Eerlijk gezegd niet helemaal top. Vanmorgen nuchter 5.2 en na het ontbijt 5.7. Dus dat was wel oke. Nu had ik als lunch 3 bruine boterhammen met 2 plakken kaas en een beker melk. Na 1.5 uur was mijn suiker 7.2, te hoog dus... Als ik op internet kijk zie ik voorbeeld dieten waar je als lunch 3-5 boterhammen mag, met verschillend beleg en en beker melk. Kortom, ik heb minder gegeten dan dat het dieet voorschrijft, maar toch is de glucose waarde te hoog. En dat terwijl ik normaal echt van de koek, snoep, vruchtensap en frisdrank ben. Heb voor mijn gevoel nog nauwelijks iets gehad vandaag... Vind het nu al zwaar... Maarja, alles voor de kleine...
Idd iets te hoog! Maar vind het niet schrikbarend! Hier momenteel ook zoiets na lunch en avondeten terwijl ik gewone gezonde porties eet Ga aub niet minder eten hierdoor want je hebt alle voedingsstoffen hard nodig! Wel opletten met koolhydraten idd Heb je dit vorige zw.schap ook gehad of niet?? Ik verwacht dat ik volgende week of de week erop ook koud ben aan medicatie maar ach so be it! alles voor de beeb en het is nog maar ff
@foeske: ik heb mogelijk wel te hoge glucoses gehad bij mijn vorige zwangerschap, gezien het hoge geboortegewicht van Tim, maar dat is nooit ontdekt.... Fijn om te horen dat jij ook wel eens wat hoger zit. Voor mijn gevoel ben ik de hele dag bezig met wanneer mag ik wat eten en hoe laat moet ik weer prikken... Zal wel een kwestie van wennen zijn, maar vind het nu wel erg intensief. Maar zoals je zegt, nog maar een paar weken...
Jeej meiden wat een rot nieuws zeg. Mamasylvia: Heel veel sterkte zeg! Wat een narigheid, kan me voorstellen dat jer echt doorheen zit. Denk aan je hoor! Paloe: Jeetje wat schrikken zeg! Hopenlijk komt het allemaal goed met je moeder!
Manonvd, mijn moeder was vanmorgen best wel verdrietig....... ze heeft vanacht nog een bloedtransfusie gehad, ze had met de operatie ruim 2 en een halve liter bloed verloren, en daar kreeg ze vanacht steeds meer last van. Verder is het gisteren niet helemaal tot haar doorgedrongen, maar de behandelende arts heeft het vanmorgen nog eens verteld. Ik denk zelf dat ze zich een beetje sterk voor mij probeert te houden. Ik zelf heb net nog even een potje zitten janken...... vind het zo naar voor mijn ma, ze ligt daar maar moederziel alleeen in het ziekenhuis, heeft een kamer alleen omdat ze zo'n zware operatie heeft ondergaan.
Mamasylvia superheftig dit . Heel veel sterkte voor jullie allemaal!!! Mamainspe jeetje balen van je suikers zeg!!! In brood zitten heel veel koolhydraten.. als je bijvoorbeeld 2 gebakken eieren en een boterham eet heb je 1/3e aan koolhydraten binnen en ben je wel gevuld.. als je trek hebt kan je het best iets koolhydraatarms/loos eten. Dus dan geen granenproducten etc.. Maargoed, je zal het allemaal wel weten en dan heb je hier niks aan Foeske gefeliciteerd met je topprestatie Thnx all Moeder: ze is vanavond naar huis gegaan De scans en echos lieten ruimte tussen de nekwervels zien en vocht tussen bm en blaas en ze heeft een gekneusde knie. Vandaag hebben ze opnieuw foto;s, scans en bloed en urinemonsters genomen en dat leek allemaal goed, maar ze moet wel rustig aan doen.. Het was idd heel erg schrikken en volgens de brandweer heeft ze geluk dat ze een grote volvo reed.. Nog een tip Luiers bij de etos met kortingsbonnen maar 1 en 1 maar 2 nogwat, ze zijn nu in de aanbieding, wij hadden 2 pakken voor 2 euro totaal. Kortingsbon in afbeelding En Zwitsal doekjes, 2 dozen van 8 pakken voor 14 euro, drukfout in folder maar wel geldig, zie fb bericht in afbeelding http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden-clubs/371939-meiden-eind-juni-juli-2012-nod-kletstopic-422.html#post14115755 Hier staan de afbeeldingen, anders moet ik direct weer de bijlagen wissen
