Een vrouw jou leuk vind in de kroeg ? Als vrouw zijnde dan. Ze zei tegen mij dat ik een aantrekkelijke vrouw was. Ik werd knalrood en heb haar bedankt. Maar wist niet hoe ik me moest gedragen. Ze werkten in de kroeg met zijn 2e. Die meid en nog een jongen. Elke keer als ik drinken ging halen riep die jongen die meid om mij te helpen want dat wou ze graag! Ik wist niet hoe ik moest reageren toen mij dat afgelopen weekend overkwam. Voelde me wel gevleid!
Hahahah, leuk toch!! Heb dat ook wel eens gehad en voelde me zeer gevleid. Altijd leuker om van een vrouw een complimentje te krijgen dan van een man vind ik. Komt wat oprechter over, mannen proberen je vaak alleen maar het nest in te krijgen denk ik dan..
haha ja dan weet je echt niet zo goed hoe je je moet gedragen. Ik had dezelfde in de supermarkt,was er samen met mijn zus, toen kwam er ook een vrouw aangelopen en zei dat ik er prachtig uit zie toen had ik ook zo iets van hmm dank je
Liever van een vrouw dan een vent, vrouwen zijn sowieso veel leuker dan mannen. Ik zou overgins ook verlegen worden hoor.
Dat zou ik wel leuk vinden. Gelukkig getrouwd hier, maar het is altijd leuk om leuk gevonden te worden toch?
Mijn eerlijke reactie zou zijn van en sorry ik hou wel van vrouwen maar niet van vrouwen op de manier zo als jij het bedoeld. Het vlijt me maar meer dan dat zal het niet worden en wezen. Heb niks tegen anders geaarde hoor haha. Maar ik heb toch liever dat een man op me af komt van je bent een lekker ding dan dat een vrouw dat doet. Omdat ik vrouwen ook zo gewoon niet zie. Haha.
Ik zou me gevleid voelen. Ik val dan wel op mannen, maar heb me ook altijd aangetrokken gevoeld tot vrouwen. Of ik bi ben, weet ik niet, nooit wat mee gedaan (als in: uit kunnen zoeken), omdat ik gelukkig ben met mijn man.
Ik zou rood worden weg lopen en haar de rest van de avond ontlopen denk ik.. Zou dat trouwens bij een man hetzelfde doen..
whaha leuk topic Toen ik nog van het uitgaan was heb ik keer een meid gehad die mij iets te close was steeds. Ging steeds naast me staan en zat me continu aan te kijken met zo'n wazige blik. Na een uurtje ging een belletje rinkelen toen ze me opeens vol op mn bek pakte. schrok me de t*ring. Haar vriend stond naast haar en zei tegen mij 'lekker? kunnen ook met zn 3tjes wat doen?' ...... Wist niet hoe gauw ik die kroeg uit moest whaha
Heb ik ook ooit gehad, was net klaar met werken en zat aan de bar, bij ons was het een gast die mij leuk vond. Volgende dag op mijn werk iedereen lachen, ik had het dus helemaal niet door dat ze me leuk vond en met mij aan het flirten was Whahahaha Ze had zelfs haar nummer achter gelaten hihi
Ow maar dat vind ik niet zo raar, als ik ergens loop en vind dat een vrouw er super leuk uit ziet zeg ik dat of als ze een heel lekker geurtje op hebben ook. Vind het zelf ook leuk om te horen en daar door ben ik het zelf ook gaan doen naar andere vrouwen, komt veel leuker over dan dat een man het zegt.
Hahaha ze was aan t werk! Dus verder niet met haar gesproken of iets. Maar ik woon in een dorp en iedereen hoort alles zoals dit is nu ook al rond gegaan door het dorp en komen verschillende mensen naar me toe. En ik heb nooit geëxperimenteerd met een meid ofZo maar voel me tot sommige wel aangetrokken op 1 of andere manier!
Was dat in Eindhoven misschien? Heb ik ook een keer gehad, ook een serveerster. Ik had het zelf niet door, maar mijn vrienden zeiden dat ze met mij zat te flirten. Toen ging ik er op letten en ja hoor! Ik voelde me wel gevleid natuurlijk... Ze heeft me trouwens niets gezegd erover. Ik denk dat ik me een klein beetje ongemakkelijk zou voelen als ze zo recht voor zn raap had gezegd dat ze me leuk vond.