@ mamainspe: oow doe je wel rustig aan? veel beterschap. @jlover: wat een mooie grote buik , ik kan me goed voorstellen dat het nu mag gebeuren en dat je het zat bent. ppfff zwaar hoor zo'n buik. succes Dit weekend kijkt de zus van mijn schoonzus bij haar in de garage, ze heeft nog wat geboorteborden disney staan. Verder heeft mijn schoonzus een mooie slinger voor in het huis gemaakt met it's a boy ik wil nog een slinger voor het raam en balonnen
@jlover, wij hebben een geboortebord van stampertje. Dezelfde afbeelding hebben ook als muurschildering op zijn kamertje. Op het raam komt nog een slinger met hoera een jongen en binnen in huis hangen we vlaggetjes en ballonnen... Aan de vlaggenstok buiten komt een blauwe vlag met een ooievaar en een baby.
Jlover, mooie buik!!! Hier ook raamsticker (naam) en een ooievaar op t raam binnen slingers en balonnen
Mamainspe dat is even schrikken! Gelukkig was alles in orde!!! Beterschap!!! En goed opknappen voor de ingreep Foeske nog een paar nachtjes . en heeeeeel netjes dat gewicht! Jlover jemig de pemig wat een enorme buik!!!! Versiering: k heb een slinger..en nog een en ga haar naam uit roze pakpapier knippen voor op het raam balonnen zijn in huis.... en mijn ouders zetten de ooievaar buiten en verder moet ik nog even kijken Leuk die versieringen van iedereen!!! Hier: verlof!
Beterschap mamainspe! Paloe, leef met je mee.. Wat rot zeg die pijn! Poeh.. Dikke knuffel! Foeske, wat spannend! T komt dichtbij nu! Jlover; je staat op klappen! Leuk dat je je buik met ons deelt! Nog even, en je hebt je kleintje op je buik ipv erin hihi Hier alles goed, geen bijzonderheden..
Mama in spe, nog even volhouden! Beterschap! Foweske, netje hoor die kilo's! Fijn ook dat de controle weer goed was. Spannend nu je ook een datum weet! Jlover, mooie buik, de laatste loodjes............. Nog even en je kunt je wondertje in je armen sluiten! Hier gaat alles zijn gangetje. Vannacht redelijk goed geslapen, maar 3x wakker geweest....... Begin wel een beetje zenuwachtig te woren, morgen de dag!!!!! Hopelijk gaat het snel en weet mijn lichaam nog wat het moet doen. Verder heb ik mega last van mijn handen, waarschijnlijk door het vocht, heb eens even gezocht op het net maar klachten komen overeen met het capal tunnelsyndroom........ Heb bijna geen kracht meer in ijn handen, constant kramp en tintelingen en een doof gevoel in de vingertoppen........ Ach nog eventjes en dan kunnen we onze nieuwe spruit verwelkomen!!!! Voor iedereen succes met de laatste loodjes en toi toi toi!!!!
Lieve dames, ik hoop dat jullie allemaal gelijk hebben en dat ons kleine meisje zichzelf snel meld! Heb er zo'n genoeg van...... Lig het liefst de hele dag in bed, maar helaaaaas
Spannend hoor meiden! Hoop dat er snel weer een paar baby's bij zijn! Ik mag tot nu toe nog niet echt klagen, wordt enkel gek van het maagzuur. Met mijn dochter begon ik nu met fysio en krukken, maar nu pas sinds een paar dagen echt last van mijn bekken. Vandaag wel weer wat minder dan gister, dus misschien komt het van het indalen. (Ukkie lag nog niet vast bij de controle dinsdag)
Mamasylvia heeeeeel veel succes morgen!!! En n tip voor je polsen/handen: druk zo min mogelijk drukknoopjes dicht klinkt gek maar die herhaalde kleine krachtschokjes zijn onwijs slecht, zeker als je polsen al wat gevoelig zijn
Mamasylvia, veeeeeel succes morgen meid! Laat iets weten hé, dan kan ik het buddynieuws melden Je gaat dat héél erg goed doen hoor, binnen 24u heb je je hummeltje in je armen
Zo meiden, ik begin gelukkig weer een klein beetje op te knappen. Het overgeven is gestopt en ik kan voorzichtig aan weer wat eten. Ik voel me echter nog wel een vaatdoek. Hopelijk kan ik de komende vier dagen nog wat aansterken, zodat ik donderdag weer topfit ben voor de keizersnede... Zo, genoeg ego. Alle meiden die komende dagen ingeleid gaan worden: HEEL VEEL SUCCES! Alle meiden die nog even moeten wachten op hun kleine hummel: hou vol!
