sm ja ze lijken ook op elkaar als ik dan kijk naar een foto van gwen met 1 jaar zie ik echt gelijkenis was vanaf baby af aan al
Hoi, ben ik weer...... Het was een mooie week, maar jeetje....ik was kapot. Door alle emoties en gebeurtenissen moest ik echt de batterij weer opladen. Vorige week zaterdag was heftig. Helaas vaak het gevoel gehad "dit heb ik pas nog meegemaakt". We hebben in besloten kring Quinn* bij zijn zus begraven en na een kop koffie, zijn we vertrokken. Weerterbergen was super. Mooi weer, konijn Koos, zwembad en speeltuinen, wat wil je nog meer.... Sinds gisteren terug en nu druk aan het opruimen en schoonmaken. Morgen moederdag en kunnen we dus bij mijn ouders hangen...pfff, niet zo'n zin aan. Hoe is het hier?
Hee Suus! Niet zo vreemd dat je kapot was lijkt me. Zelfs als alle dingen die je hebt meegemaakt verspreid waren geweest was je nog kapot geweest denk ik en dan kwam nu alles tegelijk.. Voel je je nu wel weer een beetje ok? Ondanks het verdriet wat je uiteraard nog steeds voelt. Wel fijn dat de vakantie geslaagd was. Tess heeft zich vast en zeker ook prima vermaakt als ik dat zo lees Morgen idd moederdag, blegh! Vind het gemeen, ik ben nu toch zelf moeder? Dan is het toch ook mijn dag? Kunnen we zeker bij mijn schoonmoeder gaan rondhangen. Nee bedankt. Mijn moeder vindt moederdag commerciele onzin dus die wil niet eens dat we langskomen. Prima. Als Jeroen persé naar zijn mammie wil gaat hij maar alleen. Ik ga in elk geval niet mee (weet ie ook al, hij is vorig jaar ook alleen geweest en twijfelt nu of hij wel heen zal gaan). We hebben vandaag en relaxed dagje gehad. Beetje in de tuin rondgehangen en tussendoor wat dingen gedaan. Heb vanochtend boodschappen gedaan met Lune. We zouden bbq-en maar we vonden het eigenlijk best veel gedoe voor ons alleen en we hebben nogal een wankele bbq. In combinatie met een ondernemende baby is dat niet zo handig dus ik heb het bbqvlees in de pan gegooid en een lekkere salade gemaakt en stokbrood met kruidenboter erbij. Jeroen is nu met Lune aan het douchen en ik heb Timme net al in bed gelegd. Hoop dat ze allebei tot 7u morgenvroeg slapen maar daar ga ik maar niet vanuit Timme was gezellig om kwart over 5 wakker vanochtend en vond het ook niet nodig om weer te gaan slapen.. Tof. Hij heeft afgelopen week voor het eerst tot half 7 geslapen dus ik hoopte dat er verbetering in zat maar helaas Zo. Ga ik nu nog ff opruimen en dan met de pootjes omhoog op de bank. De buren zijn aan het bbq-en dus ik heb de tuin wel gezien voor vandaag.. Hoop dat die kuthondjes Timme niet wakker blaffen.
Maar nee.. De KUThondjes worden gewoon lekker de tuin in gegooid half 1 en om half 2 's nachts en half 6 's ochtends:x Oe, het is dat we gaan verhuizen maar anders.. Timme werd er 1x wakker van maar viel gelukkig weer in slaap.
morgen, Suus klinkt als een lekkere vakantie. Moederdag voor mijn mams hebben we weekje uitgesteld, doen we wanneer we daar toch zijn, ga er niet speciaal voor langs. Zijn ouders hebben er nog nooit iets aan gedaan, ga er ook niet aan beginnen. Kreeg een doosje hartje geverft met snoepjes van ilse en een hart met foto van purs (?) schuim geverft van esmee. Zo lekker ff naar het zwembad. fijne dag allemaal
Leuk Debie! Schattig he, die kadootjes van die kleintjes. Lune heeft me net een homp geverfde klei gegeven met een knijpdingetje erin met een foto van haar Gemaakt op het kdv. En nog een kadootje gemaakt op de psz, een zakje van stof geverfd met van dat geurspul erin. Heel schattig maar ben er allergisch voor Maar zo lief, ze was helemaal enthousiast dat ze me eindelijk de kadootjes mocht geven hihi. Timme is weer op bed dus van hem heb ik nog niks Jeroen heeft ook geen zin om naar zijn ouders te gaan vandaag. Jammer zeg.. Dus we blijven lekker thuis!
Fijne moederdag allemaal! Hier geen moderdag knutselwerkjes gekregen.... in Spanje was moederdag op een andere dag. Mocht vanochtend wel uitslapen tot 10:00 uur wooow en daarna stond het ontbijt klaar.
Hoi hoi Hier voor moederdag van Sofie een houten vlinderbroche gekregen, die ze zelf geverfd had op de psz. Van Kas heb ik een slinger met 3 versierde hartjes gekregen en van Eva een versierd blad waarop staat wat ik als moeder doe. Ze heeft erop geschreven: mijn moeder zit altijt achter de computer, kan goed koken en doet altijt schoonmaken. Gelukkig staat er ook op dat ik een hele lieve mama ben Stijn heeft niks gemaakt op school. Verder verwend met een ontbijtje op bed.
Haha, lach me dood om Eva Mijn moeder zit altijt achter de computer Geweldig! Het is hier rustig zeg de laatste tijd. Komt zeker door het mooie weer Hier ook wel lekker genoten van de zon gister. We zijn nog even bij vrienden op visite geweest, in de tuin gezeten. Vandaag druk programma. Straks kindjes naar het kdv brengen, dan naar de ha (gesprekje over anticonceptie), snel naar huis en opruimen en schoonmaken, om half 12 komt een makelaar om ons huis te taxeren (kopers hebben een taxatierapport nodig voor de hypotheek), boodschappen halen, spullen naar de kringloop brengen, centrum in om dingetjes te kopen, koken, eten, kids op bed en dan komen mijn ouders even oppassen want we gaan met een aannemer naar ons nieuwe huis om wat dingen door te spreken Tussendoor zou een dutje ook nog wel fijn zijn, was weer een kort nachtje vannacht.. Die gekke Timme wordt nog steeds elke ochtend tussen 5 en half 6 wakker voor een fles. Normaal gaven we die en sliep hij weer verder. De laatste dagen dus niet meer.. Ligt hij eerst een poosje te kletsen in bed en dan is hij er flauw van en is gewoon klaarwakker. Tof