hallo allemaal, na goede tips hier nav mijn vraag om patroon voor een luiertas, zoek ik nu een patroon voor een wrapper! de luiertas is bijna af, en ik heb de smaak te pakken! bovendien genoeg stof over, dus waarom geen leuke bijpassende wrapper maken?! als iemand een patroon of link naar heeft hoor ik het graag! ander leuks is ook welkom, maar ben niet heel erg handig met de naaimachine, tas was mijn eerste project ooit (lekker ambitieus) maar viel me niet tegen! alvast bedankt! groetjes maaike
Ik heb een hele eenvoudige maar schattige wrapper die uit simpele platte stukken bestaat. Zal eens foto voor je maken, dat is eenvoudig na te maken denk ik. Verder kun je ook naar een winkel gaan, heel goed kijken hoe iets eruit ziet en het dan namaken naar je eigen smaak Of hier navraag doen naar patronen http://www.zwangerschapspagina.nl/algemene-clubs/170150-zelf-kinderkleding-maken-136.html
Wat leuk dat je zo creatief bezig bent, ben wel benieuwd naar je tas natuurlijk! Geloof dat ik mijn moeder ook maar lief aan ga kijken voor een zelfmaak wrapper!
ja, heb de smaak helemaal te pakken!! ik zal van de week even foto's maken en plaatsen als de tas helemaal af is!!
bedankt voor het patroon noatje! die lijk me wel handig, zou alleen graag zien hij hij eruit ziet in gebrui, dat kan ik zo nog even niet vinden. @ babel 44: ben benieuwd naar de foto! zal in dat topic ook evevn navraag doen! bedankt!!
Foto's van dezelfde maker: You reap what you sew : tweede lodger wrapper af! You reap what you sew : Lodger lars You reap what you sew : Baby boom: lodger voor Bo You reap what you sew : Shaun wrapper is af! You reap what you sew : Tom laat zien hoe 't moet You reap what you sew : En last but not least: lodger nr 5!
Nog meer patronen: Baby Wrap - Baby Nomade - CLOTHING KwikSew 3212 - Trappelzak : patronenwinkel.nl, voor al uw naaipatronen.
ik heb wat te doen van het weekend ik ga hem meteen opslaan heb ook al de knipmode maxicosi wikkeldeken gemaakt maar deze is ook super
ik zoek nog een wikkeldeken juist voor in de maxi cosi, staat hier ook een voorbeeld van online? of hoe kan ik aan dat patroon komen? (en... heb je een foto van jouw wikkeldeken?? )
Vorig jaar heeft een patroon voor een maxicosi wikkeldeken in de Knippie gestaan! Eens kijken of ik het nog kan vinden..
Het staat niet meer op de site van Knippie in ieder geval. Wat ik zo zie heeft in het de herfst of in de winter 2008 in de Knippie Idee gestaan. Misschien kan je daar wat mee? (marktplaats kijken ofzo)
Hier vind je het patroon van een lodger wrapper: You reap what you sew : Patroon babydeken Als je googelt op aankleedkussenhoes Room seven vind je een patroon van een aankleedkussenhoes
Ik heb dat patroon van die wikkeldeken uit de knippie nog wel ergens liggen. Ik haal trouwens de meeste patronen uit de bibliotheek. Bij ons hebben ze leesmappen, voor 1.30 en daar zitten zo'n 4 knippies in.