Mijn zoontje van bijna 2 heeft al vanaf mei/juni last van zijn laatste 4 kiezen die door moeten komen. Hij heeft steeds periodes waarbij hij veel met zijn handen in zijn mond zit en veel dunnere/zure poepluiers (echt vies haha). Soms heeft hij ook een dag of 2 verhoging (soms ook koorts). Dit duurt dus nu al 4 maanden en nog steeds zijn die kiezen niet door. Duurde dat bij jullie peuters ook zo lang? Vind het echt zielig voor hem want hij is in die periode echt zichzelf niet, huilt veel en is hangerig. Ik maak me een beetje zorgen ondertussen.
Onze dochter heeft nu ook al zeker een maand last van haar mond ivm laatste kiezen die moeten doorkomen.Veel aan haar oren krabben en gisteravond was ze wakker en had ze vlgns mij echt oorpijn.Ze zit ook continue met haar handen in haar mond te voelen.Ik heb gisteren nog even snel gevoeld maar ik voel nog geen puntje oid dus ik snap het ook niet helemaal.Ze zitten er wschl gewoon onder te rommelen en ze heeft ook vieze luiers en dus ook luieruitslag.Ik weet uit ervaring met mijn andere kinderen dat het gewoon best even kan duren.Ik hoop maar dat ze straks ineens doorkomen en dat we dit traject kunnen afsluiten. Je zou wanneer hij verhoging en koorts heeft nog wel even voor de zekerheid bij de huisarts zijn oortjes kunnen laten nakijken of daar ook niet iets aan het rommelen is.Verhoging of koorts heet onze dochter overigens niet en ze is er verder ook niet heel huilerig door maar zegt wel auw auw en zit dan in haar mondje te voelen.Mijn middelste dochter was ook een drama met haar laatste kiezen.Continue koorts en oorontsteking,echt niet leuk. Beterschap!!
Heb voor morgen maar even een afspraak gemaakt met de huisarts. Dan kunnen inderdaad zijn oortjes even nagekeken worden.
Die kiezen waren hier echt drama. Duurt lang voordat ze door zijn. Precies weet ik niet meer maar zou best weleens een half jaar hebben geduurd. Om de haverklap flinke koorts. Geen kiezen mogen poetsen omdat ze zo'n zeer deden.
Hier duren de laatste kiezen zeker al 7 maanden. Er is er nu 1 echt door. Joepie. Op naar de laatste 3
Niet fijn voor onze kindjes, maar wel fijn om te horen dat het dus idd lang kan duren en dat ik me dus niet echt zorgen hoef te maken. Nou hopen dat zijn oortjes ook in orde zijn.
Hier ook een kleine die al zeker 6mnd last heeft van die dingen. Nu is het op het moment het ergst. Steeds handen in de mond en zelfs wondjes op z'n vingers van het kauwen. Hopelijk komen ze nu echt snel door.