Idd... iedereen bekijkt het leven op een andere manier.. Wij hebben door het geloof een hele andere uitgangspositie en dus andere visie..
Ja precies, sta wel open voor andere dingen hoor. In ieder geval ik probeer redelijk open minded te zijn....
Das alleen maar mooi.. Ik ben ook openminded.. als een niet christelijke therapeut een goed handvat zou geven dat in onze situatie zou werken zouik het net zo goed aannemen hoor.. vind het alleen wel prettig dat ik open over geloofszaken kan praten zonder dat er vreemd gekeken wordt.. whahah
Ik ga ff wat doen.. Marijn is op psz en de anderen op school.. Anna keuvelt wat rond dus ik kan wel ff wat poetsen...
hallo, mom denk dat je idd beter een andere therapeut kan zoeken. Volgens mij werkt het idd alleen als je beetje zelfde visie op het leven hebt. Net wat ichtus en ariel ook zeggen. Zou ik er naar een moeten gaan en die begint over geloof dan is het gelijk een mislukte poging ik b en ook van eigen geluk moet je maken en je bent verantwoordelijk voor eigen daden e.d. even daarover vind het zo knap dat jullie troost vinden in geloof met bijv het verlies van een kindje, dat soort dingen zorgt bij namelijk alleen voor het tegenovergestelde gevoel als ik dit soort berichten lees. Heb verder eigenlijk niets te melden, druk aan het sporten, met de kids en alles eromheen. Zo de meiden halen en dan vanmiddag nog kraamvisite, al doe ik absoluut geen beschuit met muisjes meer.
Nee en daarom wil ik dus die cupcakes maken Ichy, mooi verwoord, echt. Ik herken dat bagataliseren en daarmee mijn gevoel ondermijnen enorm. Heb ik zal zoooo vaak uitgelegd aan Jan, maar hij vindt het lastig om het anders te doen. Soms werkt relativeren bij mij juist weer wel en dat maakt het lastig. Ik kan soms (met name gedurende de pnd) van iets heel onbenulligs een mega probleem maken. Soms is het dan fijn als iemand het in perspectief stelt. Geloof kan ik persoonlijk weinig mee, maar het lijkt me idd erg fijn als je daaruit troost kunt putten. Met dit mooie weer ga ik dus echt niet bevallen, ga hier even optimaal van genieten. Dan maar olifantenpoten 's avonds..... Vanmorgen naar de tandarts geweest, stond weer binnen 2 min. buiten (en dat was de reistijd-waggelen). Hij kijkt echt nauwelijks in mijn muil....in december laat ik een kroon plaatsen en dan maar eens vragen of hij iets meer tijd voor een controle kan nemen. Daarna heb ik een fruitsalade gemaakt en ik heb het al op en Tess peuzelt het nu voor de tv op. Ze vindt dat zo heerlijk, mooi om te zien hoe ze ervan geniet en enthousiast wordt.
Ik denk dat je ook alleen troost van God kunt ervaren wanneer je hiervoor open staat. In Hem gelooft!. Als dat er niet is zul je die kracht en troost ook niet hebben.. Logisch gevolg lijkt me... Het lijkt me persoonlijk een enorm gemis wanneer je die troost niet hebt. Dan lijkt me alles uiteindelijk zo zinloos.. Niet dat alles makkelijk is hoor als je het geloof hebt. zeker niet.. Ik ben dankbaar dat ik weet dat ik met een reden op deze aardbol ben gezet. Dat ik alleen daarom al waardevol ben en dat de aardse dood niet het einde is....Zonder die wetenschap...(want voor mij is dat toch echt een feit en geen vaag sprookje)...weet ik niet of in moeilijke tijden mijn rug wel weer recht zou kunnen trekken en weer door zoukunnen gaan.. genoeg gepreek!!...