Ach mamasylvia, wat naar van je moeder! Het besef zal nog wel komen bij haar, heftig hoor. Ik hoop dat ze snel knopen doorhakken over wel/geen chemo. Het klinkt wel gunstig dat ze denken dat ze alles hebben kunnen weghalen, hopelijk is dat ook zo. Sterkte ermee, kan me voorstellen dat je er heel verdrietig over bent. Dubbel he, zo'n ziekte en dan ondertussen zelf zwanger zijn. Mijn neefje is geboren een week nadat mijn moeder de diagnose kanker kreeg. Een week na zijn geboorte werd mijn moeder geopereerd. Het kleine mannetje was wel een hele troost voor iedereen moet ik zeggen. Mama in spe, wat veel zo in een keer! Best wat om te verwerken lijkt me. Lijkt me lastig om zo na te moeten denken bij wat je eet. Paloe, hoe gaat het nu met je moeder? Heb wel je berichtje op facebook gezien en gereageerd maar inmiddels weer een tijdje verder. Ben je al bij haar geweest of woont ze erg ver weg? manon ik herken het. Lees af en toe hier wat vluchtig mee maar op facebook gaat het zoveel makkelijker Hier gaat alles zn gangetje. De rust lijkt echt te werken, bijna geen bloedverlies meer. Ik krijg echt last van nesteldrang. Vorige week heb ik in de woonkamer echt flink opgeruimd, alle stapeltjes her en der zijn weg en de spelletjes/knutselkast is helemaal uitgezocht. Verder ben ik achterlijk dingen aan het inslaan, nog even en ik kan mn eigen supermarkt/babywinkel beginnen. Man ziet het met lede ogen aan maar houdt wijslijk z'n mond Deze week nog niet veel kunnen doen omdat de kleinste man ziek is. Echt zielig, zowel voor hem als voor mij. vandaag ben ik met hem naar de huisarts geweest omdat hij niet meer ophield met huilen. Hij heeft een oorontsteking aan 1 kant en dus een kuurtje gekregen. Hij wil z'n medicijnen niet nemen, net als neusspray en paracetamol. Hele drama's met kind in de houdgreep en gillen enzo, echt zielig.
Ha, je bent me net voor. Had nogal veel tijd nodig voor mijn berichtje, haha. Ik hoop dat die ruimte en het vocht niet ernstig zijn, of is dat nu inmiddels weg?
Mama in spe, je kunt het ! Paloe, gelukkig is je mams weer thuis en valt de schade bij haar mee!! Beter de auto dan je moeder!!
@ nicky: beterschap voor je kleintje! Mijn dochter had bijna een ooronsteking en wilde ook geen neusspray. Gelukkig is zij ruim 3 en hebben we haar kunnen vertellen waarom het wel moet en hoeven we haar niet in de houtgreep te leggen. @ paloe: fijn dat je moeder thuis is en dat er geen ernstige dingen zijn gevonden op de scans. @ mamasylvia: nogmaals sterkte voor jullie allemaal! Gister met het werk van mijn man wezen eten in Studio 21 van rtl4 (naast de studio waar de voice werd opgenomen . Leuke avond gehad enkel met rugpijn thuisgekomen en voel het nu nog. Straks maar een warme douche en rest van de dag rustig aan, want moet vanavond op verjaardag bij mijn broer en schoonzus en morgenochtd bij mijn nichtje. Ben blij als het donderdagochtend is, want dan heb ik vakantie/verlof en kan ik bijtanken!
girafje, De laatste loodjes hier een een flinke domper bij het opstaan... BI doet zoveel pijn dat ik nauwelijks m'n benen van elkaar krijg... echt niet te harden! En doordat ik zo niet fit was van de week zitten mn rug schouders en nek vol met ontstekingen en staan al m'n spieren keihard... pfffff.... Ook nog steeds verkouden, wat niet zo lekker is icm astma. Wanneer houd het op??? Kan me na al deze pijn ook niet voorstellen hoe die kleine uit m'n buik moet hoor! Als je je benen nog niet van elkaar krijgt door de pijn.... Dat gaat nog wat worden Sorry ff klagen!
