hallo! Eefje weigert nu al 3 dagen de fles van 4 uur, echt heel gek.. ze huilt, neemt paar slokken en wordt boos.. ze laat dan ook wel 50cc moedermelk staan van de 200.. gisteren heb ik haar een paar hapjes worteltjes gegeven en dat at ze wel.. kan het nou zijn dat ze deze fles laat vallen? ze krijgt nu nog 5 flessen maar mocht overgaan naar 4.. vandaag was het 6:30 9:00 13:00 16:00 (weigert ze) en dan komt ze rond 19:00 uur weer en slaapt ze tot 6 uur.. mijn moeder zegt dat ik gewoon moet proberen om haar dan een potje te geven.. wat vinden jullie??
Bij ons zat er altijd ongeveer 4 uur tussen de flessen. Wij kwamen toen uit op 7.00, 11.00, 15.00 en 19.00 uur. Tussen de eerste en de tweede zit maar 2,5 uur en dan zou er tussen de fles van 13.00 en 19.00 6 uur zitten. Dat is te lang. Probeer eens om de 4 uur een fles te geven. Dan heeft onze meid namelijk wel echt weer trek. Succes!
deze tijden hadden wij ook, alleen hadden wij om 10 uur een paar happen fruit en om 17.00 uur een paar happen groeten ( werd al gauw een half potje en na een maand een heel potje)