Wanneer lieten jullie deze vallen. Onze dochter moeten we echt wakker maken, maar dan drinkt ze net geen halve fles. En 's ochtends om 7.00 uur wil ze ook heel moeilijk drinken, laat ze zo van de 200cc 60/70 cc staan. Dus ik dacht als we die van 22.30,/23.00 nou laten vallen, wil ze misschien wel weer haar ochtendfles leegdrinken. Ze is bijna 4 maanden. Ze krijgt trouwens 180+6 en dat om 7.00/11.00/15.00/19.00/22.30 Fruit om 9.30 en groente om 17.30 wat ze echt geweldig vind!
Hier met 11 weken laten vallen toen kreeg ze nog geen bijvoeding maar woog ze wel al boven de 6 kilo Had ze zelf zo geregeld
Hier al met 8 weken laten vallen. We moesten hem er voor wekken en hij ging hierdoor weer in zn dagritme en kwam daardoor dus eerder weer voor de fles. Na het latennvallen van de laatste fles en de fles ervoor wat later geven sliep hij van 9 tot 6 en binnen 2 weken sliep hij klokje rond. Als je kindje de fles slecht drinkt en in de ochtend ook minder trek heeft lijkt het mij dat ze er wel aan toe is die laatste fles te latennvallen. Kan wel zijn dat ze sochtends weer even wat eerder komt maar dat trekt vanzelf weer bij
wij hebben de 23 uur fles nog steeds, anders komt ze midden in de nacht. Ons schema is zo; 8 uur fles, 10 uur fruit, 12 uur fles, 16 uur fles, (fles : 180 plus 6) 17.30 groente en toetje, 23 uur fles (180 plus 6 plus 2 rijstebloem) Je zou die van 19 uur kunnen laten vallen misschien? En anders overleggen met het CB
Met 9 weken hebben we de fles van 23.00 laten vallen om dezelfde reden, we moesten hem echt uit zijn diepe slaap halen. De fles van 19.00 hebben we iets verlaat (20.00 / 20.30) en nu slaapt hij tot 5.00/6.00 ..
Mijn zoontje was rond de 4 maanden. Ik durfde de fles niet zo goed te laten vervallen omdat ik bang was dat hij dan weer 's nachts wakker zou worden Uiteindelijk toch gewoon een keertje geprobeerd en hij sliep meteen gewoon lekker door tot de volgende ochtend.
haha daar ben ik dus ook bang voor, en heb geen zin met deze koud om er 's nachts uit te moeten Maar ja, we gaan het gewoon doen en we zien wel. Ze is altijd rond half 7/7 uur wakker. @KateK: de fles van 19 uur laten vervallen lijkt me niet zo'n goed idee, dan komt ze nooit in het goede ritme. En om 8.00 de fles geven komt ons niet uit ivm werk ed. Ze moet 's ochtends echt rond 6.30/7.00 zitten, dus als ze niet uitslaapt is niet erg. we zullen het wel zien vannacht, ben erg benieuwd, maar idd je moet het gewoon een keer doen anders weet je het nooit.
Bij ons ging het juist ook beter toen we de fles van 23.00 lieten vervallen.. Toen hij die nog kreeg werd hij rond 4.00 wakker en wou niet meer slapen.. Nu slaapt hij van 9.00 tot 05.00/06.00 en na z'n fles ook nog een uur of 3
Ze heeft geslapen van 19:00 tot 6;00! We proberen VNV de fles van 7 uur iets later te doen zodat ze hopelijk half 7/7uur wakker word
Mijn zoontje was net geen 4 maanden geloof ik. Wij moesten hem altijd wakker maken voor die fles en toen ik een paar dagen vrij had, hebben we besloten te kijken wat hij zou doen als we hem niet meer zouden geven (als hij zou gaan nachtbraken kon ik in ieder geval overdag bijslapen). Vanaf de eerste dag sliep hij door tot 's ochtends, dus hij was er aan toe. Hij woog al 7 kg dus het kon ook prima. Hij kreeg toen natuurlijk nog geen bijvoeding.
Hier hetzelfde Wij moeten haar ook wakker maken voor de fles van 23.00 uur en dan drinkt ze ook van de 180 + 6 maar 100 op, en om 7.00 uur in de ochtend maximaal 150, en de rest van de dag wel de 200 ml. Geef nu om 20.00 uur de laatste fles en dat gaat ook prima
Probleem hadden wij ook..... En ik maak hem echt niet om 23 uur wakker. Hij zit dan in zijn diepe slaap! Daarom snoep ik er overdag steeds een kwartier tot half uur af ( dus geef m dan om de 3,5 uur of 3,45 uur) zodat hij s avonds eerder uitkomt! Dat gaat erg goed moet ik zeggen, drinkt zijn fles leeg en komt s morgens om 7:45 uur pas!
Wij geven nog steeds de fles van 22:30 uur anders komt hij midden in de nacht. Wj geven als laatste fles een droomvoeding dus geven wij hem slapend de fles. Deze gaat helemaal op in tegenstelling tot als wij hem wakker zouden maken.