Hallo, Bij iedereen die een innestelingsbloeding heeft gehad, heeft dit bij jullie bij alle zwangerschappen zich voorgedaan? Of is ook dit gewoon weer bij elke zwangerschap anders? En per persoon anders? Zoals eigenlijk alles op het gebied van zwanger worden
ik denk dat dit per zwangerschap kan verschillen. Een innestelingsbloeding is namelijk dat het vruchtje precies innestelt daar waar een bloedvaatje zit. Dus dat is toeval
Ik heb bij mijn eerste zwangerschap een innestelingsbloeding gehad. Bij de tweede en derde zwangerschap niet. En nu bij de vierde weer wel.
Een innestelingsbloeding komt vaker niet dan wel voor. Hier bij beide zwangerschappen geen drup bruin, rood of roze gezien. Het kan per zwangerschap verschillen, aangezien het met de plek van het innestelen te maken heeft. En dat is geen vastgelegd gegeven.
Eerste zwangerschap had ik hem wel alleen echt heeeel weinig. Dit werd ook een mk met vijf weken. Twee zwangerschappen erna een flinke innestelingsbloeding. Waarvan iig 1 prachtige dochter en nu weer zwanger dus hopen dat dit goed gaat. Maar ik heb het dus alle keren gehad.