Hallo allemaal! Als eerste; alle nieuw-zwangere van harte gefeliciteerd! Ik ben nieuw hier, ik heb al wel veel meegelezen maar nog nooit wat geschreven...dus...spannend... Nou ik heb dus ook getest; veel te vroeg nml 4 en 3 dagen voor m'n nod (m'n nod is 21 of 22 jan.) je kent het wel, ongeduldig. Maar goed, komt er dus iets heeeeeel vaags uit! Ik zou het op prijs stellen als jullie er even naar willen kijken ondanks dat ik het antwoord al weet; WACHT NOU NOG EVEN MET TESTEN! Op de foto lijken de 'streepjes' een andere kleur maar ze zijn wel blauw-achtig... (de foto staat in m'n album...) Heel veel liefs, Chris.
zie wel iets staan ja maar om nou met zekerheid te zeggen dat het een streepje ziet...mmmm zoals je zelf al zei test over drie dagen nog eens dan zou ie positief moeten zijn
Oh gelukkig, jij ziet ook 'iets'. Soms denk ik echt dat ik gek word en overal 'zogenaamd' streepjes zie en symtomen voel... maar ja, zal iedereen wel hebben denk ik. Fijn dat je zo snel reageerde! Liefs!
hihi ik zit nog rotter pfffffff heb een persona staafje gebruikt als zwangerschapstest en nu is het teststreepje duidelijker dan het controlestreepje...maar volgens mij is het veels te vroeg en kan het niet, maar ja mijn ei heb ik al gehad deze maand en dat weet ik zeker pfffffffff sterkte met je onzekerheid...nog drie daagjes
Ja jeetje...heb niet zoveel verstand van persona staafjes... is dat een ovulatie test? Nou als het test streepje zo duidelijk is moet dat wel iets goeds betekenen toch? Ik ga voor je duimen! Hoelang moet je nog wachten?
vijf dagen voor nod ja zijn soort ovulatietesten snap niet waarom ik zo stom kon zijn, zit alleen thuis mannetje is laat thuis! nou ja rustig afwachten!
Nou, succes met wachten dan maar! Ik doe ook altijd dat soort dingen als m'n man er niet is... weet niet hoe dat komt... verveling ofzo... Ik ga lekker slapen want dan is er snel weer een dag voorbij! Tot de volgende keer. liefs
Ik zie ook 2 streepjes! Kwamen ze binnen de 10 min? Het lijkt me anders wel sterk dat je op 2 testen een indrooglijntje hebt . Het kan nog altijd zijn dat je ongi wordt (foute innesteling dan) maar voor nu denk ik dat je zwanger bent. Veel succes met de volgende testen!
Het spijt me, maar ik ben niet overtuigd van de streepjes, je hebt ook al ZO vroeg getest. Ik zou gewoon rustig afwachten en pas weer testen als je 1 dag overtijd bent. Sterkte!
Nou dames, heb al 4 dagen posi ovu testen en na 2 dagen dpo een zeer vage zw test. Neem wel pregenyl en clomid
Hier de zwake posi zw test, er staat met het oog te zien na 2 min een zacht roze streep Maar op dit moment ben ik nog maar 3 dagen dpo. zal aan de pregenyl liggen denk
ik wist evenniet dat je pregnyl gebuikt maar dan kan het zeker daar aan liggen dat hij vals positief is want het blijft wel 10 tot 12 dagen in je lichaam daarom mag je na de spuit pas na 14 dagen gaan testen om een goed beeld te hebben. Op dag 3 na je ei kan je echt geen positieve zw test anders hebben
als je pregnyl hebt gespoten, dan duurt dat minimaal 10 dagen voordat dit uit je lijf is. En als je idd test met pregnyl in je lijf, dan grote kans dat de test positief uitslaat, maar dat is echt van de pregnyl! Pregnyl is het zwangerschapshormoon, HCG.... dus hier kan je echt niet vanuit gaan.... over 10 dagen nogmaals testen!