Toen mijn dochter net begon met cijfers herkennen, herkende ze eerst alleen de 8. Op de afstandsbediening wees ik de 8 aan en vroeg haar welk cijfer het was. Keurig wist ze te zeggen dat het een 8 was. Elk ander cijfer wat ik aanwees zei ze: nietacht! Tja ik kon haar geen ongelijk geven... Ik zing: zagen zagen wiedewiedewagen jan kwam thuis om een boterham te vragen. Vader was niet thuis, moeder was niet thuis... Dochter: wie is er dan aan het zagen? Ook een goeie vraag...
Inderdaad een leuk topic! Vriendlief zei laatst, ondanks dat het de 'terrible 2' is waar we in zitten is het ook de 'funny 2'. Hier liggen we ook voortdurend in een deuk om haar. We hebben een dochter van net 2 die praat als een tierelier maar het is nog niet echt, hoe zeg je dat, samenhangend en ze heeft een rijke fantasie. Dat levert hele grappige taferelen op. - Zo zei ze laatst tegen de kat: 'Jimmy mag ik wat vragen'. Je kon ons opvegen! - Ik betrapte haar een keer op het gooien van legoblokjes over de rugleuning van de bank. Ik roep redelijk streng: niet doen! Kijkt ze me beteuterd aan en zegt: 'maar eendjes brood geven mama'.
John zat vanmiddag bij mij opschoot en onze kat wou erbij liggen en kopjes geven, maar dat mocht niet van John. Ik zeg tegen John dat hij wil laten zien dat hij jou lief vind. Johns reactie aaah ik houwe mauw mauw
Oh echt heerlijk dit! Ik heb er ook nog wel wat. Ze zegt de laatste tijd heel vaak zeer overdreven als ik iets pak, opruim, weg zet etc. GOED GEDAAAAN mama!! Ook mocht ik vandaag een ijsje na het eten want ik had m'n bord leeg.
Hier ook van die heerlijke smelt momentjes. Als papa al naar werk is en ik haar zusje aan het voeden ben op ons bed dan hoor je op een gegeven moment die voetstapjes vanaf haar bed richting onze kamer. En dan zie je dat kopje om de hoek van de deur komen, goeimorgen mama, ik heb lekker geslapen jij ook?. En dan even later als ze op het bed ligt, mama ik hou van jou, en ook van (naam zusje), en van papa. En als ik mijn teen oid stoot, dan krijg ik voor de pijn altijd een onzichtbare pleister voor de pijn. En dan vraagt ze even later of het al weg is de pijn. Heerlijk die momentjes, die heb ik ook hard nodig tussen het politie agentje zijn door
Oja hier is het dan "jaaa, goed zo mama, topper" Sinds een paar dagen is het ook vaak "ja sorry hoor"...en hij praat met een hele harde R....ach, tis gewoon een clown
Hihi is ook belangrijk zo'n leuk topic. Hier wilde ik na het sporten (tijdens het middagslaapje van zoonlief) douchen, maar er stonden mannen op het dak naast ons te werken die de badkamer in konden kijken. Dus ik ben maar niet gaan douchen. Vertel ik dit later aan vriendlief zegt Jack heel droog tegen mij "mama, stel je niet aan". :
Aah zo herkenbaar.... mijn dochter haalt soms ook dingen uit waarvan je denkt hoe bedenk je het ?! Maar heel vaak heeft ze dus ook zo'n fantasierijke verklaring waardoor je ook weer niet boos kunt worden....
John is helemaal into de bubble guppies vanmiddag op de fits, bult op ik vraag John kun je even duwen, hoor ik achter me hup 1,2,3 hup 1,2,3 dank je schat voor de aanmoediging
Ik zeg vanavond tegen mijn dochter : je bent mama's vriendinnetje. Papa is ook mijn vriendinnetje zegt ze. Ik zeg is papa niet je maatje? Jaa papa is mijn tomaatje. Geweldig! En als ze gaat slapen krijgt de kat ook een kusje. Nee Roe niet op je wang, op de mond!
Dochter van 2: ik hou van jou..! Ik: ik hou ook van jou lieverd! Dochter: ik hou van jou ook! Laatst toen het nog wél mooi weer was : In het badje aan het spelen met die schuim waterspuiten aan het spelen. Ik zei: niet deze kant op spuiten, andere kant. Ik heb kleren aan en doe niet mee. Zoon van 3,5 keek me uitdagend aan en ik zei nogmaals neeheeee.....! Toen begon hij heel hard te lachen en moest ik van zijn ondeugende koppie ook lachen. Dat was blijkbaar een vrijbrief om mij helemaal nat te spuiten....!
Mijn dochter wil opgetild worden maar kijkt naar mijn dikke buik: "Mama kan niet optillen, papa wel." Als ik haar vervolgens toch even optil, aait ze me over mijn wang: "mama is lief."
Haha leuk! Onze dochter begint net een beetje zinnen te maken. Laat man net perongeluk een scheet. Zegt ze oh oh papa bah daan. Papa poepie cee!!! Met andere woorden je moet dat op de wc doen haha.
Ons kleine dametje heeft humor. Ik was gisteren bezig om het kippenhok uit te mesten. Ik zat in het hok. Dochter: 'mama kip'. Mama: 'tok tok'. Boink! Deur dicht van het hok en op slot. Nou daar zat mama opgesloten in het hok en zij maar lachen. Gelukkig was papa thuis om dit kippetje te bevrijden .
In de Ikea zit L. bij mijn man op de rug in de drager. 'Mama, ik jou vasthouden. Mama, ik vin jou lief! Mama, jij is schat! Mama ik hou van jou!' Op de skelter opeens keihard de begintune van Wonderteam zingen Zijn verjaardagskado had hij van de meneer. Ik zeg welke meneer? Ja met de hoed op. Sinterklaas dus hahahahaha. Ik zei nee toch?... En nu hoor ik heel de dag nee toch?
Hier is het elke ochtend als ik in haar kamer kom: Hallo mama, en dan geeft ze me een knuffel en een kusje Wat is ze dan lekker vrolijk en gezellig!
Ik had beide kindjes in de bakfiets. Vraagt m'n zoon; mama, wat ben je aan het doehoeeeen?? Ik: m'n benen onder m'n lijf vandaan fietsen, want jij en je babyzusje zijn zo zwaar. Zoon: kom op mama!! Je kon me wegdragen Vanmiddag was hij met 'Talking Ginger' aan het praten op de iPad. Die herhaalt dus alles wat je zegt. Spring! En die poes: spring! En zoonlief springen Schoenen halen. Poes: schoenen halen. Zoonlief: jaaaaaaah schoenen halen!!
!!! Papa is mijn knuffelbeest mama. En ik ben jouw knuffeltje! En wat is mama dan? Mama is van papa. dussss...