Hier vragen ze juist houdbare, basis producten - luxe producten mag natuurlijk ook, maar voor de prijs daarvan, kun je meer basis producten kopen waar mensen langer van kunnen eten. En dat gaat om mensen die dus inderdaad niet gewoon macaroni en rijst kunnen kopen, maar echt afhankelijk zijn van die hulp. Een bon van een supermarkt lijkt me daarom erg mooi, dan kunnen mensen zelf bepalen wat ze nodig hebben (en dat kan ook zijn dat ze met Kerst bv juist eens wel wat meer luxe willen).
Ik heb gevraagd aan degene die alles wat organiseert en opvolgt of er voor met de feestdagen iets speciaal gedaan word en of ze mss geen gezin kan aanstellen vooraf. Ondertussen al wat zaken genoteerd. Bonnen en geld doe ik niet. Dat is mss een fout idee dat blijven plakken is door wat ik zag en zie maar mijn oma leeft in armoede en wanneer ze geld krijgt of bonnetjes gaat ze daar niet altijd even handig mee om. Ze krijgt van de familie al jaren boodschappen als cadeau om die reden .
Wat lief dat je dit doet! Ik denk meteen aan wasmiddel,wc papier, chocolade, cola, chips, noten, snoep, schoolkoeken, luxe koeken en/of dan nog wat houdbare producten waar je een maaltijd mee kan koken.
Chips, nootjes, 1 fles cola zero en schoolkoeken zitten al in mijn start pakket. Nu had ik er ondertussen ook al wasmiddel, wasverzachter, tandenborstels, tandpasta, afwasmiddel + sponsjes, handzeep, allesreiniger en fles bleek opgeschreven, douchezeep en shampoo genoteerd.
Heel mooi dat je dit doet! Ik vind kruiden en olijfolie zelf altijd best wel duur. Nu is dat voor ons niet erg maar kan me voorstellen dat je met een beperkt budget hier geen geld voor hebt. Terwijl het wel een maaltijd lekker kan maken en ik denk dat iedereen dit wel weet te gebruiken. (Bv Italiaanse kruiden, peper, knoflookpoeder). Houdbare melk en sappen? Gebruiken de meeste mensen ook wel. Rookworst blijft ook lang goed. Limonade siroop. Kan je flink wat drinken van maken.