derde keizersnede

Discussion in 'De bevalling' started by Mama20132015, Jan 10, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mama20132015

    Jan 26, 2015
    13
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi, ik ben op zoek naar ervaringen van dames die drie keizersnedes gehad hebben. De eerste was bij mij spoed, de tweede gepland, beide gingen goed, geen complicaties en was snel weer op de been. Hoe was voor jullie een derde? Hoe voelde je tijdens de zwangerschap? En hoelang hebben jullie gewacht na de tweede keizersnede? Ik hoor het heel graag, alvast dank voor de moeite!
     
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,161
    35,826
    113
    3 keizersnedes, 1e 2 spoed. De 3e gepland en die is het beste bevallen. Behalve de normale zwangerschapsklachten geen andere klachten de 3e keer. Ik ben na 2 jaar weer zwanger geraakt, niet speciaal langer gewacht, maar eerder wilden we het nog niet weer.
     
  3. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    De 1ste was spoed, nummer 2 en 3 gepland. Ik had van de derde geen extra last. Wat wel aan te raden is is vragen aan de gynaecoloog tijdens de sectio hoe je baarmoederwand eruit ziet. Mijn gynaecoloog heeft ook het verdikte littekenweefsel van de voorgaande sectio's weggesneden. Ik heb geen wens voor een vierde maar mocht er per onfeluk toch nog wat gebeuren wil ik wel graag dat mijn baarmoeder en het litteken het houdt, vandaar dat ik er specifiek naar heb gevraagd. Vaak adviseren ze na 3 sectio's dat er wel veel extra risico's zijn bij een nieuwe zwangerschap.
     
  4. Stoffeltje

    Stoffeltje Fanatiek lid

    Mar 25, 2008
    1,293
    0
    36
    De derde keizersnede was de "beste" van alle vier. Ik was in 48 uur thuis. Er zaten 22 maanden tussen kindje twee en kindje drie. De zwangerschap was pittig maar dat kwam omdat ik hg had.
     
  5. Charlie

    Charlie Actief lid

    Dec 7, 2012
    454
    1
    16
    Drie geplande keizersnede gehad, de derde was absoluut het pijnlijkst maar deze gyn ging ook ruwer te werk dan de andere gyn's tijdens de keizersnedes daarvoor dus allicht lag het ook daaraan. Tussen de 2e en 3e zit anderhalf jaar leeftijdsverschil, dus na 9 maanden weer zwanger.
     

Share This Page