nee hoor meis,beter te vaak bellen dan te weinig zeg ik maar altijd, hou je ons op de hoogte duim hard
ik hou jullie zeker op de hoogte ! ik hoop natuurlijk dat het geen valse test is of dat ik mijzelf dingen zit te verbeelden ( nouja mijn vriend ziet hem ook) maar maandag kom ik meer te weten (hoop ik) maar kan het geen kwaad dan dat ik gisteren wat biertjes heb gedronken? mocht het wel zo zijn? liefs en bedankt voor je reactie
Nou meis gefeliciteerd hoor, ik zie zeer zeker een tweede streep! Vind hem ook steeds duidelijker worden! De cb heeft gewoon meer hcg nodig, waarschijnlijk test je in de loop van de week gewoon ook pisitief met die!
he ancie, ik zie op de negatieve ook echt een lijntje staan hoor meis! Het kan nog zijn dat je wat vloed van een innesteling verliest he! Morgen weer testen hoor en dan snel de gyn bellen, daar zijn ze voor hoor! Succes!
ik zie ook wel een lijntje, op alle 2 trouwens. Een vriendin van mij had met 8 en met 12 weken een bloeding, en dat kan fout gaan en vaak ook goed. zij heeft nu een zoon.
Ancie, als ik heeeeeeeel goed en lang tuur zie ik ook een streepje.. Dus alvast een voorzichtig gefeliciteerd! Enne, dat je gister wat biertjes hebt gehad is niet erg, als je pas zo vroeg in je zwangerschap bent zijn jouw bloed en het vruchtje nog niet met elkaar verbonden. Maar ik zou het vanaf nu maar even niet meer doen!
Fioon, sterkte meid! Ancie, ik zie het niet echt duidelijk, dus ik zou over 2 dagen weer testen met ochtendurine...(morgen dus)
fioon heel veel sterkte ! meiden bedankt voor jullie reactie's ik ga maandag nog maar een keer testen ik hou jullie op de hoogte liefs ancie
Hoop dat het plakken lukt! Eerst een test van de kruidvat gedaan, twee treepjes, niet zo goed te zien op de foto, toen voor de zekerheid 1 van clear blue twee dagen later, en na het lezen van de verhalen hier over die test, dat het een duidelijke lijn moest zijn enz, net weer een test gedaan van de apotheek voor de zekerheid en weer twee streepjes!~ Volgens mij is 2 strepen hoe vaag ook gewoon zwanger! joeppie [imghttp://www.mijnalbum.nl/Foto-S3Y66G8W.jpg[/img]
hey efina ik kan de link niet openen hoor en je album is leeg maar na je verhaal gelezen te hebben heb je verschillende testen gedaan en op allenmaal 2 lijntjes dan zeg ik gefeliciteerd! p.s probeer anders de foto's in je album te plaatsten liefs ancie
ohh heb het toch voor elkaar gekregen om je foto te zien knippen plakken gefeliciteerd! hardstikke zwanger geniet er van
Krijg het niet voor elkaar het plaatje hier te krijgen, hij is te groot en als ik hem verklein is ie te klein om hem te uploaden in mijn album pfff zeer frustrerend! Nou ja als je de link kopieerd zie je het wel! duidelijk zwanger....wilde er mee laten zien dat hoe vaag het lijntje ook op een clear blue test volgens mij ben je dan gewoon zwanger hoor! groetjessss en een fijne avond allemaal!
Krijg het niet voor elkaar het plaatje hier te krijgen, hij is te groot en als ik hem verklein is ie te klein om hem te uploaden in mijn album pfff zeer frustrerend! Nou ja als je de link kopieerd zie je het wel! duidelijk zwanger....wilde er mee laten zien dat hoe vaag het lijntje ook op een clear blue test volgens mij ben je dan gewoon zwanger hoor! groetjessss en een fijne avond allemaal!
als je de foto van efina wilt zien moet je op deze link klikken http://www.mijnalbum.nl/Foto-S3Y66G8W.jpg de img moest namelijk weg en efina die test is overduidelijk zwanger gefeliciteerd