Helaas moet onze kitten weg in verband met allergie van Mijn vriend... Iemand interesse? Kitten is gratis en voederbak, kattenbak, speeltjes, eten en grit zijn tegen een kleine vergoeding over te nemen. Is een vrouwtje van 12 weekjes. Heel lief, knuffeldier en kan super overweg met (kleine) kinderen. Ik woon in Almere.
Ahh wat sneu!! Ik kan het echt niet doen (3 katten en 1 konijn en een Uk op komst word wat veel nog een kat erbij) Maar wou je even heel veel succes en sterkte wensen geen gemakkelijke beslissing
jammer meid.. nooit opgevallen dan bij andere? van allergie? hier ook man met allergie.. die hoeft maar bij iemand binnen te komen met katter is het klaar..
Nee nooit opgevallen helaas.. Anders hadden we het nooit gedaan.. Ik ben er al zo aan gehecht.. Gaat echt snel! Nooit verwacht.. En Lisa vindt de poes ook zo leuk!! Heel moeilijk!
Weet helaas hoe je je moet voelen wij hebben onze maine coon weg moeten doen een aantal jaren terug ook vanwege allergie van onze man, maar ook omdat onze zoontje tekens van allergie begon te vertonen. Moeilijke beslissing wens jullie er ook veel sterkte mee.
Hé ik ben vorige week nog bij het asiel geweest voor een kitten erbij. De zus van onze poes is tijd terug overleden en willen graag een maatje voor haar.... Wil je me pb-en met wat info? Kom zelf nl ook uit Almere en kom graag even langs om te kijken of het 'klikt'! Kan ze een beetje tegen kindjes?
Ik zou even een oproepje plaatsen op Kattenplaza.nl. Daar zitten altijd wel betrouwbare mensen die raad weten of misschien een nieuw adres. Sterkte, sneu voor het beestje en rot voor jullie ook!