Fijn dat het allemaal gelukt is! En relaxed zeg dat je dan bij ouders/schoonouders kan mee-eten....Scheelt toch weer!!! Wat voor een traktatie had je gemaakt voor kdv?
......Ja, die denkt nu: Mensen aan de deur = cadeautje! En heeft natuurlijk ook al het nodige gehad tijdens kraamtijd van Noor.....Dus die weet niet beter dan dat mensen cadeautjes meenemen voor hem!
Ja he, idd relax. (en nog gezond ook, gisteren andiviestamppot en vandaag spinaziestamppot, maak ik zelf maar weinig, maar wel lekker). Ik had vishengeltjes gemaakt van soepstengels, dropveters en een snoepvisje. Zal straks wel ff spammen.
Ja en vandaag krijgt hij weer wat op het kdv, maar dan is het echt over. Hopelijk heeft hij het dan door. (alhoewel, de meeste cadeautjes zitten nog in de doos en zo, dus daar is hij ook nog wel ff zoet mee)
Ja idd. En het is ook gewoon goed om te zien dat hij met alles blij en overal even enthousiast op reageerde of het nu een potje verf was of een grote doos lego. Hij vindt het allemaal even mooi.
Had ik ook bij JAylinn voor de PSZ gedaan Vielen erg in de smaak!! Nu met traktatie voor Devin bezig... pffff!! Wat haal ik me op de hals, maar wel super leuk!
Dat is idd ook wel relaxed... Heb het wel eens meegemaakt dat een kind een cadeau uitpakte en toen zei: Ja, en waar is de rest??? Oeps....dan schaam je je toch ook dood als ouders zijnde!
Ik heb trouwens Noor haar eerste pakje weer een keer aangetrokken en ze past het nog steeds. Echt te schattig