Februari mama's 2008 Deel 8

Discussie in 'De mama's' gestart door Ariel, 29 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Goedemorgen!
    Ik kreeg maar weer eens geen berichten van hier in m'n mail!
    Ik heb gister terug gelezen maar sorry, ik weet het niet meer... Lag om 19.15 in bed
     
  2. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Goedemorgen

    hier is Gwen vandaag weer heel de dag naar de basisschool. tussen de middag gaat me ma haar halen en brengen en eet ze daar een botherham, om 12 uur komt hier de fotograaf om foto,s van ons huis te maken:) Dus ja me huis is nu echt strak aan kant zegmaar haha en we hadden afgelopen weken ook echt alles opgeknapt en weer netjes geverfd is toch belangrijk!

    Suus fijn dat de operatie gelukt is echt hele opluchting hopenlijk gaat het herstel ook voorspoedig want dat zal ook wel nog heel spannend zijn


    Meiske oh spannend ben benieuwd hoe ze het vindt, maar haar kennende zal ze het echt leuk vinden ,ze heeft natuurlijk al oudere broers en zus op de basisschool
     
  3. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    22 mei 2007
    6.571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Spannend Joma, hopelijk is jullie huis snel verkocht. Hebben jullie al wat op het oog in Drenthe?

    Sofie vond het vanochtend helemaal geweldig. Ze was wel wat verlegen, maar dat komt wel goed.
     
  4. sm1

    sm1 Fanatiek lid

    17 dec 2011
    1.889
    115
    63
    Meiske mooie foto van je jongste telg! Ben benieuwd hoe het gaat vandaag!
     
  5. sm1

    sm1 Fanatiek lid

    17 dec 2011
    1.889
    115
    63
    Joma,succes met de fotos ook! Ook spannend het huis in de verkoop! Komt ie op Funda?Wil wel zien he!
     
  6. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    grrrr de derde dag dat ze bij de buren de boel aan het breken zijn in de wc, knoerhard die boor. Heb net Nore op bed gelegd en die is echt panisch voor het geluid.
     
  7. sm1

    sm1 Fanatiek lid

    17 dec 2011
    1.889
    115
    63
    Debora ben je gisteren om 1915 tegelijk met de kids naar bed gegaan? Heb je een beetje kunnen bijslapen?
    Grrrr rot buren! Arme Nore!
     
  8. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Ja inderdaad, maar ben nog steeds kapot... Echt zo'n grijze waas voor m'n ogen. Echt veel slapen lukt niet met Nore.
    Gelukkig slaapt ze nu door het boren heen!! donderdag en vrijdag heeft ze trillend op m'n arm gezeten, en ben ik zelfs naar de stad gegaan voor niks, om weg te zijn van het geluid.

    Hebben een enorm drukke week voor de boeg; vanmiddag tandarts morgen gesprek uitslag van een test van Finn, woensdag naar het kdv op gesprek, donderdag en vrijdag oefenen op het kdv. Het weekend werken en dan start mijn introductieweek van het werk. Mijn moeder komt dan hier oppassen. En daarna start school en hoop ik dat Nore genoeg aan die 2 dagen wennen heeft. Mn moeder kent hier de weg niet en kan ook niet fietsen met de kinderen door haar been. Dus kan ze die week niet gaan oefenen.
    Moet zeggen dat het me allemaal een beetje aanvliegt nu... Het wordt zo druk straks. En dan zo weinig slaap en m'n bekken doen nu al zo'n zeer.
    Maar het moet, financieel, nu echt echt echt, dus zal moeten doorbijten

    Joma: las van de aanstaande verhuizing! wauw! gaaf hoor, hopelijk is het huis snel verkocht, maar dat zal vast wel lukken want je hebt een mooi huis!
     
  9. Boney

    Boney VIP lid

    23 dec 2006
    16.784
    0
    36
    Hoi!

    Ik heb net controle gehad bij de VK. Alles goed. Bed staat inmiddels in de woonkamer. Echt heel fijn.

    Debora, natuurlijk succes met je drukke week. En wat een belasting voor je dat Nore zo slecht slaapt. Zo kom je zelf ook niet in je diepe slaap en ben je chronisch moe. En ze wil nog steeds niet uit een flesje?
    Jeetje, heb echt met je te doen. En dan ook nog een opleiding en werk erbij. Respect voor jou! *maakt diepe buiging en neemt petje af*


    Joma, jou huis nog meer aan kant? Dat is toch altijd aan kant? ;) Veel succes en ben benieuwd naar de foto's en natuurlijk de link van funda
    Hoe gaat het verder met je?

