Hallo allemaal. Ik geef bv maar als ik weer ga werken wil ik bv gaan afkolfen. Hebben jullie ervaring met flessenverwarmers? En dan met name die van avent. Hoe lang duurt het bijv voor de fles warm is. En kan het de melk ook te warm maken of is dat beveiligd. Bij mijn dochter maakte we het destijds gewoon warm in een pannetje heet water. Maar mijn man heeft er een handje van de flessen te warm te maken naar mijn idee. Word dit probleem minder als ik een flessenwarmer aanschaf? Ik hoop dat jullie me kunnen helpen. gr Fee
Ik heb een Avent flessenwarmer en die werkt echt goed hoor vind ik. Duurt niet superlang voordat de fles warm is. Je stelt zelf in hoe lang de fles verwarmd wordt, dus dat is even uitproberen hoe lang dat is.
Ik heb de flessenwarmer van Prenatal.... heb er alleen nog geen ervaring mee. Mijn zusje gebruikt em ook en is zeer tevreden. Je kunt idd zelf instellen hoe lang je em wilt verwarmen.
Toen ik in het ziekenhuis lag met Cyenna, mocht de bv wel in magnetron opgewarmd worden. Dat waren toen weer de nieuwe voorschriften zeiden de zusters daar. Flessenwarmer is ook handig voor in de auto. Of als de stroom uitvalt, kan je het ook in de auto opwarmen. Hadden wij afgelopen zomer ook.
Ik gebruik ook de magnetron, ik weet nog van de oudste hoe vaak ik met een huilend hongerig kind zwaar geeergerd zat te wachten op die slome flessenwarmer, zou het zelf alleen gebruiken als het niet anders kan.