor de laatste fles???
@ariel lieverd ik voelde me niet aangevallen hoor!! Hier is down ook een reden voor abortus toen mijn 20 weken echo niet goed was en ik de punctie heb laten doen hebben we zoveel nagedacht en dingen overwogen en het is voor mij en mijn vriend niet mogelijk dat we dat redden op geen enkel vlak weet ook zeker dat het de druppel voor onze relatie zou zijn denk dat we het beiden emotioneel niet zouden trekken laat staan voor de rest dus wat dat betreft sta ik helemaal achter debbie
Tis idd een heftig onderwerp...Theeft nog niet eens met mijn geloof te maken, maar meer dat ik het gewoon niet begrijpen kan. ooit zag een film over abortus. hoe het in zijn werk ging etc.. bij 12 wk zwangerschap.. google maar s op abortusfilm.. Wanneer je dit ziet en dan nog voor abortus kunt zijn omdat het een one night stand is of omdat het financieel niet uitkomt.. (of wat voor onzinneige reden dan ook) dan snap ik het werkelijk NIET. Dat je kiest om een zwangerschap te beeindigen bijv omdat bij de 20 wk echo blijkt dat het kindje geen overlevingskansen heeft door bijv. open schedeltje of iets dergelijks dan kan ik dat wel begrijpen, maar dan laat je het kindje geboren worden. dat is iets heel anders dan de ingreep abortus waarbij een kindje uit elkaar wordt getrokken terwijl het nog leeft. zal de details weglaten. Daar kan ik echt niet bij en vind dit ronduit misdadig.. Als je niet in staat bent om voor een kindje te zorgen door wat voor reden ook moet je er voor zorgen dat je geen kind krijgt en dus geen seks hebben, of kiezen voor adoptie. daar wordt in mijn optiek nog altijd te veel aan voorbij gegaan.. Als je seks hebt kun je nu eenmaal zwanger raken.. hoe beschermd je ook bent.. dan moet je ook zo volwassen zijn en je verantwoordelijkheid nemen vind ik. Tis niet zomaar een behandeling van het "weghalen" Het is letterlijk een volkomen, volledig kindje dat alleen nog maar hoeft te groeien letterlijk levend uitelkaar trekken.. ik vind het belachelijk dat dit in nederland uberhaupt mogelijk is. En zeker met redenen als, ik ben te jong, heb geen geld, vriend wil t niet, t komt me niet uit, ik studeer nog etc etc.. vind ik echt FLAUWEKUL!!! **Nu is dit alles mijn mening en hoeft niet (zou ik wel graag willen) jullie mening te zijn.** wil ook niemand nu aanvallen al voelt dat misschien wel zo.. maar ga mijn mening ook voor me houden..** Misschien moeten we er maar niet op door gaan...ZUCHT!!!...sorry
Debie.. Ja ik maak Anna wel wakker voor de laatste fles.. ben veel te bang dat ze anders snachts komt.. daar heb ik zoooo geen zin in..
Hoop niet dat ik met mijn mening een discussie uitlok want dat is niet mijn bedoeling, denk dat ieder naar zijn eigen referentiekader hier tegenaan kijkt en dat het een niet beter is dan het ander, kan me ichtus ook heel goed voorstellen.
heb niet gelezen.. ja.. lees zo af en toe wel mee.. maar gewoon geen zin om te reageren.. whahahaha.. las iets over abortus.. ja... ik zou het niet kunnen.. Ik ga me ook niet mengen in zo'n discussie.. het is mijn mening en daar kan toch niemand iets aan veranderen.. en het is sowieso een eindeloze discussie.. die altijd uitloopt op ruzies en grote meningsverschillen... eindeloos dus.... laatste fles... Hoef daan er nooit voor wakker te maken... die is altijd wakker.. zit nu trouwens op 19.30 met de laatste fles.. en slaapt dan tot 07.00 uur..
wat een geluk meiden 7 uur laatste fles? Wahaha is hier echt een grote grap... Nora wilt tot nu toe nog 19-23-03
Ik denk t niet hoor.. en misschien wel.. maakt ook niet uit.. ik ben er over begonnen.. dus een reactie is dan logisch.. zelfs een discussie, maar idd zoals Sizz al zegt loopt dit meestal niet goed af al zit t me zo ontzettend hoog...t doet me echt verdriet...zou soms zo graag echt ongecensureerd mijn mening erover geven, maar dat doe ik wijs maar niet.. dat zou mijn einde op zp zijn...
whahahaha.. sm... uitzonderingen zijn er altijd he.. haaai joompje! (bijna weekendje weg!! LEKKER Geniet ervan!) Wij zijn trouwens ook begonnen met hapjes.. leuk hoor!!! Daan eet ze echt al super! Heerlijk manneke!!