Dag dames Heel veel ervaringen te vinden op het forum over hoe lang het duurt - of zou kunnen duren - om zwanger te worden als je de pil genomen hebt! Maar wie kan iets zeggen over zwanger worden als je nooit de pil genomen hebt? Mn ha mompelde iets over 'zes maanden' en liet zonder het expliciet te zeggen uitschijnen dat het in die tijd toch wel raak zou moeten zijn. Wat denken jullie? Grs Mirza
Daar niemand iets zinnigs over zeggen denk ik. Het is vrij normaal dat het een jaar kan duren zeg maar, maar je kan ook de eerste ronde gelijk zwanger zijn.
Jeetje dames - wat is dat schrikken - een jaar is dus ook best normaal voor meiden die nooit de pil genomen hebben ... We zijn nog maar (al!) 4 maanden aan het proberen en ik krijg soms al schrik dat er een probleem is. Het leek me gewoon logisch dat het gemiddeld gezien iets sneller zou moeten gaan voor vrouwen die nooit de pil genomen hebben. De opmerking van mn ha leek dit ook te bevestigen. Bedankt voor jullie reactie in elk geval!
nee dat hoeft niet persee je kunt ook wel aan de pil zijn geweest en meteen zwanger raken daar kun je niks van zeggen!
Maakt niks uit hoor meis, de pil of niet.. enne.. ik ben na 2 jaar zwanger geworden, no worries, alles komt goed!
Hey - lief berichtje Natasja! En ja - vier maanden - das eigenlijk nog veel te vroeg om al te beginnen zeuren. Je hebt veel meer geduld moeten hebben! Mirza
idd, maar dat maakt het voor jullie allemaal niet minder spannend toch? juist in het begin is alles nieuw en spannend en wil je gewoon het liefst NU zwanger zijn!