@Suus.. het is ook lastig.. soms werkt het hier ook wel.. zoals nu met het overlijden van Esli.. dan voelt het werkelijk zo dat mijn eigen sores totaal even niet van belang is.. dan gaat het met mij uitstekend.. Dat gevoel is alleen wel tijdelijk..en dat is ook goed.(heb ik geleerd).. Ik kan best hele wijze woorden schrijven.. toepassen is toch wel andere koek..
Ratio en gevoel zijn twee hele verschillende zaken, die helaas vaak met elkaar ruzie maken. Nou, Tess slaapt, dus ik ga ook even gestrekt. Later.
ARIEL.. het is mooi, maar ook zwaar... Het leek mij altijd zo prachtig.. een kind alle liefde en zorg geven dat het zo lang niet heeft gehad.., maar dat is een te romantisch beeld. Ik zie het nu bij mijn vriendin die pleegouder is van mijn nichtjes.. kinderen met een rugzak..Het is alles behalve makkelijk... Ik zou het ook niet kunnen.. je zult maar een babytje krijgen toegewezen krijgen.. een lange tijd voor hem of haar gezorgd hebben en dan komt er een dag dat hij/zij weer weggaat.. Dat laatste zou ik echt niet kunnen dan.. Ik heb respect voor mensen die het kunnen.. De vergoedingen zijn wel fors, maar goed das een praktisch iets.. Overweeg je het ARIEL?
Ja wij zitten er indd over na te denken. Vincent die had het er al eerder over. Ik heb een informatiepakket aangevraagd en als dat me bevalt wil ik naar zo'n informatie avond gaan. Vincent wilde altijd werken met kinderen uit probleemgezinnen en dit leek hem een goede oplossing. En de vergoedingen, ja die zijn niet zo ontzettend hoog meer hoor, paar jaar geleden kreeg je iets van 1000 per maand. Nu nog 'maar' de helft. Zolang je de 'extra' kosten er een beetje van kan betalen is het prima natuurlijk!
nou ik vind 500 euro per kind per maand idioot hoog!!!!!! Das echt volslagen onzin. Dat kost een kind zeker niet!
Als den kindje met helemaal niks bij jou op de stoep staat moet je daar alles voor kopen he. en als ze ouder zijn ook t schoolgeld van betalen enzo. Ook zit daar geld in voor de inwoning.
Ik vind het ook heel veel geld 500 euro vergoeding per maand. Schoolgeld? Betaal je dan schoolgeld in NL op de basisschool en voortgezet onderwijs?Misschien materiaalkosten 1x per jaar?Wat zou dat zijn 50/100 euro? Het is natuurlijk wel waar dat als je een pleegkindje in huis krijgt het kan zijn dat je wat extra dingen moet aanschaffen ja als hij/zij niks heeft.
als bijv kdv er bij zit is 500 per kind per maand echt wel het geval, hier 330 kdv, als je dan eten, kleding, school, sport hebt zit je snel an 500. vind het trouwens altijd erg interessant hoe je als gelovige tegen de wereld aankijkt, jullie putten er troost uit in moeilijke tijden terwijl ik er juist meer tegen krijg in die zin dat ik dan denk dat doe je goed als je bestaat, ik denk namelijk tegenovergestelde dat de wereld mooier zou zijn zonder geloof, iig minder oorlog. Grappige is dat als ik dan bijv jou berichten lees dat ik heel sterk zie dat het voor jou 100% andersom werkt en heel mooi klinkt en het dus ook ergens goed voor kan zijn. ben niet zo goed in verwoorden wat ik bedoel maar bedoel dit nier naar. hmmmmm mijn huis ruikt heerlijk naar stoofvlees
Kan niet zeggen dat 500 euro zoveel is, het kind móet eten,speelgoed,kleren verzekeringen ect ect en als je dan nog wat overhoud kun je het toch voor het kind opzij zetten heeft ie later ook nog wat. Zou t zelf zo doen maar met mijn werk is dat niet te doen daarvoor werk ik te onregelmatig. @ariel je kunt ook pleegouder voor weeknds en vakantie worden he dan vang je kids op die gewoon ff thuis wegmoeten bv in de zomervakantie gewoon ff weg van de problemen