Binnenkort is het weer kerst en staan de (al dan niet) gezellige etentjes weer op het programma. Wat trekken jullie aan, kopen jullie speciale positiefeestkleding of trek je wat uit de kast?
Ik heb toevallig een heel leuk tuniekje gekregen van mijn moeder die ik aan ga doen met kerst. en ja het is een speciaal positie ding
Ik ga in joggingbroek en grote trui . Ik hoop heel erg dat ik dan al bevallen ben (19-12 uitgerekend), maar ik ga sowieso niks doen met kerst. Ze komen maar met iets lekker bij mij langs.
neuh ga daar niks speciaals voor kopen hoor. heb een mooie nette jurk en zat tuniekjes etc. en durf ook rustig in een spijkerbroek of joggingbroek aan te schuiven hoor hahaha maar scheelt wel dat we hier niet aan officiele sjieke etentjes doen
Ik ben dan hopelijk al bevallen, maar volgende week vieren man en ik onze verjaardag. Ik vind het wel leuk om er dan goed uit te zien dus heb ik een leuk jurkje bij de Hema gekocht. Geen positie, maar een wikkeljurkje. Helemaal niet duur en ik kan het na mijn bevalling ook nog dragen. Mijn buik komt er supermooi in uit! Met een mooie ketting en een leuke legging/laarzen is het helemaal af. Misschien een idee?
voor al degenen die dan al bevallen hopen te zijn: een mooier kerstcadeautje kun je je niet indenken! Ik was ook aan het denken aan een wikkeljurkje oid, wij hebben helaas wel zo´n familie met sjieke feestjes waarop je moet doen alsof het leuk is
Wij doen nooit gala ofzo, maar wel feestelijk. Ik heb een leuk jurkje wat ik denk ik aan ga trekken met een legging en laarzen. En anders een zwarte broek met een leuke bolero en top ofzo.
Overigens hebben ze bij buikbanden.com speciaal voor kerst ook buikbanden. Ook erg leuk, maar zelf ga ik dat toch niet voor 2 dagen speciaal aanschaffen. Maar ja, dat geldt ook voor feestjurk. Koop ik ook niet speciaal voor kerst.