drukte vind ik wel meevallen heb zelfs alle was weg daniel moet ook nog een jas, maar heb ik nog niet naar gekeken. Word denk een 92, dan kan hij er hopelijk heel de winter mee doen. En dan moet ik zelf ook nog duurt altijd zo lang voor ik wat leuks vind
Hihih ik was ook niet van roze, en toch was het de kleur die t meest voorkwam... nu wat meer verschillende kleurtjes in de kast! De opleiding is in jan. 2012 klaar, daarna moet ik inpricipe 3 jaar door blijven werken voor t bedrijf. Ik zit eraan te denken om dan in aug/sept verder te gaan leren zodat je het bedrijf een gunst levert, en miss minder hoeft terug te betalen en ik in tussen wat werkervaring ed opdoe. Denk dat het voor mezelf te snel is om meteen feb. een nieuwe opleiding te gaan doen...
@ Nelta leuke spam van Stijn en mooi buikje!! Winterjas voor Devin moet ik nog kopen... denk 92. GEzien meneer al 84 cm is... en hij er toch wel de hele winter ermee moet doen. Jaylinn heeft er nog 2 van vorig jaar, eentje mt 98 en eentje mt 104. En ze heeft nu 98/104 dus volgens mij wel goed... zal van de week even passen. Moet dan alleen nog ff muts/sjaal ed kopen. Iemand ideetjes voor een meisje dat 3 jaar word, kwa cadeau... heb werkelijk geen idee... maar over 2 maandjes is t al zover! PFfffff nu wil ze weer een mega mindy taart... gek meisje!! Ze weet het gewoon niet, zoveel keus
Ik zou ook idd niet gelijk weer aan een nieuwe opleiding beginnen. Eerst ff wat rust lijkt me wel slim. En cadeautjes voor Jaylinn, ff denken -knutseldingetjes -spelletjes/puzzels -fietsje/step -verkleeddingen
komt denk ook omdat er in de winkels veel roze is dan nog even wachten als je denkt dat het beter is. Denk als school klaar is het voor jou ook beter word, is er toch weer stukje druk weg qua opdrachten enzo
@ nelta en gup thnx!! Denk dat t zeker een stukje rust brengt als ik klaar ben!! @ Nelta leuke ideetjes, heb ze opgeslagen, thnx!!
wim had broekje met tuniekje gepakt want dat lag bovenop de stapel en was het lekkerste voor de nacht
Oh ja, heel aso . Wij gaan van het weekend een tweede auto ophalen. Straks wel handig voor in de winter, kan manlief Stijn naar het kdv brengen heb ik ook nog een auto thuis. (daarna verkopen we hem denk weer). Het is de oude van mn broertje, met 1,5 ton op de teller, maar wel airco. Hij zuipt alleen aardig. Maar ja het is toch maar voor erbij.
Tja, dat zien we dan wel weer. Moet zeggen dat ik hem eigenlijk maar heel soms mis nu. Ik woon zelf op fietsafstand van mn werk en parkeren kost me 5 euro per dag, dus ik ga eigenlijk bijna altijd op de fiets.
Zoveel extra kosten zullen het niet zijn wel? Misschien kun je wel een extra autootje blijven rijden. vanwege die parkeerkosten zou ik ook op de fiets gaan!
Tja, we zijn hard aan het sparen nu voor de verhuizing straks en ik stop daar liever mn geld in. Hij heeft trouwens wel een lekker grote achterbak. Dus dat is wel weer een voordeel.
Ik ken het, wij zijn inmiddels 3 jaar geleden verhuisd maar hebben alles beetje bij beetje bij elkaar moeten sparen, de spullen, maar ook de verbouwingen. pfff Nu zijn we klaar en staat het te koop
Ja idd En wij moeten hoogstwaarschijnlijk ook nog een hoop op dit bijleggen. Maar ja het is niet anders. We hebben het geld ook wel, maar ik stop het liever in mn nieuwe huis, dan in mn oude huis.
@ Gup wat een onwijs schattige foto! en een leuk jurkje! @ Super m, neem de hulp aan zou ik zeggen. Zonde om te stoppen. En als ik eerlijk mag zijn. In ieder bedrijf zijn er wel dingen nodig om te veranderen. misschien dat jij die zou kunnen bewerkstelligen als je eenmaal je diploma hebt? B.v. in de ondernemings raad? Gooi die voorstellen op tafel. @ Taarten bakken. Nog steeds niet gedaan. zucht.. .had mij leuk geleken. @ Kom maar op met nog meer baby spam... als natuurlijk de tijd er rijp voor is. Dus Nelta nog even wachten. hihi. trouwens! Je hebt 2 foto's in 1! berichtje! hoe doe je dat?!? @ Eh... kleding. Ik zat al naar winterjasjes maat 92 te kijken. ons meisje is breed in de schouders.. maar broekjes zijn nu echt maat 86. Eindelijk zijn haar beentjes lang genoeg. En kijk... is deze niet schattig? (ik probeer het ook met meerdere foto's ) Ze kan zo naar school. hihi.