Ik keek vanavond Law and Order - Special victims unit. In de tweede aflevering gaat het om een prostitutie-oorlog, een waarschuwing dat ze zich er niet aan moeten wagen. En dan wordt Cragen wakker met een dode prostituee in zn bed (Hij wordt er dus ingeluisd...) Is er een vervolg op deze aflevering? Nu ben ik nieuwsgierig! Als ik op de info knop druk kan ik niet zien op de tv welke aflevering het was. Alleen een omschrijving, maar geen nummer, of titel...
Dat einde was behoorlijk onverwachts he! Dit was de finale van seizoen 13, aflevering 23: Rhodium Nights "Law & Order: Special Victims Unit" Rhodium Nights (TV Episode 2012) - IMDb In principe komt hierna gewoon seizoen 14, maar geen idee of Net5 ook gewoon doorgaat, ik hoop het wel, ben een trouwe kijker.
De vrijdagavond niet meer, de andere doordeweekse wel. Althans, ik ken ze nog niet en ik kijk al heeeeel lang
Ja same here, vaak denk ik oh die ken ik al, maar deze waren nieuw. Zoonlief vroeg trouwens waar Elliot was gebleven.. Ik moest googelen om erachter te komen dat hij eruit is geschreven........ Zo irritant dat ze ze niet gewoon op volgorde uitgezonden worden.
Het was op zich al jaren zo dat op vrijdagavond het nieuwste seizoen uitgezonden werd en op de andere dagen willekeurige herhalingen. Vorig jaar ofzo ging dat ineens op de schop en was het maar de vraag welk seizoen er op vrijdag te zien was. Volgens mij is het nu sinds een week of 6 zo dat ze weer terug zijn bij de nieuwere uitzendingen op vrijdag. De aflevering dat Elliot eruit ging heb ik intussen al 3 keer voorbij zien komen volgens mij. Hij is nu toch echt wel weg haha.
Nou ik hem t gemist dan. Ik heb wel iets gezien over een vrouw neerschieten en een onderzoek, maar ik heb niets gezien over dat hij ermee zou stoppen.
Voor mij waren dit wel herhalingen keek altijd op 13thstreet xD Als het goed is komt het volgende seizoen ook.
Ik kijk ook altijd en deze afleveringen had ik ook al gezien. Misschien dat volgende week een vervolg komt op de laatste aflevering want anders is het wel raar een raar einde.
Ik kijk ook op 13th inderdaad, daar maken ze er af en toe ook een zootje van met de seizoenen. Dan zit je een paar weken in seizoen 12 en dan ineens weer in 9 ofzo, zo irritant. Ik hoop dat ze nu volgende week wel gewoon doorgaan naar seizoen 14 en niet ineens weer terug naar oude seizoenen. We zullen het wel merken. Kijken jullie ook de andere varianten van Law&Order? Ik alleen UK niet. Vind het wel jammer Criminal Intent zo abrupt gestopt is.
Ik kijk bijna alle crime series xD Vind het wel vervelend dat de nieuwe leden van l&o svu, ook in andere crime series spelen heel verwarrend af en toe
Haha ja The Chase en Cold Case meet Law&Order Kijk je ook CSI enzo? Ik niet, alleen het eerste seizoen en toen al snel afgehaakt. Wel dus de L&O varianten en without a trace. Maar het gros heb ik intussen wel gezien, dus sommige afleveringen kijk ik nu voor de 4e keer ofzo. Lang leve 13th street, maar zelfs daar loop ik nu tegen de herhalingen aan. Jammer, tijd voor nieuwe series dus
Jaa CSI kijk ik ook, maar dat is vooral voor mijn man. Zo kijken we ook unforgetable (die vrouw heeft daar rood haar, en in svu is ze blond). Cold case die man (even z'n naam kwijt) speelt nu ook in svu.. Numbers Criminal minds En voor de rest staat onze tv eigenlijk nooit aan. Alleen voor zulke series. Er moeten inderdaad nieuwe series komen, vele herhalingen tegenwoordig hahaha. Heb je wel eens Belgische politie series gekeken?
Ik kijk eigenlijk alleen maar Amerikaanse series, nooit Nederlandse of Belgische of Engelse. Ooit 5 minuten Flikken gekeken maar dat kan me gewoon niet boeien. Dat nieuwe Hostages vind ik ook wel spannend. En ik hoop dat 13th snel verder gaat met Covert Affairs.
Ik had die aflevering ook al eens gezien, maar nog nooit een vervolg erop. Ik vind het voor mijn ogen niet zo erg dat Danny Pino nu in SVU speelt . Ik kijk ook graag: - Whitout a trace (Poppy Montgomery speelt ook in een andere serie, dat ze alles onthoudt wat ze ziet, maar die serie ken ik verder eigenlijk niet) - The Closer (1 van die agenten speelt ook in Breaking Bad, wat ik ook kijk) - Criminal Intent, ik had stiekem een beetje een crush op Goren - Cold Case, maar die heb ik bijna allemaal al gezien - Rizolli & Isles Mijn arme man....die houdt namelijk niet echt van al die series, hahaha. Maar hij kijkt meestal zonder mopperen mee .
Oo ik ben blij dat mijn man er ook van houdt hahaha. Belgische series keken wij op dvd, alleen dat taaltje al geweldig. Hahah (aparte gevoel voor humor denk hihi)