Bij buurtjes werken op het land en dan vooral de fruitbomen oogsten dan krijg je etenswaren. Je buurtjes vragen als cadeau een kebab (15 energie) of gebraden kip (30 energie) als cadeau te sturen. Ben je net begonnen?
Jah Ik heb niet zoveel buren met fruitbomen en je mag er maar 1 keer per dag komen merk ik. Ik heb ook niet veel buren!
pff wel lastige taken he trouwens? die bekwaamheid 5000 bij de vissen ik zit nu op 2347 en de heksen moet ik dus ook nog 5 van verslaan :O Dan nog 8 vissen op een rij En die hond fokken whaha dat duurt nog ff hij moet eerst volwassen zijn haah
daar moet je flessen voor verzamelen en voor het hert verbandjes dan word hij groot Als je wil kan ik je mn hyves pben dan kun je mij toevoegen en heb ik nog wel verband voor je denk ik
Okay, dank voor je antwoord! En ik heb steeds zo weinig energie, dan kan ik zo weinig doen! Heb jij daar geen last van? Ik oogst en ik ga naar de buren enzo maar het is niet genoeg!
nee ben al heel ver in het spel, Veel bomen oogsten en zeg maar de hamsters en herten eten geven geven veel geld en prestige waardoor je op een gegeven moment een grote hoeveelheid voedsel krijgt.
hoi allemaal ik heb een vriendin die ook het spel speelt en ze wil graag wat meer vrienden anders komt ze niet zo heel ver met het spel, zouden jullie haar willen toevoegen Studie Mama Profiel - hyves.nl alvast bedankt
heeft er iemand toevallig nog 1 honden halsband over? Of wil mij die cadeau doen?? Dan heb ik mijn hondenhok af!