Hee dames. Sinds gisteravond toen ik eens goed naar mijn buik keek zag ik al een hele lichte zwangerschapsstreep tot ongeveer mijn navel, ben nu 8 weken en 3 dagen zwanger. Kan dit al zo vroeg? En dan heb ik nog een vraagje,, Vanaf hoeveel weken beginnen eigenlijk de borsten te groeien en melk te produceren?? Alvast bedankt voor de reacties ☺
Borsten begonnen bij mij direct te groeien. Nu sinds een week of 2 stabiel (na 2 maten en 2 cups erbij). Wanneer melk productie opgang komt geen idee en zwangerschapsstrepen ook niet
Ik heb die streep pas sinds 32 weken, geen idee of dat zo ontzettend vroeg al kan. Groei van de borsten verschilt per persoon, ik pastte tot 28 weken gewoon m'n eigen bh's nog, merk nu pas dat het wat strakker gaat zitten.
Mijn borsten begonnen bij zes weken te groeien. Melk produceerde ik met 37 weken. Een vriendin had dat vanaf 26 weken ofzo.
Mijn borsten groeien al sinds week 5.. en dan nog niet te spreken over de pijn die ze nu doen. Maar goed, hoort er bij.
Hier de streep pas sinds een paar weken, geen idee of het bij zo'n prille zwangerschap al kan. Mijn borsten groeiden wel in het begin en deden ook veel pijn maar dat stabiliseerde weer. De melkproductie zelf komt pas veeeeeeeeel later op gang volgens mij.
Mijn borsten waren al gegroeid voordat ik een positieve test had. Ben ook 2 cupmaten groter dan normaal. Melk maak ik nog niet, en een streep heb ik ook niet. Mijn zus en moeder hebben die ook nooit gehad dus ik ga ervan uit dat ik die ook niet krijg. Mijn tepels zijn wel nu donkerder van kleur. Ik heb dat sinds 18 weken of zo.
Zwangerschapsstrepen komen volgens mij pas laat in de zwangerschap, maar als je veel pigment hebt, zou het best kunnen hoor! Ik begon beide keren met 'melk' maken iets na de 20 weken (24 ofzo). Het is dan vooral afscheiding, de vorige keer kwam er colostrum -achtig spul uit rond 35 weken.