Thanks Paula. Heb maar besloten om de VK te bellen, ik word er straks over teruggebeld Ik moest namelijk vier testen doen, en ik had er vijf gekregen. Toen ik test vier deed, heb ik stiekem 1 minuut later nog een test gedaan. De verschillen tussen deze testen waren zo groot, vind ik een beetje vreemd.
Goeiemorgen allemaal! Wat heb ik toch super slecht geslapen vannacht, of eerlijk gezegd niet geslapen Mijn plannen voor vandaag zijn: om + - 12 uur de deur uit en mn schoonmoeder ophalen. Ik heb nl een afspraak in Utrecht om vrijwillig mee te doen aan een onderzoek voor verloskundige in opleiding. Dus dan zie ik mijn kleine man weer, en mijn schoonmoeder ziet hem dan ook voor t eerst in reallife haha. Verder heb ik geen plannen voor vandaag. Demk dat ik vanmiddag weer even een uurtje onder de wol kruip, anders ben ik vanavond niet meer vooruit te branden. Vond t trouwens een erg interresant programma gister. Alleen niet helemaal af kunnen kijken helaas. Reb: ik kan je ook niet helpen helaas! Lappie: succes vandaag!
Vond het ook heel bijzonder dat ik hiervoor terug moest komen. Het zorgt ook juist weer voor (hopelijk) onnodige zorgen. En nee hoor, leuk kindje kijken is er echt niet bij. Ze doet de metingen en klaar. Zelf vond ik 3-5 dagen achterstand ook helemaal niet zorgwekkend. Maar het feit dat ze me laat terugkomen hiervoor vond ik wel lichtelijk zorgwekkend. Als je begrijpt wat ik bedoel. Volgens de link van Tigermommy, had mijn zoon ook zwaarder moeten zijn. Die was ook lichter (3250 bij 40,1 weken en 51 cm). Hij was gewoon heel fijntjes en dat zal deze ook wel weer zijn denk ik zomaar. Maar ik ga er ook vanuit dat alles straks goed is hoor. Maar tóch krijg ik een beetje zenuwen nu....
Snap ik lappie idd als je zoon ook zo fijn popje was is deze dat waarschijnlijk ook. En net wat je zegt hoop dat het niet voor onnodige zorgen zorgt meid. Als het nu over weken zou gaan. Hebben ze niet meer aan je verteld waarom ze zich zorgen maken? Iig sucses!
Het is altijd een momentopname he, een P40 kindje hoeft niet 10 weken lang een P40 kindje te blijven, het kan een groeispurt gehad hebben of nog krijgen, het gaat om uiteindelijke geboortegewicht wat je kindje officieel DAN is maar tijdens zwangerschap kan dat nog wisselen, het geeft een indicatie en is een momentopname. Ik heb pas suiker geprikt maar laatste resultaten nog niet binnen (de eerste keer had ik nuchter 5.0 en niet nuchter (uur na laatste hap eten) 4.6 van de tweede keer (met 24 weken weet ik het dus nog niet)
Ik zat altijd tussen de P60/80 ergens qua schatting maar mijn babies groeien blijkbaar aan het einde ineens heel snel (500 gram per week) dus vandaar vertekend beeld. Dean was hier met 36 weken geschat op 3200 gram en hij is met 38 weken geboren met een dikke kilo meer (de dag ervoor ook nog echo gehad en die klopte op 100 gram na geloof ik)
Blehbleh, net even telefonisch overleg gehad met de verloskundige en daarna met de diëtiste. Ik heb zwangerschapsdiabetes, maar gelukkig niet met al te erge schommelingen. Met de diëtiste wat zaken doorgenomen en nu blijkt het dat ik meer moet eten, daar ik eigenlijk te weinig suikers binnen krijg en mijn alvleesklier wat lui wordt over de dag heen (Lees: overdag lage waarden, 's avonds hoge waarden). Dus meer eten en meer verspreiden. Aan de ene kant wel balen, aan de andere kant maar goed om erachter te komen bij 27 weken zwangerschap, risico's verkleinen. Maar als ik de verloskundige mag geloven zal ik de baby niet langer dan 40 weken gaan dragen. Aangezien ik op zaterdag 1 februari ben uitgerekend, zal het wellicht toch een januari baby worden.
