Ik krijg t omdat t een tweeling is. Is hier standaard bij een tweeling en als je overgewicht heb weet ik van mn vriendin. Met 19 weken en met 24 weken. En het is hier ook standaard dat je dus nuchter prikt, een suiker drank moet drinken en na 2 uur weer prikken.
Lov beterschap! Ik zit nu in de wachtkamer voor t vervolg van mn 20 weken echo. Ze willen t hartje van t meisje nog wat beter bekijken.
Succes Sammy! Wat een verschillen he per ziekenhuis met die suikertesten! Hier niks gehoord met 19 weken omdat het een tweeling is, of omdat ik overgewicht heb, of... omdat ik PCOS heb.. raaaar. Zal t volgende week eens vragen. Nou jammer dat die kwarktaart nog 2 en half uur moet opstijven zeg, ik wil NU
Lief Danielle van die man leuk he dat de buitenwereld het nu goed gaat zien. Ik heb ze van baby en tiener nerk babsana en van de hema ben.over beide tevreden nog steeds dezelfde na 18 maand en gaan gewoon mee naar de 2e nog steeds nietsmis mee. Wel enkele met wat vlekken maar die liggen appart voor de bevalling kunnen ze daarna in de kliko zonder dat ik het zonde vind hihi.
Haha charmed heb je dat weer nou vanavond bij de koffie smaakt hij vast extra lekker. Welke smaak heb je gemaakt?
Ik wou ook nog even mededelen dat ik charmante hema hipsters heb gekocht! Zwart!! Dus laat die tennisballen maar komen,
Whahaha tennisballen........ oooooooooh Ik heb aardbei gemaakt! Ja zo leuk he, dat de buitenwereld het nu goed ziet! Heerlijk dat mensen iets zeggen, voelt zo trots!
Heb je het uit een pakje of zelf gemaakt? Neem aan uit een pakje? haha. Ja leuk is dat he. Vriendlief was laatst helemaal trots toen hij naast me liep in de stad, volgens hem keken alle vrouwen naar mijn buik hihi! En ja, toen realiseerde ik me dat ik vroeger ook jaloers keek naar dikke buiken, en dat het nu eindelijk zover is dat iedereen (nouja iedereen... ) naar mijn buikkie mag kijken, haha.
Mijn vriendin appte me al met de wibra aanbieding. Ik ga eens kijken ja. Wat betreft dat vieze drankje zowel mijn vriendin die ook zwanger is en ik hebben beide overgewicht zou het daarom zijn Een collega van mij is zwanger nu 19 weken en die was nog bijna plat qua buik gek he dat de een zo snel toont en de ander niet. O trouwens vandaag 23 weken Dromen jullie ook nog zo idioot?? ik had er vannacht weer 1 nou sloeg nergens op ik was bevallen maar niemand keek naar me was een paar uur later alweer aan het werk de vk keek niet naar mij om en de kraamhulp kwam ook niet heeeeel raar o ja en ik kreeg een dochter hihi Ik ben vandaag gebeld door het kraambureau ze gaan een telefonische intake doen 15 okt duurt zo,n 15 min vroeger kwamen ze altijd langs op huisbezoek hebben jullie ook een tel intake?
Hier alleen een telefonisch intake bij 2e of volgende kindje eerste keer thuis. Heel leuk kon goed aangeven wat we wilden en verwachten ze is hier toen zn uurtje geweest heel gezellig.
Danielle; ja uit t pakje Het was heeerlijk net als toetje hihihi. Ja zo geweldig mensen die naar je buik kijken enzo Super Sammy! En wat lief lepeltje lepeltje! Panther, ja hier ook rare dromen.. vaak over oorlog en dat we dan in zo'n kelder zitten en dat ik daar moet bevallen Echt stom..
@panther Vervelend he, die stomme dromen. Hier ook zo stom haha. @Danielle Hipsters zitten best lekker toch, haha @lov Beterschap @hier Ik ben even een paar dagen weg