jemig Kikkert.... Wat je schoonvader en vreindin betreft..: ik zou zeggen dat ik er nu tijdens de zwangerschap niets mee doe.. dat je die druk niet kunt hebben nu.. dat jullie kindje voor gaat en dat er na de zwangerschap wel weer gesproken wordt.. In de tussentijd is kan je schoonvader gewoon komen. wil hij dat niet dan maar niet... Nu wordt de allesbeslissende en nogal moeilijke keuze bij jou gelegd en dat vind ik eigenlijk niet eerlijk..weet natuurlijk niet wat er gebeurd is, maar als jij die vriendin nu niet kunt toelaten in jullie leven dan is dat zo.. daar zou hubbie dan achter meoten staan.. hij is immers met jouw samen en niet met zijn vader...Fijn dat het is uitgesproken, maar dan moet hij maar de komende tijd daarheen als hij contact wil.. maar goed .. zo denk ik erover...Lastig.. Knuff meis..
thanks joma was ook heel erg gezellig! zo ik ga me weer klaar maken voor dagje werken, vandaag maar tot 14 uur daarna gaan we lekker zwemmen zijn 3tjes
hooooi.... Goede nacht gehad.. Kids zitten lief met z'n 3-en te spelen..vader en moedertje.. onder de tafel is hun huis.. ze eten daar hun ontbijt op.. de poppen zijn hun kiddies.. een drieling wel te verstaan.. marijn is ook kind... ze gaan naar de kinderboerderij.. en lisa heeft daar goud gevonden. I LOVE IT!!!.. Ik moet werken vanmiddag.. van 15.30 tot 22u.. weet nog niet hoe ik dat ga doen.. qua voeden en kolven komt dit neit zo handig uit.. zal straks s bellen...
Goedemorgen, Leuke vrolijke foto's vivi. Ik heb verder eigenlijk niks te melden, maar wilde even goedemorgen zeggen.
Mogguh, Hihi, Lune begint net te jammeren en zegt dan 'niet piepen'.. Dat zeg ik altijd tegen haar als ze constant zielig praat en jammert om niks Hier alles wel ok. Jeroen en mijn vader zijn laminaat aan het halen. Ik ben nog steeds misselijk, heb geen oog dicht gedaan vannacht en kan bijna niet eten. Het is een andere misselijkheid dan eerst, heel vaag en weet daarom ook niet wat ik er aan moet doen. Duurt nu een paar dagen dus lang genoeg nu. Opzouten ermee. Ik ga even met Luuntjepuuntje knuffelen. Is er nog iemand jarig vandaag?
Oja Debora, de deken is binnen! Heb nauwelijk kattenharen gevonden hoor Hij ruikt alleen nog heel nieuw, dus zit nu in de was met veel wasmiddel Kan niet wachten om hem te proberen!
Maja, in 1 woord geweldig die deken! Ben er helemaal blij mee. Die van mij stonk ook zo nieuw. Stom zeg van je misselijkheid. Bah. Is niet leuk. Hier zijn de voorbereidingen in volle gang. Peter en Tessa zijn boodschappen doen. Ik heb kleine muffins in de oven. Nu nog hartige taart en soep maken. Vandaag geen jarigen. Zal even de lijst pakken.
21 Tessa 23 Fenne 26 Marijn Maart 1 Mike 7 Samantha 8 Sara Nu snel weer de keuken in. Soep op zetten.
Meuning ladies, Heb niets terug gelezen. Ben beroerd. Gister was ik kotsmisselijk en koortsig. Toen mijn maag eenmaal leeg was ging het wel, maar ik had het zo ontzettend koud! Nu heb ik alleen nog een vage misselijkheid en koppijn. Ik word die virusjes een beetje zat, ik heb behoefte aan zon! Juul is gelukkig super lief! Ze werd pas na 9 uur wakker en nu liggen we lekker samen op de bank met K3 op de buis en een kopje thee. Oh, nu moet ik vaderfolantje zingen (de fabeltjeskrant). Ben weer weg, de plicht roept!
Zeg Maja en Boney, wat hebben jullie voor een leuke/mooie deken dan van Debora?? Ben helemaal niet nieuwsgierig hoor! Hopelijk kan Debora als ze straks weer wat meer tijd heeft ook iets moois voor Fenne maken voor in dr nieuwe kamertje...
Beterschap Mrijn!! Klinkt erg naar... Wij gaan even een cracker eten en melk drinken en dan slapen... Ben ook filmpje aan het uploaden, duurt alleen lang... gewoon van vanmorgen tijdens het spelen. Ik zie steeds zulke leuke filmpjes van jullie kids, dacht ik maak er ook eens eentje!
Wen, het is zo'n fleecedeken met mouwen. Kan je helemaal inkruipen als je op de bank ligt, heerlijk Bones, succes met alle voorbereidingen! Mrijn beterschap. Niet fijn zeg, blegh. Hoop dat je er gauw weer vanaf bent. Jeroen z'n moeder belde net dat het met zijn oma erg slecht gaat. Moeten we dus vanmiddag nog heen, afscheid nemen. Jak. Vind het vooral sneu voor Jeroen. Ik heb zelf niet heel veel met zijn oma maar ben zo'n hormonenbom en beroerd dat ik mezelf al zie staan daar, huilend en kokhalzend.. Zie er dus best een beetje tegenop Maar kom op, ik ben er voor Jeroen dus even bikkel zijn. Huppakkee!
thanks vivi & ichtus, tis gewoon een kl*te situatie tussen ons en de vader van davy en zijn stiefmoeder. als davy niet zou samen werken met zijn vader in het zelfde bedrijf dan had dit verhaal een heel ander staartje gekregen dat zei hij zelf ook al. verder gisteren toch ff de hap gebelt, dylan zegt pijn te hebben aan zijn oortje maar zolang hij geen koorst heeft hoeven we nietbang te zijn voor een ooronsteking. maar ook blijft hij flink hoesten dus denk dan ik maandag maar ff naar de ha ga. ben er weer snel vandoor moet nog naar mijn oma. knuffie en nog een fijne middag
oh gelukkig! was al bang dat ie eerder naar kat zou ruiken :x Die beesten komen overal ookal let je nog zo goed op, met deuren dicht enzo.
Even een filmpje van mijn bezigheden zo op een zaterdagochtend... Video - TinyPic - Gratis foto's delen en afbeeldingen & video's hosten
Maja, sterkte met de oma van Jeroen... hoop dat je je een beetje oke voelt, zo iets is al vervelend genoeg zonder misselijkheid! Morgen Tessa jarig... mmm muffins, zal wel lekker ruiken nu bij jullie! Hier klein meisje net op bed gelegd, ik ga dus maar eens het huis opruimen en zelf douchen en aankleden (erg he?!)
En ik was ook geinspireerd door de schattige slaapfoto's die ik zag... dus heb er ook eentje gemaakt gisteren!