Fiets via Internet of bij fietsenhandelaar kopen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Anouk2005, 15 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.468
    3.913
    113
    Vrouw
    Online. Scheelde me ruim €200. Fiets was volledig afgesteld, zitjes gemonteerd (uiteraard nog wel even goed gecheckt).
    Voor een klein verschil, ca €50, zou ik naar een winkel gaan, maar ik vond dit echt te veel.
     
  2. Tweedeopkomst

    Tweedeopkomst Niet meer actief

    Tja lastig. Is sowieso niet echt eerlijk dat je dan gebruik maakt van de fietsen winkel voor een proef rit en vervolgens via Internet besteld. De reden dat de fietsenmaker duurder is komt doordat ze een winkel hebben en dat je dus een proefrit kan maken. Als iedereen dus via Internet gaat bestellen verdwijnen de winkels en kan je geen proefrit meer maken.
    Als je via Internet gaat kopen, zou ik wel een envelopje langs brengen bij de fietsenmaker voor de proefrit
     
  3. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Hier zoeken we online de prijzen op en dingen in de winkel af.
    Vervolgens heb je geen probleem als er wat mee is, we brengen hem naar de lokale winkel en die repareert hem meteen en als het onder de garantie valt, voor niets.
    Oh ja, ze bezorgen hem ook gratis thuis van de fietsenwinkel, hij wordt helemaal juist afgesteld, nee hoor, een beetje service is me wel wat waard en met wat onderhandelen heb je diezelfde fiets ook bij je lokale fietshandel als online.
     
  4. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    8 dec 2011
    3.546
    2.016
    113
    dit dus...
     
  5. bRomy

    bRomy Lid

    7 jun 2015
    68
    0
    0
    Zevenbergen
    Lees je in over de levertijd via internet! Mijn moeder wacht al twee weken. Ik persoonlijk zou nooit zoveel voor een fiets uit geven, koop altijd tweedehands. En waarom laat je die inruiler niet voor reserve staan? Ik heb ook altijd een 2e en soms zelfs een 3e fiets als manlief de zijne niet kapotrijd, voor als de mijne kapot is.. Hoef je de fietsenmaker niet in zijn nek te hijgen dat hij snel gemaakt moet worden.
     
  6. bRomy

    bRomy Lid

    7 jun 2015
    68
    0
    0
    Zevenbergen
    Dat vind ik echt onzin, wat is nou het verschil... Als ze bij de fietsenmaker een proefrit had gemaakt en de fiets toch niet had gekocht of het via internet bij een ander koopt. Ik vind het gewoon slim, dan moet die fietsenmaker ook maar een beetje concurreren hoor. Bovendien: wat zou jij de beste man dan geven? Een proefritje is vaak nog geen 5 minuten, en ik vind 5 euro een zielig bedrag om te geven (geef dan niks) maar om nou 25 euro neer te tellen voor een proefrit op een fiets die je niet hebt gekocht dat zou ik niet doen.
     

Deel Deze Pagina