Zoals het onderwerp het al zegt, kunnen de armpjes van een baby bewegen als hij ingebakerd is in de pacco? Mijn zoontje baker ik namelijk hierin in, hij kan z'n armen bewegen in de zak. Niet heel erg hoor, maar hij kan z'n onderarmen licht bewegen. Moet ik hem dan strakker inbakeren zodat z'n armen helemaal niet kunnen bewegen of is dit juist de bedoeling? Volgens mij moeten ze kunnen bewegen toch?
Hier was het dat de armen niet echt veel konden bewegen. Wanneer we het te los deden had ze wel eens 1 arm erbuiten. Moest hier wel aardig strak. Maar niet te natuurlijk. Kwam nogal nauw. Het moet de handen ook niet afknellen.
In het boekje staat dat de handen licht gebogen richting de buik mogen bewegen. Hier haal ik hem er ook wel eens uit dat zn handen op zn buik liggen ipv naast z'n zij
Hier kon hij z'n onderarmen niet echt bewegen hoor, z'n polsen en handjes natuurlijk wel, maar volgens mij als je echt goed inbakert moeten de armen niet kunnen bewegen. Het moet inderdaad flink strak.