op je foto was je lijntje ook zo dun dat de cb ook bijna niet kan werken, probeer het morgen of overmorgen nog een keer, want je bent wel zwanger denk!
kan je nergens in de buurt anders de matcare ultra kopen? Ik weet niet waar je woont, anders haal je er 1 bij mij op in Purmerend
Dankjewel heel lief van je, woon in Lelystad, is niet echt in de buut, waar kun je die dingen kopen dan? Alleen op internet toch? Ik moet gewoon tot morgen ochtend wachten..
Nou dames vanmorgen zijn de toch gekomen, weliswaar nog niet zo heftig maargoed. Op naar de next round! hihi Even mijn banner veranderen
Fioon,zou me niks verbazen als je wel zwanger bent hoor,je test is net zo vaag als mijn allereerste..dan duurd wachten lang he!? sloop je test uit elkaar (deed ik ook haha) dan is het soms nog wat duidelijker :S
He wat vervelend Ellen! Volgende ronde, heel veel succes! Hoe moet ik m uit elkaar slopen (ik heb er alles voor over hoor, om het te weten te komen )
Hey Fioon, Ik zie ook een heel vaag streepje! Dus voorzichtig gefeliciteerd en de testen worden vanzelf donkerder...hihi... Het slopen van een test, gewoon los maken element voor element en dan schijnt dat je het duidelijker ziet... Wel foto maken hé
Kijk btw maar naar mijn test op zat 5 juli. Nieuwe test staat er, was ook heel licht. 7/8 juli was ie veel donkerder geworden... Helaas heb ik gister miskraam gehad...maar, voor jou hoop, hoop dat ie morgen donkerder en donkerder wordt!
Mijne ziet er inderdaad exact hetzelfde uit als jouw kruidvat test op 5 juli Jojo! En wat vreselijk dat je een miskraam hebt gehad, dat na al die hoop en positieve testen heel veel sterkte, en succes de komende ronde!
Dank je Fioon, Heb goede hoop voor jou, er komt niet voor niets een streep! Heb je ze al uit elkaar gehaald...hihihi
Ik heb ze gesloopt, maar zie niet meer, dus heb ze weer netjes in elkaar gezet Ik ben dus echt zo geneigd om nog een 'normale' test te kopen, maarja, dat gaat me een vermogen kosten en als ik nu ga testen is denk ik de kans dat ie minder duidelijk is ook groot. Morgen ochtend maar gewoon weer met digitaal (........... lastig )
Ik zou die kruidvat testen (2 voor5 euro) kopen die zij heeeeeeeeeel gevoelig en beter dan die digi...er is veel discussie op internet over die test! Ik zal gewoon een kruidvat test halen en morgenvroeg testen! Heb je msn?
da eigen merk is ook niet zo duur die was bij mij duidelijker dan die van kruidvat,maar ja daar hoor je ook steeds verschillende verhalen over..ik hoop dat je snel zekerheid hebt!
Jojo: Toegevoegd Ik heb nu nog twee cb digitaal, die moet ik gewoon morgen ochtend doen. Voel me ook steeds meer zwanger moet ik zeggen. Krampjes (had ik bij de eerste ook) en al 2 dagen enorme honger steeds, ookal heb ik iets gegeten. Dan ben ik er gewoon flauw en slapjes van Nouja, morgen ochtend, even gedachten ergens anders opzetten dus!