Goedemorgen Zo nog 1 dagje werken en dan lekker vrij!! Wel leuk gezin hoor!! Maar ben ook wel blij als ik weer even mama kan zijn... Verder gaat t goed, behalve erg moe zijn!! Tot laterzz
@ super M, leuk dat het een leuk gezin is! Werk ze en dan lekker genieten van je schatjes!! @ Hier, meisje lijkt echt op te knappen. Ze zit nu heerlijk te spelen en is rozijntjes in en uit een bakje aan het vissen en natuurlijk op aan het eten. Ze is zo grappig! En ze heeft net voor het eerst door een rietje gedronken. Makkelijk hoor. hihi
Goedenmorgen even snel krijg zo bezoek. Karishma is snotverkouden hoest zich te pletter en is knorrig er bij Vanacht bij mij gelegen met een kussentje voor haar nekje ze sliep daar iets betermee. Ze pikte anders mijn kussen hij is gelukkig wel super dun die kussen maar het hielp gelukkig voor het hoesten.Neus spry geven is drama Hoestdrank krijgen we er niet meer in slaat ze zo uit je handen, Leuk he zieke kinderen Eten gaat moeizaam drinken ook net gelukkig een fruitbakje op. Toch vocht en wat voeding ach ja hoop dat het snel over is Vanmiddag even naar de ha om haar oren na te laten kijken. Ze heeft geen koorts in elk geval. Maar wel verkouden. Ik trouwens ben ook verkouden maar niet zo erg nog als Karishma. Reageer straks of vanaaf wat langer. Nu komt zo me pa een kopkoffie drinken gezellig Fijne dag allemaal.
Goede morgen meiden, Gister leuk met de meiden van de zwangerschaps gym gezeten. We waren met zijn 6en + kids natuurlijk. Nou het was me toch een drukke gezellige bedoeling hihi de kids gingen achter de poezen aan En het speelgoed lag overal Zo net de fonteinbak leeg gehaald. Gadverderie wat was dat een vies werkje. Maar ja voor Bram is het nu wel veiliger in de tuin en met het mooie weer steeds moest het toch wel gedaan worden. Ik wil geen enkele kans lopen dat voor over in het water valt. Heb er Nu maar gelijk potgrond in gedaan dan kunnen er gewoon plantjes in. Tonka een prachtige meid heb je hoor. Donder wat goed dat ylva nu ook het lopen heeft ontdekt.
@ Ladytijger, slim van jou om er dan maar een plantenbak van te maken. Leuk! En super dat jullie het zo gezellig hebben gehad. Binnen kort bij mij thuis de dames van de zwyoga. Heb er zin in! @ Pnirmal, beterschap voor K en voor jezelf natuurlijk. Ik hoop dat het snel over is.
Goeiemorgen! Lila is op het KDV, voor het eerst een hele dag.. ben benieuwd of daar slapen goed gaat, maar ze is zo makkelijk.. heeft de leidsters al ingepakt, haha! Kan ik lekker doorwerken, joepie!
Donder wat fijn dat Ylva aan het opknappen is. Lady leuk dat je de tuin gedaan hebt. Lilalief geniet van je dagje rust. En dat Lila het naar haar zin heeft op het kdv. Super m werkse en morgen weer vrij lekker. Opa is net weg. En heeft lekker met Karishma gespeeld. Ze heeft ook nog wat gegeten en gedronken. Zo dus even met haar naar de ha, Even haar oren na laten kijken. Het is nu 12 uur en ik hoor de sirenes gaan. Eerste maandag van de maand. Fijne dag verder.
Middag allemaal! Hier redelijk geslapen vannacht! Kleine man werd om 7 uur al wakker en was om 11 uur echt bekaf. Die ligt nu nog lekker te slapen (laat ik het maar niet al te hard zeggen, meestal wordt hij wakker op het moment dat ik het typ whaha. Straks breng ik hem naar oma toe en kan ik nog even wat voor mezelf gaan doen. Ben gister toch een partij boos geworden. had een bedje gescoord via marktplaats, bel ik die vent op om een afspraak te maken om dat bedje te komen bekijken zegt hij: het bedje, eeeh ja die is al verkocht! OH nou lekker is dat! Dus je spreekt iets met mij af dat ik het bedje mag komen bekijken/afhalen en dan verkoopt u hem zomaar even! Eeeh ja sorry. Ja sorry, daar heb ik geen fluit aan! Ja maar ik heb nog wel een ander bedje staan! Stop die maar lekker ergens waar het daglicht niet kan komen! Fijne dag verder! Whahahaha hoe bedoel je hormonen spelen op! Manlief lag in een deuk!
