heb al op de website zitten kijken maar wie kan me vertellen wat dat nou precies is??? is het leuk om met kindjes ook es heen te gaan?
Floriade Kids | Floriade 2012 Het ziet er wel geinig uit, maar zou echt niet weten wat de Floriade nou in zn geheel inhoud.
het is een hele grote bloementuin in verschillende thema's en landen. Ik denk zelf dat het niet voor jonge kinderen wat is. Ik ben zelf als 15 jarige met mijn moeder mee geweest,ik vond het toen wel heel leuk. De link zegt toch dat het ook voor jonge kids is zie ik nu, du geen idee eigenlijk
Het is een wereldtuinbouwtentoonstelling die eens in de 10 jaar georganiseerd wordt. Vorige keer in 2002 was dat in de Haarlemmermeer. Het is een soort natuurpark met attracties en planten en bloemen natuurlijk verdeeld in thema's.
ok.. tot zover duidelijk..... die van mij vinden al gauw iets leuk als er wat te zien is enzo, een ijsje te krijgen is en ze ergens effe kunnen spelen. dus dat is er wel?
mwah...ik zou niet gaan. Behalve als je kindje van bloemen houd en lange wandelingen. Het is net de keukenhof alleen gebasseerd op tuinen en ontwerpen enzo.
ijsjes ja...te spelen geen idee. Ja rennen tussen een tuin met hekjes ed. Wij gaan wel met de kleine maar meer omdat we gratis kaarten zullen ontvangen omdat mijn man in dit werkveld zit. Net als de keukenhof.
nou zag het net op het nieuws en vroeg het aan mn man.... die trok gelijk een lang gezicht en keek me aan of ik gek was geworden. wordt hem dus niet denk ik hahahaha
Denk dat je kindjes prima mee kunt nemen, maar speciaal gaan voor de kinderen.. Nee. Ik zit ook nog te twijfelen.. Kijk er al sinds vorig jaar naar uit, maar vind het zoooo duur!