meiden: sorry heb jullie verwaarloosd haha we waren lekker een weekendje naar osn vakantiehuisje in Duitsland. Dus heb even geen cadeautjes kunnen sturen. Maar ik ga straks weer even een rondje maken en dan komt iedereen aan de beurt. (tenminste doe mijn best)
Ik wacht even tot Lenn slaapt en zal dan weer cadeaus sturen.. Als iemand nog voorkeur heeft dan hoor ik het graag.. hebben een druk weekend gehad dus geen tijd gehad voor fs helaas.. maar we gaan de normale weken weer in dus kan weer volop bezig
haha thanks! Moet er nog wel aan wennen, hadden het deze ronde niet verwacht.. maar ik voel me goed.. Door een opmerking van mn man ben ik gaan testen.. Nog geen kwaaltjes o.i.d. Had ik bij Lenn ook niet dus ben benieuwd hoe het nu zal lopen..
Je hebt je 2 blikken!!! ik wens enkel energie... haha o wil je evt. zonnenbloemen planten? dan kan ik ze water geven...