Ik heb 28 augustus een curetage moeten doen.21 sept was mijn 1e ongi ik denk dat toch dat gisteren mijn ei was aangezien de test van net weer lichter was zal hij morgen wel helemaal niet meer te zien zijn dus nu weer 2 weken wachen voordat ik ken testen
Ja dat denk ik dus ook dat me cyclus dus toch wel in de war is,want de test van net was alweer vele malen lichter dus echt negatief.. Dus heb dus toch tussen gisteren en vandaag mijn ei gehad.. Ik heb 12,13,14,15 okt gemeendschap gehad dus de kans is groot dat het raak is ( Hoop ik)
hallo kwam hier weer eens even spieken.. voor de nieuwe zwangere dames gefeliciteerd shanna ik heb ook even je dochter bewonderd.. jeetje wat een plaatje!
Hey meiden, Ik heb ff een vraagje. Ik dacht gister ongi te worden, want ik had roze bloed, niet veel, alleen bij afvegen, verder ook niet in mijn slipje of maandverband. Normaal zet daarne de ongi gewoon flink door... Tot op heden geen bloed te ontdenken, wel veel steekjes her en der vanmorgen en misselijk aan de ontbijttafel. Mijn temp ging vanmorgen ook in 1x omhoog...naar 36.8...hoe kan dat nou?
Misschien heb je een innesteling gehad..(sommige vrouwen) hebben een innestelings bloeding,hoeft niet bij iedere vrouw te gebeuren maar het gebeurt wel! Wanneer had jij je eisprong?
Van 4 okt tot 7 okt een 2e donkere streep gehad,14 okt een knal positiefe test gehad,die was zelfs donkerde dan de controle streep! (vermoedelijk een ei,of innesteling) Later die dag steken in me onder buik gehad,en flinke rug weeén.. 15 okt was hij even donker als de controle streep,en vandaag was hij weer lichter,21 sept was mijn laatste ongi en mijn NOD is 19 okt.. Als het toch een ei was had hij nu toch wel weer negatief moeten zijn? en zou je nu toch geen 2e streep meer moeten hebben? Ik ben regelmatig misselijk ookal eet ik goed,en verder vaker plassen. De krampen in me onderbuik,en steken in me onderrug(erg pijnlijk) Iemand advies? Dankje wel.
hoi..wrs heb je op 14 of 15 oktober je eisprong gehad..je lichaam heeft altijd wat LHormoon en bij de een meer als bij de ander.. kijk maar es in mijn album helemaal rechtsonderaan..daar zie je van veel dagen een redelijk duidelijke 2e streep alleen er was maar 1 echt positief. Als ik na die positest had doorgetest had ik nog steeds een 2e streep gezien. Ik denk dus dat je NOD later is. Naar mijn weten heb je geen posi ovutest bij een innesteling..alleen net voor je eisprong aan. (of alsmaar positief (dus echt positief en niet alleen een zichtbaar 2e streepje)) kan als je zwanger bent. Succes met afwachten. Gr, Paula