jojo82 ik wil niet lullig over komen,maar altijd als jij een test laat zien,dan zien we niks,en word je gewoon ongi daarna,maak je je zelf nu niet gek? en zie dat je al vmk hebt gehad?
Trouwens op een ander forum vraag je of je afgelopen dinsdag soms een eisprong hebt of bijna gaat krijgen. Hoe zou je dan nu al zwanger kunnen zijn? Als ik je templijst bekijk zit je nu op dag 19 van je cyclus. Dan zou je nu toch nooit posi kunnen testen!
@ Majkuh : Ik heb dat nou steeds met kruitvat dat ik denk een streepje te zien (die duurdere van KV dan) en heb dit met CB nog nooit gezien @ Alice : Nou da's K*T, ff afwachten dan maar, je bent ook nog steeds niet ongesteld toch?! Ik wacht het ook nog maar ff af dan, ben immers ook nog een paar dagen voor me NOD @ Jojo82 : Ik zie bij jou ook niets? Hoe heb jij dat gedaan die foto in negatief? groetjes~
He dames! Zouden jullie ook even naar mijn fotootjes in mijn album willen kijken? Die van 4 september (vandaag dus...hihihi)
Marije ik denk het wel hoor! Ben zelf alleen huiverig want ik had zelf ook zo'n lijntje twee dagen achter elkaar en ben niet zwanger (daarna negatief) Maar als ik zo kijk zie ik wel 2 licht positieve testen! Spannend meid!
Jippie! Ik heb in elk geval niet voor NOD getest. Ben nu echt overtijd. Door ovutesten weet ik dat ik m'n ei 2 weken terug op dinsdag heb gehad... Ik hoop wel dat de streepjes snel duidelijker worden! hihihi Heb trouwens ook nog een ovutestje gedaan en die was bijna positief. Ik test zaterdag sowieso nog wel een keertje. Heb nog 2 zwtesten liggen! Zou het dan eindelijk 1,5 jaar na de miskraam zo ver zijn? Ik hoop het zooooo!
marije ik zie bij alle testen wat bij de clear bleu nog het aller beste spannend ik duim voor je maar denk het wel
Ik vind het overtuigend genoeg! Ik heb m'n banner vast aangepast! Na streepjes op 4 verschillende testen kan het toch niet anders?