Ja Emma, hoopvol maar wel heel afwachtend, maar goed, die eerste 12 weken zijn toch bij iedereen r*tespannend.
idd ik was ook zo op van de zenuwen ! ben bij week 9 kei hard van boven naar beneden van de trap gedonderd en toen bloeding en pas echo na 3 dagen nou ik heb ge@%@#% en dan weer naar de 12 weken toe pfff je blijft het spannend vinden .. zelfs nu nog vind ik ! al helpt het wel dat je hem nu voelt .... en flink ook al ! hou ons op de hoogte he meid ! we zijn een leuke flinke club hier !
eh ja daar heb je helemaal gelijk in ! ik heb ook al wc-blokken hangen want ik kan niet van die dingen afblijven ...... Maaaaaaaaaaaar helpt geweldig tegen vocht en obstipatie ! en dat is idd zo !
maar een hele KILO... pfff waar laat je die dingen. Als die kleine later niet van asperges houdt, dan weet ik het ook niet
Eet smakelijk dan maar, allemaal Moet hier echt zooooooo om lachen, want, het is misschien gek, ik heb die buien helemaal niet. Ik ben vast niet goed snik
Ik heb ook geen rare eetbuien gehad tijdens mn zwangerschap hoor, sterker nog, ik lustte bijna niks meer, kon heel weinig verdragen doordat ik enorm veel last van maagzuur had. En toch 22 kilo aangekomen Gelukkig is daar intussen alweer 10 van kwijt, maar toch..tis wel erg veel Trouwens, ik heb Angelina opgegeven voor de baby van de maand verkiezing en zie nu ineens dat ze er al tussen staat. Willen jullie op haar stemmen? Tnx! http://www.zwangerschapspagina.nl/babyvdmaand.php
Ik heb gestemd hoor, wat een heerlijke meisjes hebben jullie! Pfff kan niet wachten tot die kleine drukte maker uit mijn buik is,ben zooooo nieuwsgierig! Ik snap t niet hoor... een kilo asperges... getsie! ik heb nu ook geen bijzondere eetgewoonten meer. Heb wel veel trek in lekkere dingen, maar dat had ik altijd al! In het begin was ik verslaafd aan aarbeien maar dat is over
Neuh, die asperges-tic is ook aan me voorbij gegaan, jak! En ik dacht even dat je schreef dat je verslaafd was aan aaMbeien...moest even goed kijken wat er stond hoor hihi..
ha ha ha ... tja die kun je niet kweken he ! maar je kan er wel slagroom op doen hihihi en zijn jullie ook al lekker aan de St klaas bezig of met st klaas snoepen bezig ha ha ik heb voor mijn man wat kleine dingen gedaan ... maar die bofkont "krijgt" morgen al een nieuwe auto die hij kan ophalen ha ha .. tja station-wagon nu he ! hihi lekker degelijk !
Wat prachtig he, die nieuwe aanwinsten...geniet ervan ladies! Asperges, hmm daar heb ik echt helemaal niets mee. Grappig he, hoe dat toch verschilt per persoon (en per zwangerschap begrijp ik van vriendinnen die er al meerdere achter de rug hebben!)
Hier is de Sint het weekend al geweest met de kids van mijn zus... De snoeperij had ik al wel weer een beetje gezien hoor... zo veel op dat ik een overdosisje heb geloof ik!