follikel gekrompen!?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Flowerr, 15 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flowerr

    Flowerr Bekend lid

    20 feb 2014
    670
    124
    43
    Vrouw
    Hoi dames,
    Vandaag voor de 3de keer naar het ziekenhuis geweest voor een Follikelmeting. Aan de rechterkant groeit hij niet verder op dit moment maar aan de linkerkant is hij opeens 2 mm gekrompen!?? De gynaecoloog had er geen verklaring voor!

    Heeft iemand van jullie dit ook wel is gehad??
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Soms krimpen follikels weer als ze niet door groeien.

    Maar het kan ook gewoon een meetfout zijn. De gyn zet handmatig kruisjes in het scherm om zo de doorsnede van een follikel te meten. Verschuif je het kruisje een mm, dan heb je al een ander meetresultaat. Zo nauwkeurig is het helaas niet.
     
  3. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Ja ik denk ook aan een meetfout. Of nou ja, fout. Het zijn geen metalen balletjes. Ze zijn zacht en flubberig, dus misschien daardoor nu anders opgemeten.
     
  4. Saar81

    Saar81 Fanatiek lid

    16 apr 2012
    1.125
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb ik ook wel eens gehad, de verpleegkundige zei dat het waarschijnlijk kwam doordat het verschillend gemeten was.
     

Deel Deze Pagina