Ben erg benieuwd naar jullie verhalen. Was het al een weekje aan het rommelen of is het pas op de dag van de bevalling begonnen? Wat waren voor jou de signalen van oke vandaag gaat het gebeuren? Etc etc etc Met mijn eerste kind begon het meteen bij het wakker worden in de ochtend. Zat al meteen in een weeënstorm en ze is diezelfde dag nog geboren. En nu met de tweede heb ik al veel gerommel de afgelopen 6 dagen, maar helaas nog steeds geen teken van de startsein
Ik had echt helemaal nergens last van. Geen voorweeën, niks. Met 40+6 gestript, dat deed niks op wat harde buien na. Toen met 41+2 s middags gestript en de volgende ochtend werd ik wakker met overduidelijke weeën. Nou ja.. zo dus
Dat is fijn dat je nergens last van had hihi. Soms is het denk ik fijner dat je nergens last van hebt en dat je pas wat voelt wanneer het echt begint. Dat dagen rommelen en krampen etc is ook minder fijn. Overigens hoop ik dat deze niet lang op zich laat wachten heb geen zin om over de 40 weken te gaan.
Ik val onder de categorie "geval apart ". Bij alle 4 de bevallingen moest ik vaak plassen. Waardoor ik dus veel te laat de vk belde en alle 4 de kinderen geboren zijn binnen een uur na aankomst vk. Ik heb geen voorweeen, weeën, persweeen of naweeën. Dus de complete ontsluiting ontgaat me. Bij de jongste zei ik nog 'volgens mij moet ik bellen anders rolt de kleine er zo uit' en idd een uur nadat ik dat gezegd had werd nick geboren. Geen weeën is natuurlijk ideaal en uitzonderlijk, maar wel vervelend omdat je dus eigenlijk niet weet wanneer je moet bellen
Midden in de nacht wat ongiekrampen. 39 + 4. Naar wc gegaan en heel erg veel slijmverlies. Meteen regelmatig om de 5 min en werden steeds heviger. Wat zitten timen en afwachten en nog voor de middag was onze beeb er al. Nooit last gehad van harde buiken, voorweeën, niks.
Veel harde buiken etc tussen 30 en 39 weken. Af en toe een valse start. Daarna 2 weken doodstil. Om 3.00 naar bed gegaan, nog helemaal niks. Ik zeg tegen de kleine, als je nu niet zelf gaat komen dan gaan we je halen. Om 5.00 word ik wakker met kramp om de 5 minuten. Toen heb ik sssssssht gezegd, laat me nog heel even slapen. Na 15 minuten een aantal keer tegen mijn vriend moeten herhalen dat hij niet naar zijn werk ging. 9.55 lag de kleine op mn buik.
Voorweeen al vanaf 30 weken.. rond de 37 weken (weet ik niet meer heel precies) had ik ook al een keer met regelmaat harde buiken maar dat was geen start. Met 39+1 een valse start. Ik had harde buiken die niet weg trokken en ze kwamen met regelmaat. Ik voelde de baby daardoor niet meer, dus doorverwezen naar de gyn. Uiteindelijk was de baby de oorzaak van de harde buiken en slapeloze nachten (toen al eigenwijs ) op 39+4 me op de avond mogen melden om in te leiden. Nog geen 24 uur later lag de baby in mijn armen.
Bij de eerste kwam het in de middag en net na middernacht ben ik bevallen. Toen de eerste wee kwam, kwam de volgende al meteen zo'n 2 minuten later en het zette meteen stevig door. Nu heb ik al sinds voroge week om de paar dagen matig pijnlijke voorweeen, die telkens door lijken te gaan zetten en dan toch na een paar uur weer afzwakken en stoppen, heel verwarrend haha (en frustrerend). Klinkt hetzelfde als bij jou dus! Ben benieuwd wanneer het door gaat zetten - liever vandaag nog dan morgen! - Succes
Vanuit het niets... Met bijna 41.5 begon het voor het eerst te rommelen, wat een paar uur later al regelmatige weeën werden en binnen 4 uur was de baby er. De avond ervoor wel de slijmprop verloren, maar dat kondigt ook lang niet altijd de start van de bevalling aan. Nu over de 37 weken en nog nergens last van. Ik kan me dan ook niet voorstellen dat ik op korte termijn ga bevallen, verwacht eerder weer over de 41 weken te gaan.
Wekenlang voorweeen gehad. Op de uitgerekende datum waar ik zo naar uit had gekeken zat ik in de tuin onkruid weg te krabben omdat ik er niet meer vanuit ging dat ze ooit nog zou komen Ze kwam 2 dagen later, uit t niets. Stapte in bed en een plons vruchtwater..
Voor degene die al eerder bevallen zijn en zeggen het begon plots. Waren jullie dan niet al een slijmprop verloren? Mijn vorige bevalling begon met een valse start die wel 3 cm ontsluiting opleverde. Toen verloor ik 3 dagen daarna de slijmprop en 2 dagen later braken spontaan mn vliezen en lag die kleine 5 uur later op mijn borst. Ik zit nu dus heel erg te wachten op het verliezen van die slijmprop en tot die kleine erg rustig. Volgens mn vk is de kleine opvallend rustig in de 24 uur voor de bevalling. Hebben jullie daar iets van gemerkt?
Bij mij ook geen voortekens gehad. Ik zou 40+6 ingeleid worden. Maar met 40+5 braken mijn vliezen in de nacht. De weeën begonnen de volgende ochtend rond 12.00 uur. Half 5 mocht ik naar de ziekenhuis voor pijnbestrijding, weet niet meer precies hoeveel ontsluiting ik toen had, maar in de ziekenhuis aangekomen ( was maar 5 min van ons huis), had ik al volledig ontsluting en mocht dus geen pijnbestrijding meer. Zodra ik lag kreeg ik gelijk ook al persweeen. Dus ging heel vlot allemaal
Eerste: geen enkel voorteken. Gestript eind van middag. Daarna harde buiken, gevolgd door 'grote schoonmaak' diarree, darmkrampen en braken. Ik dacht dat ik buikgriep had , tot ik plots midden in de nacht een eerste wee voelde (zat nog op mijn knieën bij WC uit te hijgen van laatste keer spugen ), 5 min later gevolgd door de volgende, en de volgende. Binnen een half uur aan het puffen op pittige weeën om de 2 minuten. Tweede: geen voortekenen, tot dag van bevalling in ochtend een paar onregelmatige weeën. Middagslaapje gedaan, wakker geworden en opnieuw weeën. Nu zette het wel door en werd al snel regelmatig. En pittig. Derde: geen voortekenen. Opeens gebroken vliezen. Daarna menstruatieachtig gevoel in onderbuik en rug, 2 uur later begonnen de echte weeën.
Bij de eerste niet, ingeleid met 41+3. Nu bij de 2e ook weer afwachten, zal wel weer inleiden worden. Hier begint t dus niet.
Nee, geen slijmprop gezien, alleen gebroken vliezen. Daarna heb ik wel echt van alles verloren in t ziekenhuis aan vocht, zoveel dat ik de vk bij t 10e plastic matje zag denken van laat ook maar
Hier begon het ook met gebroken vliezen om 23u30. Om 23u40 de eerste wee en 17u later was ie er. Ook geen voorweeën, slijm of slijmprop op voorhand. Echt uit het niks dus! Hoe het nu zal gaan, wordt nog afwachten. Heb op een ruime week nu 2x 1 voorwee gehad haha. Kan ook van indalen zijn dus of het echt voorweeën waren, weet ik niet.