Ideaal Wendy als je zus dat allemaal nog ff wil doen. Haha Inkie, doe het ook een beetje op de gok Ml heeft het anderhalve week terug maar eens goed gedaan voor me haha.
Gean ja ook een echo ivm polyhydramion dat is vorige keer al vastgesteld endat wil de gynaecoloog in de gaten houden. Wel fijn nog even spieken bij onze mini
Ik doe ook af en toe scheren op de gok echt niet elke dag. Vorige keer is mij verteld er is niets erger dan vers geschoren bevallen! Waarom nou omdat het a onwijs gaar jeuken en krabben is daar niet erg prettig na een bevalling. Maar de belangrijkste reden hechtingen. Als die heb en je haartjes gaan groeien in de hechtingen daar word je niet vrolijk van.
Het is bij mij gelukkig niet heel erg. Ik deed zelf altijd al mijn bikinilijn, oksels en benen met mijn epileerapparaat en heb in december voor het eerst een brazilian wax gedaan. Maar daar heb ik nu geen zin in. Moet er nu alleen zelf weer even een mooi streepje van maken .
Hoeft voor mij ook niet helemaal kaal zeg maar haha, als het maar niet zo'n oerwoud is Ga ff googlen Paula waarvoor je een echo moet
Tja Paula, nu zit iedereen te googelen door jou... Ga het zo ook even opzoeken. Hier vanmiddag om 14.30u een CTG en een echo. Om 15.30u afspraak bij de gyn. Ben benieuwd...
Ik heb deze week alleen donderdag een afspraak met de verpleegkundige om de dag door te nemen en daarna de laatste controle....
Ik heb ook even gegoogled, maar klinkt best ernstig (van geheel onschuldig tot vrij ernstig moet ik eigenlijk zeggen). Hebben ze een idee wat de oorzaak is?? Hier weinig activiteit. Ik zit lekker te breien. Heb speciale wol gekocht via mp voor de breiring om voor dl een sjaal te maken. Nu met de naalden bezig met een kleed voor de kleine straks. Ik scheer niet overigens (behalve benen en oksels). Begin december wezen zwemmen met de kinderen en toen entjes geschoren, maar kon het toen al niet meer zien. Ik heb toen mezelf heel lelijk gesneden. Aangezien er bij mij al bij een bevalling een keer een schaamlip is doorgescheurd vind ik het idee van het hebben van een wondje doodeng. Bovendien, niemand die daar op let als je eenmaal bezig bent. En vl is al maanden niet daar beneden geweest (Op het gebied van seks ben ik net een ijskoningin sinds ik zwanger ben)
Whahaha 2de leg, blij dat ik niet de enige ben die weinig of geen zin kan krijgen in seks . En het is ook waar hoor, op het moment supreme zal niemand naar je dosje haar kijken . Maar vind wel onprettig als ik bij de gyn lig en ze sjort mn onderbox nog een eindje naar beneden dat er gelijk van alles over de rand piept whaha. Succes met breien! Ik ga nog ff een paar kasten schoonmaken voordat ik D.inand weer ga halen!
ML heeft me vorige week nog netjes geschoren. Af en toe werk ik het op gevoel bij. Heeft iemand een huis tuin en keuken tip: ik heb enorme last van obstipatie en het doet echt pijn. Zijn er snelwerkende middeltjes die je meestal wel in huis hebt (en verder geen kwaad kunnen?). Ik ben benieuwd!
Kan idd zeer ernstig zijn. Hier is er gelukkig geen reden gevonden baby's slokdarm zit keurig aangesloten en ik heb geen zwangerschapsuiker dat zijn de hoofdredenen. Gynaecoloog wilde daarom wel dat ik terug kwam om te zien hoe het er nu voor staat.
Zo iedereen gegoogled haha Hebben we allemaal wat te doen Hier trouwens nog zn ijskoninging was vorige keer heeel snel over na de geboorte dus hopelijk nu weer!
Gelukkig Paula, Dan is het gewoon leuk om weer even te kunnen spieken inderdaad. @Chantal, even voerdreven volkoren gaan eten. En smorgens kwark/yoghurt met lijnzaad. Niet het meest lekkere, maar werkt wel. En bij mij helpt koffie drinken smorgens op een lege maag ook heel goed. Verder eten wij hier altijd volkoren producten, ik heb altijd al last van obstipatie gehad. Vreemd genoeg nu juist niet.
He dames, hier lekker hilp gehad met poetsen, het begint eindelijk op een notmaal huis te lijken! Balen dat er nog geen babytjes zijn! War blijven ze toch??? Hier ook weer geen goede nacht....bleh! @chantal: bij mij helpt alleen nog maloxole en net ff wat van die mini klysma's gehaald... Maar goed die moet ik dowieso al wekelijks gebruiken. @logo: hopelijk voel je je wat beter en zorgen je ouders voor afleiding! Dikke knuf!