hoi hoi hier ook gezellige dagen gehad ondanks dat mars beide dagen late dienst had /heeft 1e dag bij me ma geweest waren met 12 man lekker met me ma samen warm en koud buffet gemaakt veeel ste veel natuurlijk 2e dag zou ik gewoon met Gwen thuis blijven ..me pa en zijn vrouw hadden een etentje dus die waren er ook niet eigenlijk maar me pa belde vrijdag dat ze het hadden afgezegd en met Gwen naar hun toe kon komen ..lief hoor en was gezellig! heb net net ff YM gemaild dat we met zijn allen hier meeleven met haar en haar familie en sterkte namens ons allemaal gewenst! en wel ff gevraagd hoe het met haar ging en de kleintjes in haar buik.. als ik mail terug heb horen jullie het lees dat de meeste wel een leuke en relaxe kerst heeft gehad het is zo weer om he ,moet zeggen 2 dagen vindt ik ook wel genoeg hoor haha heeft iemand nog kerst kiekjes?? ikke wel
mail terug van YM Hey meid, Dank je wel aan alle mama's op het toppic! Met mij gaat het niet zo goed maar ik houd me recht aan mijn twee jongens en mijn vriend. Het verdriet voor mijn zusje in deze periode die normaal rond feest en familie draait is zwaar. Ik heb nog steeds last van voorweeën en dat is ook best lastig want dat helpt me niet vooruit. Liefs,
Wat lief van je vader Joma! En wat een leuke foto's weer van Gwen. Ze ziet er weer beeldig uit! Het filmpje had ik al samen met Sofie op hyves gezien Sofie heeft het er nog steeds "moeilijk" mee dat Gwen haar Pino had afgepakt Zo nog even vuurwerk uitzoeken. Morgen gaat mijn zwager nog een keer naar Belgie en neemt dan wat vuurwerk voor ons mee. Net voor de jongens snowboots gescooord op mp! De meiden hadden ze al wel, maar de jongens kwamen er bekaaid vanaf. Ik hoop dat ze snel opgestuurd worden. YM, nogmaals heel veel sterkte!
Hoi dames.. Hier ook geslaagde kerstdagen gehad.. eerste kerstdag heerlijk met gezin samen thuis.. (ook kerk, maar niet naar familie bedoel ik dan).. echt gezellig gegourmet en daarna met de oudsten gesjoelt (geen ide ehoe je dat moet schrijven dus dan maar zo).. ouderwets leuk.. om 21u gingen ze naar bed.. wij lagen er gebroken om 22u in..whaha.. Gistermiddag bij schoonouders gegeten.. pff.. zo lekker.. heb wel 3 x opgeschept.. schoonmama had r best gedaan en t was errug gezellig..(en dat zeg ik niet gauw..) Daarna mocht ik heerlijk werken.. maar ook dat is op een kerstdag niet een ramp.. tis erg gezellig met collega's.. een warm en koud buffet dat wordt klaar gezet om 12u en om 18u opnieuw zodat iedereen kan eten.. echt leuk... wel rete glad toen ik om 22.30 naar huis mocht, maar goed.. daarna heeeeeeeeeeeeerlijk geslapen.. kids zijn niet wakker geweest en dat kan ik me niet meer herrinneren.. tis iedere nacht wel of marijn of anna.. ze wisselen elkaar af.. om 8u werd ik uitgerust wakker.. Vandaag een 3e kerstdag hier.. vanavond komen mijn pa en vriendin hier eten.. daarna gaan we yathzeeën.. dat wilde jur zo graag.. vind ie leuk en gezellig.. dus hier nog een hele leuke dag voor de boeg.. heb er zin in.. Vanmiddag ff nieuwe haaknaald halen.. ben m kwijt.. grrrrr en wil een poncho voor anna maken...of voor lisa.. of allebei.. whaha Ik lees gezellig dagen bij iedereen.. super... YM.. ik denk aan jullie... tis zo dubbel... hier gaat alles door terwijl bij jou de wereld haast wel stil moet staan... nogmaal sterkte meid...
Goedemorgen! Klinkt allemaal erg gezellig daar in huize Ichtus Veel plezier vandaag! Hier vanochtend weer uitgeslapen tot 9 uur! 't Is zo fijn om zelfstandige kinderen te hebben Stijn en Kas waren al onder de douche geweest. De meiden zaten nog lekker in pyama op de bank. Vanmiddag naar zwemles met Kas. Een uurtje daarna mee naar de voetbal van Stijn. Piet gaat ook mee We zijn dan een uur of 19 thuis, dus geen idee wat we eten vanavond. Ik wil wel iets gezonds eten, zo na de kerstdagen. Fijne dag!