Mamasyl, wil je even heeeeeel veel success wensen morgen hoop dat je n beetje kunt slapen Doet zeer he die handen?? Ik ben er al eens aan geopereerd en nu weer zoveel last tijdens de zwangerschap (al valt het in het niet bij de rest ) het mn braces gelukkig nog liggen maar 1 geluk! Meestal gaat dit vrij snel na de bevalling weer weg! Zet um op he!!! Girafje, zou idd van het indalen kunnen komen! Hier ook meer pijn nu het indalen is begonnen! Elance, bij inleiden wil niet zeggen dat het dezelfde dag nog geboren wordt hoor hier vorige keer de woe. v.a 08.00uur ingeleid en pas de don. om 23.31uur bevallen . Mama in spe, fijn dat je weer opknapt! Is wel zo gunstig voor aankomende week Hier al een hele dag harde buiken lijkt wel of ik er stroomstoten doorheen krijg lekker is anders maar zal het wel aan mezelf te danken hebben?! Heb waarschijnlijk te weinig gelegen vandaag whoops
Dank jullie wel! Elance, ik laat zeker wat van me horen. Foeske, die handen dat is echt naar en doet mega veel pijn, zeker als je iets kleins moet vasthouden........
Hallo allemaal, mag ik hier mee kletsen? Ik heb me nog niet eerder bij jullie aangemeld, dus weet (nog) niet alles van iedereen(zoals jullie dat wel weten),maar ik merk dat ik er behoefte aan heb, zeker nu de laatste weken. Zoals je kunt zien aan de tijd, zit hier ook een nachtbraker. Ik ben sinds 3.00 al aan het spoken. Mijn dochter van twee om 4 uur nog op de wc gezet......zij slaapt daarna gewoon weer door, en mama ligt wakker, haha. Inmiddels 4 boterhammen met pindakaas op, 2 koppen thee,en de hoop dat ik zo nog even terug kan. Ik ervaar deze zwangerschap als veeeel zwaarder dan de 1e, hebben jullie dat ook?ik heb een heerlijk, prachtig meisje van twee rondlopen. Zij is erg bijdehand, en zit echt midden in de peuterpuberteit. Dussss strijd iedere dag, en niet rustig te krijgen(stuiter,stuiter). Herkenbaar? Liefs Vita
Hier ook een vroege vogel. ik heb een hele slechte nacht achter de rug. normaal wordt ik wel 5-6 keer wakker maar vannacht het toppunt elk uur en soms zelfs om het half uur. ik moest al de hele zwangerschap veel naar het toilet maar het lijkt wel erger te worden. naja alles voor de beeb hihi En mijn doos(sorry voor het woord) doet ook nog steeds zeer vooral met lopen. zal wel met het indalen te maken hebben en zal nog we even duren althans zolang de beeb er nog in zit mamavansilvia: mooi buik heel veel succes mamainspe: fijn dat je je al beter voelt, hoop dat het de komende dagen beter gaat jlover: hoe gaat het nu met je?
Hallo dames! Hier wat nieuws! Gisteravond ineens volop weeen! Deed echt heel zeer! Getimed en op gegeven moment verlos gebelt, douchen hielp wel maar ook in de douche bleven ze aanhouden. Verlos weer gebelt en ze kwam langs... Even check up, en ja hoor, 1 cm ontsluiting! En dat in 1,5 uur tijd! Alleen mijn baarmoedermond stond nog helemaal, nog een tuutje. Het kon dus nog wel een tijd duren! Hele nacht wel lichte weeen gehad, slecht geslapen en als klap op de vuurpijl dochterlief vanaf 5 uur klaarwakker. Ik zit hier nu dus, half dood half levend, achter de computer. Weeen zijn omgeslagen in een constant zeurderige pijn met af en toe een hoogtepuntje. Helaas niks regelmatigs meer... Hoop dat het snel doorzet! Vorige week zat ik nog POTDICHT!