Telebankieren. Ik zag dat het bedrag was afgeschreven en zij heeft de rekening waarschijnlijk nog niet gekregen. De ene keer is de rekening er eerder en de andere keer gaat het bedrag er eerder af.
Wat blijf je nou toch doorhameren? Ik heb mijn mening hier al over gegeven. Tussen liegen en elkaar niet alles vertellen zit een verschil. Blijkbaar wil je graag horen dat ik een enorm slecht huwelijk heb. Nou speciaal voor jou, ik lieg en bedrieg mijn man, wat ben ik een slecht mens. Ik zal vanmiddag een advocaat regelen voor de scheiding. Maar nog maar eens duidelijk, het topic gaat hier niet over.
duidelijk! En dan zou ik nu als ik jou was gewoon de telefoon blokkeren. Je bent volgens enorm lief en je blijft kansen geven maar feit is gewoon dat ze je misbruikt. Je vraagt om advies. Nou dit is mijn advies.
Jub dat is zo, hier ook altijd dat geval dat het soms eerst er af gehaalt is en dan pas rekeing op de mat Wij hebben ook Tmobile xxx
Dees, ik denk niet dat Linda bedoelt dat jouw huwelijk slecht is. Maar ze heeft wel een punt. Maargoed, jij hebt gelijk, daar gaat het indeze niet over.
Aan dat soort adviezen heb ik ook wat amaranta en inderdaad, daar vroeg ik ook om. Ik heb mijn besluit ook genomen, ze krijgt nog 1 kans. Verpest ze die ook dan laat ik hem blokkeren en dat weet ze nu. Lief, ach, dat zeg je niet snel over jezelf. Ik ben wel bereid mijn laatste cent nog weg te geven. Als kind deed ik dat al volgens mijn moeder. Ik deelde een hele zak snoep uit en had zelf niks meer. Stom? Ja, vast wel maar als ik het moeilijk heb vind ik het ook fijn als mensen me helpen. Ik zou alleen afspraken nakomen en een vriendschap niet op het spel zetten.
Vergis je niet, ik ben ook voor eerlijkheid en openheid. Maar niet over alles, dat hoeft van mij ook helemaal niet en mijn man denkt daar net zo over. Het ligt er gewoon aan waar het over gaat. Maar ik hou het liever on-topic ja
Sorry maar ik snap werkelijk niet dat je haar nog een kans geeft! Dat is toch gewoon te gek voor woorden! Ik liet haar vandaag nog de 300 euro overmaken en zodra ik het geld binnen had liet ik de telefoon alsnog blokkeren.
Ik snap die reactie wel maar het is wel meteen een hele stap dat blokkeren. Het is haar nu in ieder geval duidelijk hoe ik erover denk en dat dit haar laatste kans is.
denk je dat zij haar mond niet open doet tegen je vriend als je haar tel blokkeert? dan zal ze je terug willen pakken of zo.. ik weet nie hoe ze is hoor. maar was een vraagje
Ik weet bijna zeker dat ze me niet terug zal pakken, zo is ze niet. Maar ja, een kat in het nouw maakt rare sprongen. Ze zet dan wel nog een vriendschap op het spel want dat pikt die andere vriendin zeker niet van haar. Ik denk niet dat ze nóg een vriendin kwijt wil want dan heeft ze niemand meer. We zijn met z'n drietjes bevriend en wij hielpen haar met van alles. Er kwam niks voor terug en dat botste weleens. Die andere vriendin en zij hebben al 2x ruzie gehad o.a. om geld. Ik heb 2x bemiddeld tussen die 2. Die andere vriendin geeft mij nu gelijk maar wil niet duidelijk partij kiezen en dat hoeft ze van mij ook niet. Zij wil wel bevriend met haar blijven en dat vind ik prima. Dat is tenslotte haar eigen keuze. Het is er alleen wel allemaal wat lastiger op geworden.
Hoezo is dat een hele stap? Je hebt haar toch al kansen genoeg gegeven. Vind je het moeilijk om dat te doen? Bang om niet aardig gevonden te worden ofzo? Zulke "vriendinnen" daar wil je toch helemaal niks meer mee te maken hebben!? En ik denk heus niet dat ze het aan je man gaat vertellen hoor, want dan moet ze zelf dus ook toegeven dat ze een wanbetaler is. Maar goed je moet het zelf maar weten....zo zou ik het dus wel doen. Succes!
Ik heb haar inderdaad alle kansen gegeven, daar heb je gelijk in. Bang om niet aardig gevonden te worden? Nee, dat niet meer. Dat heb ik heel lang wel gehad maar er zullen vast mensen zijn die mij niet aardig vinden. Ik vind ook niet iedereen aardig. Ik ben wel bang om mensen te kwetsen. Ik weet dat mensen mij ook kwetsen en dat je het niet kan voorkomen maar dat is wel iets waar ik moeite mee heb ja.
Ik ook.. gewoon , hups de telefoon blokkeren.., want hoe kun jij er zeker van zijn dat ze niet nog meer kosten op jouw rekening gaat maken?/ pffff 300 euro is verdomd veel geld.. die had je ook aan mij mogen geven!
@dees. Ik zou hem nu direct blokkeren, want je schrijft zelf dat dit al een tijdje speelt. Je hebt elke maand weer die stress, en als ik zo je banner bekijkt behoor je deze stress nu niet te hebben. Je hebt nu niet meer alleen de verantwoording voor jezelf, maar ook voor je ongeboren baby. Stress voor een baby is helemaal niet goed. Kan achterstand in de groei geven of een vroeggeboorte. Je bent inderdaad een goed mens, maar je vriendin heeft contstant misbruik van jouw goedheid gemaakt (doet ze nu weer en je bent er weer ingetrapt), je zult nu hard moeten zijn. Volgende maand kan je dit er niet bij hebben. Een kind krijgen is al stressvol genoeg. Nu BLOKKEREN die handel. Telefoon is geen 1e levensbehoefde. Als ze wil bellen dan gaat ze maar naar een telefooncel. Je goedheid is nu over, je kiest u voor jezelf en je ongeboren kind. Succes ermee.
Het is ook erg veel geld ja, veel teveel. Ze had het niet zo op moeten laten lopen. Maar ze moet het, tot op de laatste cent, terugbetalen. Geld weggeven doe ik maar niet. We kunnen het zelf wel goed gebruiken nu
Ik snap jullie reacties over het blokkeren hoor en als ik 'ballen' had gehad dan had ik het ook gewoon gedaan. Maar ik ben nou eenmaal een softie en ze krijgt van mij nog 1 kans. Dat is trouwens wel de laatste kans die ze krijgt. Volgende maand heb ik geen medelijden
Nee niet nu blokkeren....pas als je die 300 euries op je bank hebt hoor. Anders kan je fluiten naar je centjes. Gewoon dreigen dat je hem gaat blokkeren als je morgen het geld niet hebt en dan alsnog blokkeren.
Ik heb gezegd dat ze volgende maand de achterstand betaald moet hebben omdat ik hem anders alsnog blokkeer.