Even de verzekeringen nagekeken voor 2014 en wij blijven denk ik wel bij Ohra hangen volgend jaar (100% vergoeding ziekenhuisbevalling, 100% vergoeding kraamzorg, 100% fysiotherapie tot 18 behandelingen en een tandartsverzekering). Ml blijft ook bij Ohra, is 2,00 p/m goedkoper uit bij een andere verzekeraar, maar vind het wel fijn dat we dan bij dezelfde verzekeraar zitten (voor die 2,00 ga ik dat niet veranderen).
Reb wat is dat balen zeg snap dat je ff niet blij ben knuff! Tiger wat weet jij toch veel van die dingen fijne uitleg. Ehm als je schoonmaakwoede heb en je stoot je kleine teen in je drift en je voet word blauw per direct is niet goed zeker auw auw. Haha en gewoon doorgaan ml zegt dat ik officiël niet spoor haha. Maar dan is boven en de trap wel helemaal schoon jeej!
Mensen eten vaak te weinig en dat is niet goed voor je suiker inderdaad, vooral overdag en beter verdelen, elke 2-3 uur dus een maaltijd(JE) eten. Komt vast goed Reb als het niet te extreem is en al verklaart kan worden door je eigen eetgedrag, wat waren je waarden?
Teveel 139,00 (dat betaal ik nu ook). Heeft voornamelijk te maken met uitgebreide tandartsverzekering, ben een keer op mijn voortanden gevallen en heb daar nu kronen
5,3 (nuchter) 5,4 (2 uur na ontbijt) 6,9 (2 uur na lunch) 7,9 & 9.0 (2 uur na diner, twee metingen met hooguit een minuut ertussen) Ik hoop dat het echt door mijn eigen eetgedrag komt Neem het mezelf in ieder geval wel kwalijk, maar door de zwangerschap had ik al heel wat aangepast (3 keer per dag eten i.p.v. 1 of 2 keer). Ben ook niet echt van de tussendoortjes en snoep weinig (op mijn eetbuien na tijdens de ongesteldheid ). Stomstomstomstom
Ja een gezond mens eet echt 5-6 keer op een dag (zelfs normaal) geen hele maaltijden natuurlijk maar wel steeds minimaal 150-200 kcal per snack zeg maar (en niet alleen maar suikers maar ook echt voedingswaardig) dus daar kan je dan zelf gelukkig heel wat aan veranderen, je zult ook zien als je dit volhoud dat je lichaam gezonder aanvoelt (ook na de zwangerschap en vaak val je nog beter af ook als je je maaltijden beter verdeeld over de dag) dus WIN-WIN!!
Ik heb trouwens nog nooit na de middag gemeten, mijn waarden waren voor nuchter en niet nuchter (ochtend) vrijwel gelijk maar dan weet ik wel 3-4 boterhammen ofzo in de ochtend hihi
Whaha, nog steeds aan de schoonmaak Ik zie je al lopen met je auwauw teen, rustig aaaaaaaaaaaaaaaan (zeg het nog maar een keer, misschien komt het een keer aan ). Fijn dat het in ieder geval schoon is. Was de verjaardag nog leuk gisteren? Thanks voor de knuf
@Tiger Ja ik eet hooguit 3 boterhammen per dag (verdeeld over ontbijt en lunch), en dan is 3 nog uitzonderlijk. Nu at ik normaal wel fruit als tussendoortje (banaantje en mandarijntje), maar i.v.m. zwangerschap doe ik dat niet meer (verstopping en maagzuur). Er zal echt een knop om moeten. Ik weet in ieder geval wel waar mijn slechte eetgedrag vandaan komt, dat scheelt al een klein beetje. Op naar de keuken voor een boterhammetje..... Thanks voor de uitleg/advies - soms moet je even bewust gemaakt worden van de werkelijkheid. Hoop alleen dat er niks mis is met de baby door mijn stomme, onverantwoordelijke eetgedrag. Ga er maar vanuit dat het allemaal goed komt
Haha ja en nu pauze en eten zo met mn zoon nu gaat het pas echt zeer doen. Daarna bouwmarkt en supermarkt! Want jaja gisteravond is de auto gekeurd en wel weer thuis gekomen hoera! Want een uur lopen gaat denk ik niet kom mn laars niet in merkte ik net:x Ach ja rustig aan mn lijf fluit vanzelf weer en momenteel doet er echt niets zeer (ja me teen) dus dan word ik wild haha
Whaha, als je maar niet zoveel gaat doen dat het daardoor zeer gaat doen. Ik zeg, kussen onder je voet en teen omhoog!! Oh en hoezee, hoezee, eindelijk de auto terug