Meestal als ik mijn eisprong verwacht dan heb ik daarvoor tussen de 2 en 4 dagen rekbaar slijm. Maar nu heb ik vorige week enkele dagen vruchtbaar slijm gehad en geen eisprong. Die week daarop weer hetzelfde en nog geen eisprong te bekennen.. Ik Temp wel trouwens, maar die is nog steeds laag. Ik heb dit nog nooit meegemaakt, en vraag mij af of meerdere dames deze probleem kennen..? Zou het misschien dan geen sperma zijn in plaats van vruchtbaar slijm.
Zou zomaar eens kunnen. Ook vindt er niet bij alle vrouwen in iedere cyclus een eisprong plaats. Ik zie ook dat jouw cyclussen erg lang zijn wat volgens mij de kans op geen eisprong ook vergroot. Misschien eens naar de huisarts om te bespreken.
Ovulatie-inductie - Patiëntenfolders - 6075 - Isala En anders eens hier naartoe bellen voor info en vragen of in jouw geval medische ondersteuning noodzakelijk is. Vragen staat vrij.
Bedankt voor je reactie. Ik ben al naar de huisarts geweest, en weet na een aantal onderzoeken ook wat de oorzaak is. Mijn Prolactine gehalte is te hoog. Maar dat zou inderdaad een verklaring kunnen zijn.