Wat is het hier rustig vandaag. Heb vandaag de proefdruk ontvangen van het geboortekaartje. Het is helemaal naar onze zin! Verder vandaag allemaal goede suikers, zelfs na een uitgebreide avondmaaltijd. Ben dus helemaal blij! Fijne avond nog allemaal en alvast weltrusten!
mama in spe, wat goed zeg! Wat heb je ervoor gedaan of niets bijzonders?? Ik heb vanmiddag 1,5 uur geslapen en dat heeft lichaam en geest goed gedaan... Vanavond uit eten geweest met de fam. Het zitten valt me zwaar maar had weer lucht om alles te kunnen behappen! Ben waarschijnlijk gewoon iets te streng voor mezelf
Girafje heerlijk, bijna verlof!!! Foeske ik kon bij Liam ook niks meer met mijn bekken, maar de bevalling ging super hopelijk geeft het je een klein beetje hoop.. en verder: hele dikke knuffel! En fijn dat het vanavond gelukt is! Maminspe fijn dat de proefdruk goed is!!! Moeder: ze is gisteravond thuis gekomen en heeft vooral veel spierpijn.. Ze moet rustig aan doen en veel slapen, maar dat komt goed, dat deed ze al door de bestralingen.. Pff vandaag koffie gedronken in de stad met mn oma met zn allen, nog naar een paar winkels geweest, naar huis: auto in, naar de etos om luiers en doekjes te scoren, naar mn broertje om de aanhanger te lenen, door naar de Ikea om een kast te kopen voor op onze slaapkamer..daar gegeten en toen we thuis waren was het alweer bedtijd voor de jongens. Zijn echt van 10:00 tot 19:30 van huis geweest en ben stuk Morgen even langs mijn moeder en smiddags krijgen we gezellig vrienden op de koffie. En hopelijk kunnen we de kast in elkaar zetten en kan ik de boel opruimen die uit de babykamer (eerst studeerkamer) is gekomen en nu in onze slaapkamer staat in dozen
Morning Foeske knuf en fijn dat de avond toch nog geslaagt is geweest Paloe drukke dag dus Hier hobbelen we lekker door,heb een kleine vermoedde dat de kleine aan het indalen is Igg ligt ie nog steeds met het hoofdje naar beneden want hij heeft steeds de hik die ik dan down under voel Voor de rest afegelopen donderdag me 3 uur duurende intake gehad En het is vrijwel zeker dat ik ADHD heb.10 januari heb ik me adviesgesprek en behandelplan
Hoi Dames, Ik meld me hier ook maar weer eens. Ik lees al zo'n 10 pagina's alleen maar mee. En natuurlijk een hoop op FB, maar dat gaat dan ook wat makkelijker op mn telefoon dan zp. Ik heb vanmorgen heel wat pagina's terug gelezen en aantekeningen gemaakt. Hoop dat ik geen mensen passeer. Elance@ Ik las dat je wat gedoe had op werk. Wat vervelend en dan werk je ook nog eens zo lang door. Denk je dat je dat vol gaat houden? Het voordeel is dan wel dat je zo veel mogelijk tijd met je kleintje hebt. Paloe@ Wat een schattig pakje, en mooie roosjes staan erop. Het is maar goed dat ik een jongen krijg. Mijn moeder is gek van rozen en dit soort kleding, en ik heb een beleid tegen roezeltjes, strikjes ed... haha dat had nog wat kunnen worden. Bootjekadootje@ Dat met het huishouden heb ik hier ook. Mijn vriend ziet het ook niet. Een keer in de zoveel tijd heeft hij een opruim kick en dan moet alles aan kant. Maar ik vroeg hem vorige week al of hij de trap wilde stofzuigen....en dat heb ik gisteren zelf maar eens gedaan. Beetje jammer. Maar heb wel duidelijk gemaakt dat ik rond de bevalling toch echt meer van hem verwacht. MamaSylvia@ Dat tillen heeft niet zozeer met de navelstreng te maken. Meer met jezelf. Als je nu te ver over je grenzen gaat met tillen ed. dan is de kans groot dat je er problemen na de bevalling aan overhoud. Bijvoorbeeld last van bekken, en rug. Je bekken verweekt tijdens de zwangerschap en als je het te erg belast dan heb je na kans op blijvende schade. Paloe@ Dat is even schrikken. Maar ik las ook dat het inmiddels alweer wat beter gaat met je moeder. In elk geval heel veel sterkte voor jou