Goedemorgen, Allemaal geslaagde kerst gehad zo te lezen. Maja verder ook? Hier ook erg gezellig geweest. Peter heeft vakantie deze week en is dus thuis. Genieten voor Tessa. Hij moet nog wel wat thuis werken en zit dus al de hele morgen aan de andere kant van het huis achter de pc. Heerlijk zo'n groot huis. Kan hij rustig werken. Maar zo'n groot huis heeft ook nadelen. Net 2 badkamers en 3 wc's gesopt... Tessa zit even voor de tv en ik ga maar eens even douchen.
Heerlijke kerstverhalen! . Boney, ik wil ook wel 2 badkamers en 3 wc soppen! Zou betekenen dat ik ook zo'n groot huis had . Ichtus, klinkt allemaal gezellig! Lekker he, zo genieten met je gezin! Hier. Ook erg gezellig gehad. 1ste kerstdag hebben we met z'n vieren gegourmet. Aaron vond het prachtig! Hij heeft niet veel gegeten, want hij was ook ziek (39,5 koorts). Maar dat mocht de pret niet drukken. 2de kerstdag waren mijn schoonouders en mijn moeder hier. Was ook gezellig. Omdat ze alle drie een ander dieet volgen niet heel speciaal gegeten, gewoon een broccoli ovenschotel. Maar het was wel erg gezellig! Nu de 3de kerstdag-dip. Dus ik heb alle kerstspullen alweer opgeruimd. Alleen de kerstkaarten hangen nog. Die ruim ik altijd half januari pas op .
ik heb ook zin om de kerstboom in te pakken, maar dat doe ik morgen.. vanavond nog 1 etentje hier..dus dan laat ik m maar ff staan.. nog een paar dagen 2010.. eindelijk nieuw jaar.. ben er aan toe.. die laatste dagen vind ik altijd blegh..
ik kom me ff beklagen bah bah er loopt een leerling bij ons op de afdeling die is zooooo irritant ze is een jongere jaars dan mij maar meent mij wel ff de wet voor te schrijven op een slinkse wijze. Verder weinig tot niks geslapen gezien dylan een paar keer huilend wakker werd (waarschijnlijk dromen) en daar wer chayenna weer wakker van. Toen uiteindelijk om 3uur kwam hij gillend uit zijn kamer gerent richting mij hij was echt bang (denk ook weer gedroomd). Verder een rustige kerst gehad (eingenlijk ook niet echt gevierd gewoon geen zin in door al het gezeur in de familie enz). @all knuff kan niet goed bijlezen gezien ik met de gsm op i-net zit. @ym nogmaals heel veel sterkte en een hele dikke knuffel, wat moet dit toch moeilijk zijn Pauze zit er bijna op dus ben er weer vandoor xxx
Leuk zulke collega's.. heb ik ook.. van die miepen die er net een paar weken werken en mij gaan vertellen hoe ik wat moet doen.. nou misschien moeten zij ff gewoon hun klep houden!!.. daar kan ik zo niet tegen.. tss..
Heey meiden, goed om te lezen dat iedereen gezellige kerstdagen heeft gehad! Hier ook, 1e kerstdag thuis met een uitgebreide kerstlunch en gisteren bij mijn ouders eten en kadootjes. Het was weer een drukke, maar ook gezellige boel! Tess slaapt de laatste 3 dagen al tot 10.00, dus lekker uitslapen voor ons. Vandaag even een beetje opruimen en thuis frobelen....Heb weer iets erruggs leuks ontdekt. Knopen die je zelf kunt stoferen. Allemaal leuke stofjes gekocht en dan de knopen bekleden en op verschillende kledingstukken maken. Ik maak er ook polsbandjes van, zo heeft Tess bij elke outfit een bijpassende "armband". Maar ze moeten alleen na een uurtje af, "heb er last van"....ha ha ha. Zal een dezer dagen even een fotootje ervan plaatsen. Allemaal een fijne 3e kerstdag. Maja, hoe is het nu? Gaat het alweer wat beter of is de wc nog jouw grootste vriend?
Wij hebben dit jaar ook geen kerstkaarten verstuurd. Doen we volgend jaar wel weer. En idd, ook niet opgehangen. Ons huis is al zo vol nu met al dat babyspul erbij.. Ik wil een opgeruimd huis en dat lukt niet, aaah! Lune en Timme liggen op bed en Jeroen op de bank. Ik kruip er zo ook maar even bij, gezellig. Hebben vanochtend opgeruimd. Soort van Oww, ik kan niet wachten tot de box, de wipstoel en de schommelstoel weer weg kunnen Of ik wil net zo'n groot huis als Boney (een werkster een idee?) Geen poeperitus meer hiero Heb gisteravond restjes kerstmaaltijd gegeten, mmm. Varkenshaas, gehaktballetjes, salades, stokbrood, tzaziki.. Jammie. Vanavond kip hawai met groente, joepie
Oja, Timme wil 's nachts weer gewoon elke 2,5 uur/3 uur drinken. Zo vermoeiend! En Lune is gezellig om 6 uur weer wakker. We zijn beide MOE! Ow, Jeroen slaapt ook al zie ik haha!