naast foto's maken maak ik ook nog weleens gebruik van het maken van een filmpje. Ik heb deze nu van de mobiel afgehaald, en op de pc gezet. Maar vraag mij nu af wat ik er verder mee moet doen/kan. Wat doen jullie met dit soort filmpjes?
Ik heb een Youtube kanaal, waar je alleen bij kunt komen als je de specifieke URL hebt. Daar zet ik de leukste op. Leuk om nog terug te kijken. Ik zet daar filmpjes van de kids op. Opa's en oma's hebben de link. Verder niemand.
Ik bewaar ze in een map op een externe schijf en verder zet ik af en toe een filmpje op facebook voor familie in NL.
Ik wil van de leukste filmpjes een compilatie maken en op dvd branden. Ik moet me er nog in verdiepen, wil er ook een muziekje onder zetten. Het zal wel een 10 jaren plan worden