en je familie. MamaSylvia@ wat een naar nieuws om te lezen. Heel veel sterkte en beterschap voor je moeder en natuurlijk voor jou en je familie. Het is een hoop te verwerken allemaal en zeker nu met al die hormonstertjes die door het lijf gieren. Sterkte Nicky Lohs@ Hier ook last van nesteldrang... en inslaan voor een weeshuis is hier ook niet ongewoon. Het lijkt wel of ik klaar wil zijn voor een zware hongerwinter ofzo. tijdens de gewone boodschappen ook neem ik van alles het liefst twee of drie mee En beterschap voor je zoontje. Foeske@ sterkte met je BI ik las dat je er behoorlijk last van had. Geldt trouwens voor alle meiden met BI, heel veel sterkte met de laatste weken. Die lijken mij het zwaarst.. Werken: Ik moet nog 8 dagen werken. Verdeelt over 4 weken. Daarnaast nog wel mijn oppas dagen erbij maar dat verschilt per week. Vanaf 14 Jan is het voor mij gebeurt. Dan kan ik heerlijk 6 weken lang op mn luie reet zitten haha Yoga: Zit er voor mij alweer bijna op. Ik moet komende woensdag nog een keer en dat is het afgelopen. En dan beginnen ze weer ongeveer rond mijn beval datum dus kan dan niet meedoen. Verder hier geen klasjes of cursus. Tillen: Ik til nog wel maar tot zo ver. Als het niet prettig voelt doe ik het niet. Heb ik nergens last van maakt het me niet zoveel uit. Boodschappen verdeel ik veel over meerdere tassen en meestal heb ik de mzzl dat mijn vriend thuis is als ik met de boodschappen thuis kom dus dan mag hij alles uit de auto halen Slapen: Gaat hier matig. Ik lig er de afgelopen dagen steeds vroeg in. Lees rond 9 a 10u maar kan er smorgens gewoon niet uit komen. Nu komt dat ook omdat we onder een donzen dekbed slapen en het 's ochtends 15 graden is bij ons... maakt het ook niet echt aantrekkelijk Verder word ik bijna elke nacht wakker. Meestal rond een uur of 1 en later rond 5en weer. Gelukkig val ik meestal wel weer gemakkelijk in slaap. Striemen: Ik smeer al weken mijn buik en soms boven benen in met Bio Oil. De eerste weken niet echt intensief, vanaf een week of 20 wel. Toen begon het wat meer te groeien en smeer nu elke ochtend na het douchen en elke avond voor het slapen gaan. Voel ook lekker zacht aan het huidje. En als ik dan alsnog striemen krijg heb ik er in elk geval alles aan gedaan om het te voorkomen en dan heeft het maar zo moeten zijn. Buik opmerkingen: Ik krijg nog steeds vaak te horen van mensen of ik niet zwanger ben van een tweeling...... waarom snap ik niet want zo dik ben ik niet. Ik vind dat ik opzich een vrij subtiele buik heb. Maargoed het erge eraan vind ik dat mensen altijd maar een mening moeten hebben. Kamertjes: Wij hebben hier het meeste van het kamertje al af maar het plankje boven de commode moet nog even opgehangen worden en we hebben de wereld aan haakjes en schilderijtjes dus die moeten ook nog even. Ik denk dat wij in de kerst vakantie even druk aan de slag zullen gaan. Hoe staat het met jullie kamertjes dames....??? Begint het er al wat op te lijken? Zoooo ik geloof dat ik inmiddels aardig bij ben.... Vanaf nu maar weer even wat vaker lezen en reageren. Al moet ik zeggen dat het hier niet zo snel gaat. Op fb hebben we soms op 1 berichtje van iemand zo'n 50 of meer reacties. Hier: Met mij gaat alles goed. Toch wel last van mijn banden maar daar valt mee te leven en daar zeur ik ook niet te veel over. Ik voel me verder prima. Natuurlijk wel eens last van de standaard kwaaltjes als maagzuur en vaak plassen maar ach, daar valt mee te leven Dit is dat ook geen klaag bericht. Gisteren wel wat te druk geweest. Ik moest eerst werken van 7 tot 2u en daarna tot 6u thuis druk aan het opruimen en schoonmaken geweest. Dus toen ik eenmaal net na 6en onder de douche stond heb ik daar ook echt even van genoten. Meestal douche ik 's ochtends voordat ik