Naatje,mike en partner gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter/zusje ik sta er helemaal paf van wat een bevallingsverhaal zeg niet te geloven! maar toch ook super bijzonder lijkt me. Geniet lekker van je kraamdagen en laat je goed verwennen he.
ik zou wel eens een keer een hele nacht willen slapen, pfffff ben zo moe. (ff de klaagmodus aan) Als mannetje zo terug is hoop ik dat hij kapsalon wil halen, zo'n trek in en ander eten heb ik nog niet in huis
hmmmm ik heb eigenlijk wel zin in broodje kebab.............................................maar het word toch aardappelen met braadworst en sperziebonen want kebab stoot zo op en ga straks ff lekker sporten
sta trouwens versteld van mezelf, normaal nam ik een tas kleding mee voor mij alleen en nu zit alles van esmee, ilse en mezelf in die ene tas, ik denk dat het me ooit gaat lukken om niet met 3/4 weer schoon thuis te komen
mmm kebab! (ik ben zwanger merken jullie het ) Maar als je gaat sporten idd niet zo'n goed idee @debie: Stond in een kookboek:200 gr bloem, 1,5 theelepel zout, 1 theelepel zelfrijzend bakmeel, 2 eetlepels olijf olie, 1 dl water en peper. Dat kneden en laten rusten. En dan olijfolie in de pan, deeg tot een mooie bodem maken en bakken. Dan in de pan beleggen met wat je wilt
Wauw Naatje! Ik kan me voorstellen dat je bang was! Zo iets heftigs wil je toch liever met een vk erbij doen! Fijn dat alles goed gaat! Gefeliciteerd!!!! Mooie naam!
Naatje, vriend en Mike van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje! Wat een prachtige naam heeft ze gekregen.. Hele fijne tijd samen met jullie gezin!
Naatje gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Rosanne. Wat een prachtige naam! Wat een bevallingsverhaal zeg. Wauw! Fijn dat alles goed gaat. En ook ik ben erg benieuwd naar een foto van jullie Rosanne!
*slik* allereerst natuurlijk van harte gefeliciteerd met jullie dochter Rosanne! poeh hey... zat ook met ingehouden adem jouw bevallingsverhaal te lezen zeg... wat hebben jullie dat fantastisch gedaan samen zeg, wat een bijzondere ervaring! Heel veel geluk samen... ben erg benieuwd naar de eerste foto!
Van harte met Rosanne! Dussssssss, jeetje, heftig zeg! Een meisje, goh, ik was zo zeker van een knul bij jou. Vanmorgen schoot er nog even door mijn hoofd: het is een meiske maar ik dacht meteen nee, een jongen . Ik ben heel benieuwd naar de foto's meid en jeetje, wat heftig en bijzonder, pfffffff. Vivi, yep, daar gaan wij altijd heen, is heel leuk! Pffffffff, ik heb zo'n keelpijn en ben enorm schor, tis niet leuk meer. Ik zit de hele dag aan de honing en heb keelpastilles gehaald. Straks nog even gorgelen (schrijf je dat zo?) met zout water.
En? Geschrokken op de weegschaal? Fijn dat je zo leuk gehad hebt... toch spannend om nachtje weg te gaan zonder Tessa of niet? Vond ik de eerste keer ook en bleef toen 2 nachtjes weg, maar ging achteraf prima! Verjaardag van Fenne was super leuk, zijn naar dierentuin geweest en kregen eind van de middag wat visite. We vieren het pas echt zondag, maar ze was wel al helemaal jarig dinsdag... ze straalde er van!
Hoest verder hier? Ik heb beetje selectief hier en daar wat gescrolld en gelezen, volgens mij op het nieuws van Naatje na niet echt shocking dingen gebeurd toch? Wij zijn net ff de stad in geweest, hapje gegeten bij La Place en even paar winkels in gelopen. Kom ik er achter dat ze bij de WE dus super leuke en stoere kinderkleertjes hebben... meteen ff een setje gescoord! (tuurlijk hoor ik jullie denken )