Whaha, ik ben van de onveilige sex ook zwanger geraakt. Zal je net zien, doe je het 1 keertje onveilig, ben je meteen zwanger whaha.
Lilalief: sterkte, probeer lekker rustig aan te doen! Mammamia: Wat een leuke foto van de bijna jarige jop! Eeeehm helpie mijn geheugen laat me in de steek... Kikker, zodan een kopstoot, auwie! Maar laten ze hem nu gebroken (alstie echt gebroken is)? Ohja, zag stijn ook voorbij komen in zijn nieuwe fietstoel. Gaaf. @ hier: Ga zo lekker douche. Heb net even een buikfoto gemaakt! Komtie!
avond! kikker, dat was een hard hoofd dan! leuke foto's zag ik! ziekelingen, betrschap! pnir, komt wel goed joh! over een poos(je) gaat ze wel gelijk lief liggen! net weer boodschappen gedaan, 3winkels gehad. Heb nog een week de tijd voor de rest van de winkels Heb duplodoos (dierentuin startset) voor 20euro ipv 40euro gekocht maar ik lwil de grote boerderij (3-in-1 doos) maar kan hem niet meer vinden.
Ja, bij ons precies hetzelfde...was nog helemaal niet de bedoeling maargoed...vorige keer was het ook in 2 keer dus had het kunnen weten
ah bolliebol! je begint echt al lekker dik te worden! alleen naar voren toe dan he, de rest valt volgens mij nog wle me of niet?
bij ons was het nu ronde 3 en bij daniel niet bijgehouden want dat was eignelijk neit de bedoeling maar ja, als je niks gebruikt
Jeetje kikker een gebroken neus heb je nog geen blauwe ogen??Meestal krijg je dat ook als je neus gebroken is. Nou sterkte ermee Lilalief ook al geblesseerd beterschap meid Ik heb net op hyves een verhaal zitten lezen van een mama die haar kindje bij de 9 weken aan wiegendood heeft verloren. Zo erg zat gewoon te janken. Bij de EO is het verhaal van haar uitgezonden ga het nog effe terug kijken later.Ik kwam haar tegen bij bwtje op dr hyves Ik heb een nieuwe fietsssssss jeeejjjj via me schoonmoeder een sparta amazone dynamic een lichtblauwe met voor en achterstoeltjes van bobike voor maar 500 euro ze heeft er nog maar 5x op gefietst hahah
en dit is het stoeltje voor de fiets is ook z,n kleur blauw met dat vogeltje zit er ook in verwerkt o hij doet het niet haha
Ninja, relax een nieuwe fiets en gelijk met 2 stoeltjes. Die ziet er ook wel gaaf uit trouwens. Kikker, zo dat moet een aardige kopstoot geweest zijn. Beterschap er mee. @onveilig, was vorige keer gelijk in de eerste ronde zwanger, dus we durven het (nog) niet onveilig te doen. Stiekem hoop ik wel dat het de volgende keer weer zo snel gaat, maar ja dat is afwachten; het zou nu best wel wat langer kunnen duren.
@ hoi, ik ben me suf aan het werken geweest. Morgen allemaal workshops aanbieden aan studenten.... en die gene waar ik het mee geregeld had ... had februari in zijn hoofd... ARG! Dus net pas gehoord dat er toch nog 2 kunnen.... en nu moet ik er zelf ook een verzorgen en.... we hebben niet genoeg muziek instalaties... dus! arg! Verdeling van groepen gemaakt en...oh man. Wat een gedoe! Snel nog spul dus gekocht bij action zodat ik morgen ook iets kan. Het wordt actionpainting...
sorry ego... moet nu ook weer weg. Ga echt heel hard naar bed toe. Dag lieverds! tot morgen... als alles over is... en hopelijk goed verlopen. knuffels!
Nah, ik merk wel dat mijn buik nu echt anders groeit. Bij Dinand zag je aan de achterkant niet dat ik zwanger was, nu daar en tegen ben ik bij me heupen een stuk ronder. Buik bij Dinand zat echt heel laag (heel de zwangerschap), nu zit het echt een stukkie hoger. Liep bij Dinand al te klagen over pijn in me ribben, wordt nog wat straks als ik wat verder ben!
Dat verhaal heb ik ook gelezen! Jeetje zeg, echt verschrikkelijk! Heb je een gezond kindje op de wereld gezet, overlijd het na 8/9 weken. Te erg gewoon! Kijk, das een goeie deal. Jij blij met je nieuwe fiets.