ergens heen moet dus dan is het in 5 a 10 min snel haren wassen, doucheschuim en klaar. Dus vond dat ik na mijn intensieve dag wel even een lange douche verdiend had. Heb ik dan ook gedaan en na dik een half uur was ik weer een beetje mens. Moest vanmorgen om 9u weer weken.... en toen kwam ik er achter dat ik gisteren toch iets te veel van het goede heb gedaan... oeps ach shit happens. En nu brei ik er een eind aan. Ik ga zo met een kop thee op de bank voor de buis. Lekker niks meer doen dit weekend. Fijne middag/avond en werk ze allemaal maar weer morgen. Liefs
Goedemorgen dames! Sinds ik jullie kan volgen op FB lees ik hier ook wat minder, maar wil toch nog snel even een berichtje sturen. Hier de eerste officiële dag van mijn kerstvakantie, joepie! Manlief gaat net de deur uit voor zijn laatste werkweek en ik ga mijn dag plannen. Heb veel te doen nl. Onze schouw (foto's volgen nog op fb) krijgt vandaag 2 likjes verf en ik moet nog om boodschappen. Verder huisje poetsen en wasjes draaien en ondertussen drukken shoppen naar manlief zijn kerstcadeau. We hebben gisteren onze boom gezet, wat istie groot!!! Maar zo mooi en vol, ben er helemaal weg van! Over mijn werk, ze zijn van het ene uiterste in het andere gedraaid zo blijkt. Maar goed liever zo dan. In januari moet mijn collega bevallen, maar haar vriendin werkt ook bij ons. Ik ben met haar vriendin overeengekomen dat ik haar werk zou gaan overnemen gedurende de 10 dagen verlof die zij heeft (normaalgezien is dat het vaderschapsverlof, maar gezien zij geen vader is is het een soort van meeouderverlof). Dus er komt al heel wat op mijn dak terecht in januari, en nu werd er beslist om het werk van mijn zwangere collega ook te gaan verdelen onder de andere werknemers, en ik sta ook op het lijstje van 'ontvangers'. Nou, bring it on zou ik zo zeggen Heb het liever zo hoor, dan vliegen die laatste weken ook echt voorbij. Ik word blijkbaar niet meer wakker van de beeb. Blijkbaar is manlief vanmorgen bij me komen liggen en is ons mannetje druk in de weer geweest tegen hem maar ik weet er niets van Jammer, dacht nochtans dat hij sliep wanneer ik sliep Oh, en gisteren zijn we een bezoekje gaan brengen aan de materniteit. De verloskamers konden we niet zien omdat er net 2 vrouwen bevallen waren dus komen we vrijdag nog eens terug maar de gewone kamers hebben we wel gezien. Het belangrijkste voor ons is vooral om te weten wat we moeten doen als het begonnen is, en gelukkig moeten we beginnen met eens te bellen naar één van de vroedvrouwen. Zij zullen ons dan verder helpen zodat we zeker niet in het ziekenhuis staan terwijl het niet nodig is. Kijk er al naar uit om vrijdag eens terug te gaan kijken Heb nog zoveel andere dingen te vertellen maar ik denk dat mijn verhaal wat te lang aan het worden is Fijne dag vandaag meiden!
JA, onze beeb is gedraaid! Ligt eindelijk met he hofdje naar beneden (la steeds in stuit), maar nu dus goed! Vandaag groei echo gehad en de beeb lag met alles keurig op schema. Helemaal blijk. beebje maakt het goed. Zo, dat was even een ego bericht... Mamasyl: hoe is het nu bij julli/je meder? heel veel sterkte hoor! Paloe: Hoe is het met jou moeder? Dobbertje: Ja, kan na een drukke dag ook echt genieten van een heerlijke douche.. Zalig... Elance: mijn man komt ook 's avonds laat wel eens bij me en voelt de baby dan schopppen terwijl ik dan rustig doorslaap hoor... Foeske: fijn dat er een muur geschilderd is! fijn is dat he! Hier verder alles oke, nog steeds snip verkouden. Nu van de huisarts toch maar neusspray gekregen voo 5 dagen. Daarna verder kijken, misschien een anti allergisch middel omdat ik ook allergisch ben voor huisstofmijt, misschien komt het daarvan... Hoop dat het nu wat minder wordt, slaap er zo slecht van.. Nou, fijne avond!