Wanneer ben je gestopt bij zwangerschap?

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by Lou Lou, Dec 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    Sep 13, 2008
    5,182
    2
    0
    Wanneer stoppen jullie met tempen als je zwanger bent? Ik kan het niet laten om te blijven tempen;) tot nu toe ziet het er erg mooi uit, maar ik ben bang dat als hij wel zou dalen dat ik dan in de stress schiet eigenlijk, maar aan de andere kant geeft het me nu met deze mooie temps wel een goed gevoel!

    Wat zouden jullie doen of doen jullie?
     
  2. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Hoi lieverd :D:D
    Ik was gestopt bij 30dpo ik vond het tempen ook zo leuk en verslavend ha ha :p
    2x een zwanger kaartje met 30dpo dus... de laatste keer zakte mijn temp en eindigde de zwangerschap in een mk (ik zag aan mijn kaartje dat het niet helemaal klopte) de 1e keer (bij mijn zoontje) bleef mijn kaartje heel stabiel :):)
    Volgende keer ga ik weer tempen tot 30dpo :D
     
  3. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    Sep 13, 2008
    5,182
    2
    0
    Hey Lieverd :D,

    Wat leuk dat je ook zo lang door hebt getempt iig van je zoontje, wat erg dat je temp ook zakte met je mk :(. Kan ik je zwangerschapskaartjes zien?

    Ik wilde eigenlijk tot en met morgen doen ook omdat we bijna op vakantie gaan en dan kan mijn temp ook gaan schommelen en zou niet zo leuk zijn als ik me daar zorgen zou gaan maken.
     
  4. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    ik ben gestopt, nadat ik 'n posi test had.
     

Share This Page