    Wat ziet Sofie er schattig verlegen uit in de klas. Onze kleine kindjes worden echt groot!

    Vanmorgen even langs m'n werk geweest voor wat afspraken, daarna naar de VK en verder hoef ik vandaag niks. Ga straks even liggen. Heb inmiddels ontdekt dat ik ook liggend kan haken. Ben weer begonnen met een dekentje. Voor het ledikantje deze keer. Een vrolijk dekentje met veel kleuren en wit. Denk alleen niet dat hij voor april klaar is, kost veel tijd. Maar dat maakt niet uit. Ik heb een bezigheid voor de komende weken
    Peter moet vandaag en misschien morgenochtend nog werken en dan heeft hij vakantie. Vrijdag gaan we een weekje onthaasten op Tesschelling. Heerlijk! Onze slaapkamer is daar beneden en dus kan ik ook gaan liggen als ik dat wil en lig ik niet zo alleen.
     
  10. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    fijn dat het bed beneden staat boney! Lekker rusten wanneer het kan hoor!
    Ik ben bezig met een stervormige ripple deken voor de baas van Marc, zn vrouw was gister uitgerekend. Hoop dat ik het af ga krijgen voor dat we op kraambezoek gaan! Met dit tempo wil het niet zo ;)
     
  11. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    hoi hoi
    nou foto,s zijn gemaakt , en ja van de week zullen ze wel op funda te bewonderen zijn, dan horen jullie het wel

    Meiske wat een schattige foto zeg

    Boontje, Fijn dat je bed er staat en rustig aan he,het gaat iets beter met me hoor bedankt,ook de gesprekken gaan fijn, alleen nu druk bezig met regelen uitkering ziektewet ect...maar ja hoort erbij
    Waar wonen jullie in Drenthe?
     
  12. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Ja we hebben wel wat op het oog , een mooi gerenoveerde boederij;)
    ff kijken voor foto, zijn er ook al wezen kijken hoor
     
  13. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
  14. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
  15. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    nu ga ik ff boodschappen doen en dan weer gwen van school halen
     
  16. sm1

    sm1 Fanatiek lid

    17 dec 2011
    1.889
    115
    63
    Mooi!Wat een kast!
     
  17. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    mooi huis joma! en super samen maar toch apart met je moeder! Komt altijd van pas later!

    Nore slaapt. Moet straks op gesprek op het mkd. Finn heeft een prikkelverwerkingstest gehad en daar gaan we de uitslag van bespreken. Heb al vast het een en ander op paier gekregen net. pfff best een lijstje... Arm ventje toch
     
  18. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    ben benieuwd hoe het gegaan is debora.

    Hier druk druk druk maar gaat allemaal wel goed, loop alleen steeds beetje achter met het huishouden nu met het werken er weer bij, maar goed dat is niet het belangrijkste.

    hoe was t met sofie haar wendag gegaan?
     
  19. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Ik heb een behoorlijke lijst met dingen mee gekregen. Alleen zijn visuele prikkelgevoeligheid is normaal eigenlijk. Vooral de tast/aanrakingen, horen en beweging is compleet over of juist ondergevoelig. Gevolg is dus dat hij veel "wappert" ,dingen niet goed binnen komen waardoor hij in paniek raakt, een complete controlfreak is.
    Gatsjakkes heb zo'n medelijden met hem. Je wilt toch gewoon dat je kind "normaal" is... Dat is toch wel zo fijn voor zijn toekomst.
    Hopelijk met de tips etc dat het toch goedkomt...

    En dan voel ik me kei schuldig dat ik nu ga werken en leren en hij 3 middagen naar de BSO moet waar hij compleet overprikkelt zal raken ookal proberen ze daar er rekening mee te houden.
    Maar ja als ik niet ga werken moeten we het huis verkopen... en wat dan?
     
  20. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    debora als t echt niet gaat op de bso dan kun je misschien kijken naar een go die haalt en brengt??? Kan me voorstellen dat je het moeilijk vind je hoopt allemaal dat je kind gewoon mee kan, "normaal" is, niet gepest wordt e.d. maar helaas is dat niet altijd de werkelijkheid. Hoop dat jullie een goed manier vinden om ermee om te gaan.
     

Deel Deze Pagina