Nou ja zeg. Moet zeggen zelfs zonder zwangerschapshormen zou ik ook uit me plaat gaan en zeggen stop het maar in je reet
Weer 2 dagen niet geweest .. sorry! @tonka Leuke foto en wat een haar! @belliebel Wat een kl**tzak die vent! Maar je hormonen zijn lekker aan het gieren zo te horen! @donder Jeeeeejj ylja loopt! Wat zal jij je trots voelen! @pnirmal Beterschap voor je meisje! @ladytijger wat een leuk idee om plantjes erin te doen! @ .......... hier heeft Thijs net voor het eerst achter zijn loopkarretje gelopen! Ow wat heb ik gelachen! kont naar achter en snel dat hij gaat! Hij ligt nu heerlijk op bed! Zelf vandaag een slechte dag... en als ik naar buiten kijk wil ik zo graag naar buiten!! donderdag krijg ik de uitslag begin het spannend te vinden, gaan ze eindelijk wat vinden of toch weer niet! wachten dus. Nou ik ga even de huiskamer aan kant maken! Tot Straks!
middag allemaal! die 2nachtjes weg waren super! en daniel heeft zich ook super gedragen! kregen niks dan complimentjes over hem en gister istie 80xofzo op de foto gegaan voor/met groep japanners meneer liep te sjansen met ze ow en pnir, we hebben echt niet stiekum gekeken hoor zaterdag! heb wel bijgelezen, neit veel zin in reageren. moet plinten ff lakken dan kan de slaapkamer echt klaargemaakt worden! vanochtend vloerbedekking gehaald en die ligt er nu in
Hallooo, Ik kom wel ff wat plaatsen, maar heb niet zoveel te vertellen haha. Saai he? Ik ga ook weer, misschien kom ik vanavond nog ff langs en heb ik dan wat meer te melden XxX
hoi hoi, Hier toch wel iets te melden. Ik mag deze week niet gaan werken ivm de antib. Ik zie slecht, hoor slecht, ben duizelig en heb knallende koppijn... dus autorijden nicht im fragge (schrijf je dat zo?) en sowieso voor de klas staan zou ellende zijn. Voel me zo niet lekker. Ik hou mij alleen groot als ik voor ons meisje moet zorgen. Trouwens! naast 2 snijtanden boven krijgt mijn snoesje ook nog eens tegelijkertijd 2 kiezen boven! WHAaa! Logisch dat zij last van haar oren heeft! De ziel! Oh en ik heb het rijk nu alleen. Meisje (slapen wil alleen nog niet vlotten) ligt in bed en manlief ook. Manlief is trouwens aan de vlotte (diar..). En hij eet niet en drinkt alleen maar appelsap. En ik ga lekker zo met een boek op de bank hangen tot ik weer meer mensen hier zie. dan kom ik lekker babbelen!
Stilletjes geweest hier. Ik heb zelf ook niet veel te vertellen, het gaat z'n gangetje. We hebben we een super weekend gehad! Zaterdag lekker naar de dierentuin geweest en zondag met z'n tweetjes naar de sauna. Heerlijk!
Zo helemaal gaar na een lange dag. Eerst gewerkt, vervolgens de auto weggebracht. Reed natuurlijk gigantisch de file in. Daarna nog ff Stijn ophalen, lag hij nog te slapen. Gelukkig konden we mee-eten bij mn schoonouders dus dat scheelde weer. Net nog snel Stijn gebadderd en die ligt nu lekker te slapen. Morgenochtend waarschijnlijk weer zwemmen en s middags eindelijk mn naaimachine kopen. Gup, wat heb je voor ideeën? Waar zijn jullie trouwens heen geweest? Aadjuh, spannend donderdag de uitslag. Leuk he dat lopen achter het loopkarretje. Bellie, wat een gedoe met dat bedje zeg. Slaat idd nergens op. Donder, beterschap. Sterk spul die ab zeg. Is het een specifieke ab of gewoon een hoge dosis? Appelsap is volgens mij niet goed voor je darmen, heb ik wel eens gehoord. Iets van bouillon of zo is beter.
@ bloem! Dat klinkt als een heerlijk weekeind! @ Gup, vertel dan eens! Nu ben ik nieuwsgierig. @ wie ken hier Heitje?